Добродійка• 30 октября 2024
Як почуваєтеся ці 5 днів? Магнітні бурі?
В суботу головна біль до рвоти, ніякі ліки не допомогли, поки не вирвала. В неділю, пон, вівторок голова боліла щодня, таблетки не допомагали, але терпимо. Сьогодні знову до рвоти.
Що це таке? У вас все добре?
Добродійка
• 30 октября 2024
Не діє навіть Німесил. П‘ю його щодня бо мучаюся з цією головою. Болить від шиї, і в скронях сильно зжимає
Добродійка
• 30 октября 2024
Ответ дляНеГолосую
Мигрень это
Мігрень наче половина голови має боліти. А в мене такого ніколи не було
Болить симметрично і сильно
НеГолосую• 30 октября 2024
Ответ дляДобродійка
Болить симметрично і сильно
По разному болит,вообще мрт бы сделать не мешало
Добродійка
• 30 октября 2024
Ответ дляНеГолосую
Зроблю якщо не припиниться. Бо сил нема
НеГолосую• 30 октября 2024
Ответ дляДобродійка
Зроблю якщо не припиниться. Бо сил нема
Сходите он сегодня,скажите плохо,где то всунут вас между очередью
КоКоКоКоКоКо...• 30 октября 2024
Два дні вже голова наче в тиски зажата, ліки не допомагають, капець просто
Просто звязда• 30 октября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Все добре. Про магнітні бурі тільки тут читаю ...
А я ощущала каждую бурю и каждую смену погоды, пока не начала делать зарядку утром и бегать.
Это гиподинамия и гипоксия, имхо.
Броніки для Моніки• 30 октября 2024
Ответ дляПросто звязда
Это гиподинамия и гипоксия, имхо.
Незнаю, я гіпотонік, веду сидячий образ життя, руху мало. Спорту взагалі немає. Але і мене навіть голова болить вкрай рідко. Тиск норма. Хоч мені вже 41....
БолеИменее• 30 октября 2024
в мене вчора голова як пʼяна була і хитало… при чому тільки половина голови якось дивно себе почувала і в очах все пливло. вже навіть думала інсульт, шо аж довелось посміхнутися шоб перевірити чи все ок.
теж погано на голову ці дні
Просто звязда• 30 октября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Гипотоник и тиск в норме?
Интересное сочетание.
У меня давление оптимальное, 115/75, а любые природные изменения ощущала, давление не менялось, но чувствовала себя плохо.
Желательно все же начинать активничать, это очень важно для здоровья , гипотония очень быстро переходит в гипертонию.
Интересное сочетание.
Цукрові вишні• 30 октября 2024
Мігрень, судинні патології, тиск, застудили голову, інсульт, психічний розлад типу неврозу. Коротше, варіантів безліч так би мовити.
Броніки для Моніки• 30 октября 2024
Ответ дляПросто звязда
Гипотоник и тиск в норме?
Интересное сочетание.
Маю на увазі що немає скачків тиску .
Він стабільний. Бо наприклад у моєї мами тиск теж низький, але буває пару разів на рік неочікувано підвищується декілька днів так, а потім знову низький..