Ухахайкина• Изменено 31 октября 2024

Капец,я в шоке

Сходила на рынок и зависла.Баклажаны и кабачки от 60,капуста 35,квашенная 100.Яйца от 52.
Овощи свои,мама сажает,ей это в радость.Фрукты покупаем на Трое на опте,+- норм цены.Мясо и рыбу тоже только в определенных местах,рыба 180-250,мясо 250-270 индейка домашняя,вполне вменяемые цены,молочка дом. тоже цены адекватные.
А вот от простых овощей я зависла😁
И с ужасом подумала про людей,у которых ЗП небольшая.
Стріляний птах• 31 октября 2024
Ответ дляКредитная
Кабачки 100, огурцы 150, помидоры 90, черр 150 - Ивано-Франковск
На здоровье, как говориться)
Не жалуюсь, ибо не покупаю
В листопаді вони по 20 не будуть, вони і в серпні були по 50 - 90
из_под_тишка• 31 октября 2024
Цены жесть, я в шоке, поэтому не покупаю, очень надеюсь чтобы апельсины и мандарины были не по 100 грн а то и от них откажусь. Ну что купила на зиму, это лук по 15, картошку по 20 и 25, свекла, капуста своя, а ещё морковки немного по 20+.
Лорка-хлорка• 31 октября 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Люди з сіл казали, що такого гарного урожаю картоплі давно вже не було.
Неправду казали
Кредитная• 31 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Я не писала, що я здивована) Чиста констатація факту ціни, не більше.
Стріляний птах• 31 октября 2024
Ответ дляКредитная
Ще ні смаку ні користі
из_под_тишка• 31 октября 2024
А вообще я последнее время покупаю в основном всё по акциям, иначе писец. И в этом году намного меньше покупаю чем прошлые года.
Кредитная• 31 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Ще ні смаку ні користі
Ну для вас може і не смачно, і не корисно.
Є люди, які купують цілий рік і їм норм.
Стріляний птах• 31 октября 2024
Ответ дляКредитная
Для таких людей нічого незвичного в ціні немає. Мій чоловік любить помідори, замовляє в Гордій там ціни ще вище .
tala-li• 31 октября 2024
мосейчук не лютует в эфире г+г ’ Як це так? борщовий набир подорожчав!’))
Кредитная• 31 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Для таких, це яких? Інший сорт людей, бо не люблять те, що і ви?
Ну їжте бурячок, це справа добровільна.
Стріляний птах• 31 октября 2024
Ответ дляКредитная
Ну їжте бурячок, це справа добровільна.
Для тих, хто купує свіжі овочі круглий рік.

Це ви від нітратів така токсична))
Що я їм , не ваша справа.
Мстящий за Зайца• 31 октября 2024
Ответ дляПодмигашка
В вихідні скуплялися на оптовому овочевому ринку. Після заїхали в атб, так от, в магазині все виявилося дешевшим: цибуля, морква, часник, баклажани, картопля.
в атб картошка так себе
Примарочка• 31 октября 2024
Ответ дляKlim-1ca8
Сьогодні в Херсоні баклажани по25 грн хороші, по 15 м´кші, кабачок суперовий по 35грн
хоч в чомусь херсонцям легше.
Кава з адреналіном• 31 октября 2024
Ответ дляМания-Величия
Це ми вже в жо..і, бо в Європі дешевше
В жо. ми бо вІйна
Кредитная• 31 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах

Це ви від нітратів така токсична))
Що я їм , не ваша справа.
Мені всеодно, що ви їсте, я ж написала вище)

Це видно від бідності чи заздрощів написана вами фраза що овочі купувати взимку це ’для таких людей’!
Ну нічого, можливо у вас ще все попереду))
Глас_Народа• 31 октября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
І хімію ллють безконтрольно, якщо , навіть, і самі вирощують.
Яку і куди? Де ви це бачили?
Стріляний птах• 31 октября 2024
Ответ дляКредитная

Удалено администрацией...
Зайченя• 31 октября 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Цікаво, з яких це сіл? Південь - без дощу більше 2 місяців, все погоріло. Запоріжжя і Дніпропетровщина так само. Родичі на Тернопільщині і Франківщині - всі в один голос кажуть, що картопля жахлива і мало. На Житомирщині і Київщині кажуть те саме.
Розкажіть, в яких міфічних селах і де саме такі гарні урожаї були?
Добра всем!• 31 октября 2024
Ответ дляЗайченя
На Чернігівшині теж поганий урожай картоплі цьогоріч - дощу влітку не було більше 2 місяців.
Зайченя• 31 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Тільки в західній частині України був врожай.
Де саме там був врожай? Купа родини на Тернопільщині і Франкіащині, в різних районах. Всі в один голос кажуть, що картопля жахлива цього року. В Тернополі на опті картопля по 23-24 грн, і вибору немає, вони самі там в шоці.
Стріляний птах• 31 октября 2024
Ответ дляЗайченя
Львівська, Волинська був урожай.
Стріляний птах• 31 октября 2024
Ответ дляЗайченя
Львівська, Волинська. Ще зараз можна по 15 20 по селах купити
Подмигашка• 31 октября 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
в атб картошка так себе
Залежить від магазину і завозу, у нас якраз все було відбірне, хоча часто буває як куряча жо.а
БоВжеВільна• 31 октября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Це ми вже в Європі
Та ви що! А де це в Європі війна?
Зайченя• 31 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Не дуже віриться, що на Тернопільщині і Франківщині картопля дуже погана і мало, а на Львівщині шикарні урожаї. Але ок, навіть якщо це правда, то урожайний рік в одній чи двох областях не врятують ситуацію в усіх інших, неурожайних.
Сунуся в чужі справи• 31 октября 2024
Ответ дляУхахайкина
У нас это всё от мамы и доход позволяет,но бл..ь,как жить простым людям с зп 15-20к.
А простым людям с зарплатой 6-10 как? 15-20 ещё ничего, но не в Киеве 15 рабочему за станком платят, а у женщин у многих до 10 зарплата.
Стріляний птах• 31 октября 2024
Ответ дляЗайченя
Вірити чи не вірити ваша справа. Урожай є, ціни низькі. Рятувати ситуацію ніхто не зобов´язаний.
Сунуся в чужі справи• 31 октября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Люди з невеликою зп знімають корону, нарізають і квасять капусту по 35 самостійно, варять буряки. Їм не приходить в голову купувати кабачки в листопаді.
Людям з невеликою зарплатой капуста по 35 дорого, щоб її квасить. На борщ тільки.
графиняВишенка• 31 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Івано-Франківська обл картоплі валом. Мені пропонували по 18 грн кг мішком.
Сунуся в чужі справи• 31 октября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Автор, це нормально, а ви хотіли б, щоб люди даром свій труд продавали. Скільки требамкілограм моркви продати, щоб м´яса кілограм купити? Дивна логіка.
Ненормально , що прожитковий мінімум три тисячі грн при таких цінах, а до нього прив´язані пенсії і зарплати.