Ухахайкина• Изменено 31 октября 2024
Капец,я в шоке
Сходила на рынок и зависла.Баклажаны и кабачки от 60,капуста 35,квашенная 100.Яйца от 52.
Овощи свои,мама сажает,ей это в радость.Фрукты покупаем на Трое на опте,+- норм цены.Мясо и рыбу тоже только в определенных местах,рыба 180-250,мясо 250-270 индейка домашняя,вполне вменяемые цены,молочка дом. тоже цены адекватные.
А вот от простых овощей я зависла😁
И с ужасом подумала про людей,у которых ЗП небольшая.
А вот от простых овощей я зависла😁
Сунуся в чужі справи• 31 октября 2024
Ответ дляПримарочка
самі квасять капусту і запасаються катоплею по 10, а не зараз по 50
Дешевше 20 не було в цьому році картоплі, тоді ще рано було закуповувати, та й ждали що подешевшає, а вона стала 24-25. Зараз вже 30. Це дуже дорого.
Зайченя• 31 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Вірити чи не вірити ваша справа. Урожай є, ціни низькі. Рятувати ситуацію ніхто не зобов´язаний.
Щодо низьких цін ви загнули))
Низькі були восени 22-го року, коли ми шикарну ’Американку’ в Калуші по 6 грн оптом купували) бо тої картоплі було завались, по піввідра з-під куща копали.
А по 20 в глухому селі і самовивозом - то не низькі ціни аж ніяк.
Сунуся в чужі справи• 31 октября 2024
Ответ дляДваДваВісім
Не на месте, а уже с этого месяца меньше, военный сбор повысили.
Хіба вже підписаний закон?
Стріляний птах• 31 октября 2024
Ответ дляЗайченя
Щодо низьких цін ви загнули))
Що загнула? Львівська область 9 - 13 серпень вересня, 16- 18 зараз. В порівнянні з іншою частиною України ціна низька
Я про свій регіон, яка ціна в Києві мене не цікавить.
Від головної болі, прийдіть таблетку
Карамелька• 31 октября 2024
попробуйте вырастить кому дорого
купить, посадить, все лето над ним пробегать ( просто бросить в землю и через два месяца прийти за урожаем - увы не работает)
а оно падло не вродило... в этом году морковь, у нас, от слова совсем, два года назад капуста, хотя засадили пологорода
плюнули - дешевле таки купить хорошее и не парится
Стріляний птах• 31 октября 2024
Ответ дляКарамелька
попробуйте вырастить кому дорого
І чим рік тим буде гірша ситуація. В Україні змінюється клімат і регіони які займалися вирощуванням картоплі стануть для цього непридатні. Це тільки початок
Copy-Paste• 31 октября 2024
Ответ дляRoser
Так, автор, ціни жесть. Пішла сьогодні на базар фруктів купити, один великий гранат затягнув на 90 грн, я трішки офігіла) три хурми 90 і трішки груш. Більше 200 грн, а їсти це все на один - два рази.
Згадала вчорашню тему, де місцевий олігархат вчив фрукти по 10 кг на день купувати)
Ksenia2291• 31 октября 2024
Да уж, я тоже в шоке. Раньше тот же винегрет и шуба, это были одни из самых бюджетных блюд, что можно приготовить, а сейчас уже дороговато выходит
Стріляний птах• 31 октября 2024
Ответ дляKsenia2291
А що там дорогого?
Директриссимо• 31 октября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Люди з невеликою зп знімають корону, нарізають і квасять капусту по 35 самостійно, варять буряки. Їм не приходить в голову купувати кабачки в листопаді.
При чем тут корона? На квасить капусту надо иметь время и територии, не у всех это есть.
Ksenia2291• 31 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
А що там дорогого?
Сама сельдь сейчас около 100 грн вытягивает, а так ниче..
Стріляний птах• 31 октября 2024
Ответ дляKsenia2291
Це не дорого.
Кайдашева дочка• 31 октября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Цены жесть, я в шоке, поэтому не покупаю, очень надеюсь чтобы апельсины и мандарины были не по 100 грн а то и от них откажусь. Ну что купила на зиму, это лук по 15, картошку по 20 и 25, свекла, капуста своя, а ещё морковки немного по 20+.
Мандарины у нас от 150 до 180 грн за кг:((
Та легко!• 31 октября 2024
Ответ дляДваДваВісім
ну,да.
Коханозадовільна• 31 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Уявляєте ціни під Новий рік😩 я вже морально налаштовуюсь
Кайдашева дочка• 31 октября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Вони тільки з´явитися на ринку.То сподіваюсь що трохи здешевіють.Ну візьмем кіло на НР то і хвате
миссДавеча• 31 октября 2024
Так баклажаны если еще могут бытт со складов, то сезон кабачков уже очень давно прошел, конечно они дорогие.
Сунуся в чужі справи• 31 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Це не дорого.
200 грн салат обійдеться, а сім´я з´їсть його в один присіст. Це не дорого?
Стріляний птах• 31 октября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
І що? Не може заробити сім´я 200 грн?
Кому дорого, нехай менше їсть
Сунуся в чужі справи• 31 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
І що? Не може заробити сім´я 200 грн?
Кому дорого, нехай менше їсть
А на день тоді скільки треба на їжу? Якщо і салат і до салату, і тричі на день?
Стріляний птах• 31 октября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Звідки я знаю скільки вашій сім´ї, якщо 200 грн. для вас дорого.
Сунуся в чужі справи• 31 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Багато сімей, щоб Ви знали, це один-два працюючих, а інші навчаються, або на пенсії То ж так, дуже дорого вже навіть елементарні продукти.
Як_наготую...• 31 октября 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Там говорится,что не покупают баклажаны сейчас те,кто экономят на питании
Економлю , але баклажани купила 3 кг на ринку по 35, бо люблю і не наїлася. Дорожче б не купляла.
Десь так, але...• 31 октября 2024
Тю так какие кабачки когда завтра 1 ноября??? Ясное дело что не по 20 грн как в сезон будут
Десь так, але...• 31 октября 2024
Ответ дляВкуси мене
Картошка по 30, морковка 45... Хз сколько зимой будет..
Где морковка по 45? Даже мытая не стоит столько
КараПузовна• 31 октября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
В нас було, я брала особисто по 17 грн, батьки взагалі по 10 чи 11, по 15 довго продавали в вересні, потім різко ціни виросли.
Стріляний птах• 31 октября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
В такому випадку їм про шубу тільки мріяти. Або змінювати роботу
Хоча я знаю людей які дуже скромно живуть але шубу собі дозволити можуть. Хоч за один присіст її всю не зїдають
Примарочка• 31 октября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ми по 18 купили, а тиждень до цього по 16 була.
Ворую вкусняшки• 31 октября 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Люди з сіл казали, що такого гарного урожаю картоплі давно вже не було.
точно.--- тоді , наприклад, уродила 1 тона картошки. продали по 6гр.-отримали 6000гр Зараз уродило - 300 кг, і продають ,як мінімум,- по 30гр . отримують 9000.
(напахались в 3 рази меньше ,а вторгували більше на третину.)
Стріляний птах• 31 октября 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Якщо площа городу однакова, то з якого дива ’ напахались в 3 рази меньше’
Садили, обробляли і копали однакову площу городу? Люди, ви думаєте чим?