Чавонадо• 18 декабря 2024
Який тест на визначення вагітності краще струменевий чи звичайний?
3дні затримки, який краще покаже
Чавонадо
• 18 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Будь який, беріть одразу декілька
Робити не обов´язково зранку?
Карапулька• 18 декабря 2024
Если есть беременность, покажет любой. Я какой-то эвитест покупала, что ли.
ПесиКот• 18 декабря 2024
Ответ дляЧавонадо
Робити не обов´язково зранку?
Мені в день показав при затримці 2 дні, але була рання овуляція.
Доктор Хаос• 18 декабря 2024
Ответ дляЧавонадо
Робити не обов´язково зранку?
Не обов´язково
Головне не дзюрити перед тим пару годин
Чавонадо
• 18 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Не обов´язково
Головне не дзюрити перед тим пару годин
Нє я на таке не здатна
Помогалочка• 18 декабря 2024
Ненавижу струйные - то ещё попасть в ту струю надо. Проще набрать в пластиковый стаканчик что надо и мокнуть тест туда.
НаБалКоніХодять• 18 декабря 2024
Ответ дляЧавонадо
Робити не обов´язково зранку?
Якщо 10, то не обов´язково. Хоча думаю, що будь-який покаже, але зранку надійніше. Головне не хоумтест, бо у них правда багато ’реагентів’ бува
ЛолитаНеРазлита• 18 декабря 2024
Беріть самі дешеві, та робіть зранку. Мені завжди правильно показував, навіть коли на узі не було видно.
Мой_ужин• 28 декабря 2024
Без різниці, мені за 10 грн показав раніше, ніж за 80, хоча чутливість була однакова вказана
Для контролю потім накупила різних, і звичайні, і струйні, то можу сказати впевнено - різниці немає