Потрібно не для спорту, не для стояння на місці, а скоріше для ходіння за дитиною по майданчиках. Ціна дуже приваблива. Або можливо порекомендуйте хорошу альтернативу до 1200-1500 за комплект. Але мені потрібний великий розмір, тож не у кожного виробника він є.
Банан-барабан• 30 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
під час прогулянок білизна не потрібна, бо рух і кров не застоюється!
не скажіть, можна брати із вмістом шерсті - дуже затишно в ній
Альфасамка• 30 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
натре
Ответ дляАльфасамка
ну я ж не бігаю, а ходжу. Дитина теж не бігає постійно, а ходить по майданчику, а я поряд кола намотую. Якщо буду швидко ходити, це буде виглядати, ніби я трохи куку.
Ну і в мене є досвід - я користувалася термо від вайкікі, то різниця є, коли в термобілизні, а коли без. Але воно трохи мілке для мене - рукава короткі, наприклад. Тож шукаю альтернативу