ПешитеБесАшипок• 31 октября 2024

Єгипет - як вам?

раніше була тільки в Європі.
навіть в Туреччині не була.
Єгипет - ризиковано з дитиною?
в питаннях безпеки, лікарів, їжі (в нас такі дуже ніжні животи))))
ну і загалом чи там є багато всяких особливих комах, які небезпечні
автор ПешитеБесАшипок • 31 октября 2024
Ответ дляТурагенція Tourdream
Автор, один із головних пунктів для вдалого відпочинку у Єгипті – правильно обрати готель.
Зірки у готелях цієї країни - поняття доволі умовне. Є багато дуже хорошої якості готелів 4*, за рівнем вище багатьох так званих ’єгипетських п´ятірок’. Раджу звертати увагу на мережеві готелі, як правило, вони працюють за певними стандартами і тримають марку роками.
Другий пункт – це вибір пляжу. Якщо Вас цікавить багатий підводний світ Червоного моря, Ви добре плаваєте, то можна вибирати готель з рифом, де повноцінний заход в море з понтона. Якщо звикли плавати з берега, не дуже впевнено почуваєтеся у відкритому морі, то краще вибирати готель, де є пологий входом у море з берега.
Правила безпеки в морі – нічого не чіпати руками. Тому що корали, водорості, риби можуть поранити чи викликати опіки.
Одне з основних правил безпеки, щоб не отримати проблем зі шлунком - не пити воду з-під крана і навіть не використовувати її для чищення зубів. Користуватися лише водою з пляшок. І бажано, мінімально скоротити використання льоду у напоях. Часто, особливо в простіших готелях, для приготування льоду для коктейлів можуть використовувати водопровідну воду.
З комах у Єгипті особливі комарі. Вони маленькі та доволі неприємно кусають. Часто фумігатори, яки привозять туристи з собою на відпочинок, не працюють, тому раджу засоби для боротьби з комарами покупати місцеві.
Обов´язково майте медичне страхування. У Єгипті воно працює. Я в цьому переконалася і на власному досвіді та на неодноразових зверненнях моїх клієнтів. Різних медичних закладів на курортах досить багато. Плюс іноді у нагоді стають єгипетські ліки, як часто наші туристи купують для використання вдома.
дякую! скажіть, а якщо зуби чистити з пляшок - то як тоді мити голову наприклад? це вода може також зайти, тим більше дитині..
плюс якісь ранки на тілі.
а саме море - якщо не йти до рифів - то також є небезпечні рибки, щось в піску може бути і т.п.?
Турагенція Tourdream• 31 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
плюс якісь ранки на тілі.
Дитину треба попередити, щоб воду з-під крану не ковтала. Те ж саме і стосовно води у басейні. До речі, басейни не тільки у Єгипті, а на багатьох курортах , особливо у спеку, виступають джерелом кишкових розладів.

Стосовно моря, на багатьох пляжах краще використовувати аквашузи. У піску буває каміння та обломки ракушек, коралів. Не часто, але інколи трапляються морські їжаки. Доволі неприємна штука, якщо на нього наступити.
ЧорноброваЯ• 31 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
а куди можна в кінці листопада? і щоб не дуже екзотично
ОАЭ, ГОА и Тайланд.
автор ПешитеБесАшипок • 31 октября 2024
Ответ дляТурагенція Tourdream

Дякую
Mariia_touragent• 31 октября 2024
Крім готельного відпочинку завжди раджу туристам щось подивитись поза стінами готелю. І Єгипту є що запропонувати в цьому плані- і морські/природні атракції, і історичні... Так ось. Щодо безпеки і відпочинку без неприємних сюрпризів- не користуйтесь послугами сторонніх і випадкових осіб!!! Такі собі вуличні ’гіди’ Міши/Василі/Петі, які солодко запропонують якісний сервіс за три копійки, для більшого переконання ще ’згадають’ свою молодість/навчання/роботу/родичів з Києва/Харкова/Одеси, розкажуть все ’про своє особисте’, щоб максимально втертися в довіру...
Не експериментуйте- тільки перевірені контакти/агентства/оператор.