А Я Самая Самая• 31 октября 2024

Де в Києві дитині зробити діагностику РАС?

Переживаю, що в 2.3 роки майже не говорить.Куди йти?
Княгиня пітьми• 31 октября 2024
Взагалі завжди треба починати з педіатра.

волосатое стекло• 31 октября 2024
Відсутність мовлення - може бути не тільки при РАС. По темі: ви проходили міжнародний тест на ознаки РАС у дитини до 3 років?
Форточка• 31 октября 2024
А почему сразу рас, а не например зпрр
У невролога были?
волосатое стекло• 31 октября 2024
РАС ставить психіатр. Потрібна консультація з трьома лікарями, щоб бути впевненими у діагнозі. Можна для початку в центр Зінченко
Перша леді колгоспу• 31 октября 2024
Теж син, теж не говорить, той же вік. Я була в клініці Бадді у дитячого психіатра. Треба ще аудіограму попередньо зробити.
Сам діагноз виставляється тільки з трьох років (на Кирилівській).
Зараз займаємось aba терапією в ’Педіатр і Я’, мені подобається лікарка там.
tarveldy• 31 октября 2024
Психіатр , не невролог а саме психіатр . Ось алгоритм:
1. Перевірити слух
2. Зробити еег
3. Консультація психіатра, психолога, тести на аутизм і інтелект (хоча може в такому віці не проходять)
4. Знаходите дефектолога, з яким будете займатись і починаєте займатись
Чудес не буває, чарівних таблеток нема, час не варто втрачати
Дивне створіння• 31 октября 2024
Может быть все что угодно зрр , зпрр и т.д
Дивне створіння• 31 октября 2024
Ответ дляtarveldy
1. Перевірити слух
2. Зробити еег
Еще консультация невролога , что бы исключить патологии
автор А Я Самая Самая • 31 октября 2024
Ответ дляФорточка
А почему сразу рас, а не например зпрр
У невролога были?
Ніде ще не була

Форточка• 31 октября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ніде ще не була
Сходите. Моему 2.2 будет, тоже мало, что говорит + ко всему мне кажется, он не все понимает, что я ему говорю. Один невролог проблем не увидел, второй поставил зпрр, отправил в специализированный садик
автор А Я Самая Самая • 31 октября 2024
Ответ дляФорточка
Що ви далі думаєте робити?
Форточка• 31 октября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Що ви далі думаєте робити?
Думаю отдавать в садик, где специалисты занимаются с такими детками, там и логопед и психолог и т.д
Но это частный, пока даже не узнавала стоимость