Бджолина королева• 31 октября 2024

Я имела ввиду один раз надеть кофту, теплую, зимой, а в конце дня в стирку?

Это нормально? А кардиган ? Ведь мы эти теплые вещи надеваем на футболки , термобелье
Оно само купилось• 31 октября 2024
Вы можете поступать как хотите, мы не против

Вишневий цвіт• 31 октября 2024
дезодорант, душ? не?
Блиск думки• 31 октября 2024
Я не перу кожного дня теплі речі, які одягаються поверх інших кофтин чи футболок. Але в мене дуже низький рівень пітливості, зимою взагалі не пітнію, бо мерзну завжди
Парова Машина• 31 октября 2024
Робіть як хочете
Диви яка я пава!• 31 октября 2024
Буває, що я сильно партію, якщо нервую, то тоді кидаю прати. Якщо поганого запаху не має і одяг не забруднився, то не треба кожного разу прати. Ці речі зношуються значно швидше через часте прання.
Колдунья-вещунья• 31 октября 2024
Я можу й два тижні носити фліску, наприклад.
А футболки, що під неї вдягаю, змінюю коли щодня, коли через день.
Куртку і місяць можна носити.
Престидижитатор• 31 октября 2024
Ох як вже набридли ці теми.
Кожен має право вдягати і прати так, як вважає за потрібне.
Ви можете прати хоч раз в сезон і навіть повірю, що запаху від вас не буде.
Якщо ж я вдягну теплий светр вдруге, то оточення одразу це відчує по запаху і зрозуміє, що в мене справді не окр і не даремно я єнот полоскун.
Я сильно пітнію, все тіло, не тільки під пахвами.
Більше того, в мене ще й жирна шкіра і футболки буквально впитують жир, як пергамент. Знаю, що це жахливо, не норм, бридко і так, із здоров´ям в мене справді проблеми. Душ приймаю щодня, антиперспірантами користуюся.
І я або взагалі не вдягну товстий светр, або таки пратиму його, щоб оточення не страждало від мого запаху.
Я справді взимку ношу тонкий одяг в кілька шарів, щоб щодня змінювати нижній шар (наприклад футболку/сорочку/водолазку,).
Ношу одяг тільки певних кольорів, щоб не було видно мокрих плям поту (взимку теж). Іноді ще й джинси доводиться дуже часто прати, бо в паху теж є потові залози.
І одяг мені краще взагалі не залишати на другий сезон або прати в гарячому розчині кисневого порошку. Бо виперу речі, сховаю в шафу (в шафі тільки чисті речі після прання), а на початку наступного сезону ця річ жахливо пахне прогірклим жиром.
Рушники і постіль в плямах від поту.
Словом жахливо і бридко описала, але маскуюся як можу і оточення про проблему не здогадується.
Постіль і рушники і умовно чисті речі щодня не перу, тобто в мене таки не окр.
Ксения З.• 31 октября 2024
Лично я ношу водолазки на бюстгальтер. Кардиганы не ношу
МЕСТО_Встречи• 31 октября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Ох як вже набридли ці теми.
Рушники і постіль в плямах від поту.
Ви зверталися до лікаря?