Садоводница• 30 октября 2024
Я мало працюю?
Їхала вчора з таксистом на роботу, то він запитав який в мене графік, а він в мене з 10 по 19 або 18, якщо не вихожу на обід 5/2. Таксист сказав, що це мало і в мене залишається ще багато вільного часу. Це дійсно мало?
Стебель березы• 30 октября 2024
Для него мало. Для вас не знаю. Вам виднее. Как по мне, нормально
Поміркована думка• 30 октября 2024
Свободное время как-бы и должно оставаться. Во время него люди обычно живут
Садоводница
• 30 октября 2024
Ответ дляСтебель березы
Він всю дорогу висловлював здивування, що я мало працюю
Жинси на дитину• 30 октября 2024
Я якби ви сказали, що взагалі не працюєте? То що? Він би всю дорогу журився з цього приводу
Ms. Iphone• 30 октября 2024
Ответ дляСадоводница
Много Чи мало у праці не вимірюється годинами. Там інша міра- ефективність, оплата, задоволнння та інше. Але не годин
ВыФсеВрете• 30 октября 2024
Ответ дляСадоводница
Лошадь тоже много работала,но председателем так и не стала.Коллега на прошлой неделе сказал ’Хочу много денег,а не клиентов’
Малявка ще та• 30 октября 2024
я працюю з 9.00 до 16.00 і мені багато))хоча б до 14.00 бо не встигаю все зробити)
Не боюся осуду• 30 октября 2024
Ответ дляСадоводница
Треба було відповісти , що він мужик, якого вдома чекають на все готове . Задовбався - прийшов додому - нагодували - впав спати . А у жінок друга ’ зміна’ - побут , який дуже часто чекає лише на неї.
Айпишница• 30 октября 2024
Ответ дляЩа как дам
Вы больше?
так же, но мне сказал мужчина так же, что я мало работаю и он себе нашел подружку, которая много работает)
Ща как дам• 30 октября 2024
Ответ дляАйпишница
Козлина
Блондинка в Законе• 30 октября 2024
Ответ дляАйпишница
Не поняла.. Это что за прикол такой ? Мне как-то один мужчина тоже сказал, что у меня куча свободного времени, хотя я конкретно тогда просто была в отпуске, ну и вообще у меня график не с 8 до 16. Что это за тенденция у них пошла ? Пояснительную бригаду, пожалуйста !