Мир Мир Мир!• 30 октября 2024
Тест на вагітність
На який день найскоріше може показати вагітність після можливого зачаття?
дожену і ощасливлю• 30 октября 2024
Все зависит от дня овуляции и дня имплантации. Даже если известна овуляция, имплантация может пройзойти от 4 до 12 дпо - и только тогда стартует выработка хгч. И считайте 4 дпо - 0 хгч и дальше удвоения до 20 хгч, при которых любой тест покажет беременность. Или от 12 дпо
Дівчина заглядєніє• 30 октября 2024
Є такі що з 7дня зачаття. Але ж невідомо коли воно сталося.
Тому краще після затримки робити
Гага Газу• 04 ноября 2024
Починаю робити з восьмого дня після О, бо не має терпцю
Але дві мої // (самі перші та дуже світленькі) були на 11 та 13 ДПО