Цветочница• 02 января в 12:34
Вперше з дитиною в Києві. Куди піти?
Дитині 9 років. Вперше будемо з нею в Києві. Куди радите обов´язково сходити?
Вишневий цвіт• 02 января в 12:37
Дивлячись з інтересів дитини.
Я би повела на виставу дитячу, якщо ви з невеликого міста.
По місту погуляти, новорічні локації
Ви ж знаєте більше,що цікаво вашій дитині.
Комусь по місту гуляти, комусь наукові якісь заходи/місця, кіно , кафе...
По місту погуляти, новорічні локації
Цікавий писочок• 02 января в 12:38
Скільки днів будете? Софія київська, біля неї ялинка. Далі можна до Золотих воріт пройтися або спуститись вниз на Майдан, Хрещатик. Наш улюблений пішохідний маршрут вийти з метро на Майдані, пройти до арки Дружби народів, потім парк Володимирська гірка, скляний міст, далі спуститись вниз на фунікулері, там Макдоналдс і по набережній пройти на Контрактову, там покататись на Колесі огляду. Це майже на цілий день. Ще раджу відвідати Цирк або ТЮГ або театр опери в балету для дітей на метро Когтрактова
66сезон666серия• 02 января в 12:40
Парк розваг гелексі, музей науки, експериментаріум, місто професій, квест-кімната. Багато різних варіантів. Ви краще знаєте інтереси вашої дитини
#Пойду_кгадалке• 02 января в 12:46
Ответ длябуреЛОМКА
Музей науки на ВДНХ
На ВДНГ в зимову країну. Музеї науки скрізь є.
бювет_в_обед• 02 января в 12:50
А зачем вы приехали? Куда вам нужно? Или типа экскурсия? Ну лично я люблю набережную, Андреевский спуск, Золотые ворота, Льдова країна в этом году вроде бы тоже работает. Крещатик терпеть не могу и не советую.
#Пойду_кгадалке• 02 января в 12:50
Ответ для66сезон666серия
Це не бачити Києва, а в трц просидіти
Цветочница
• 02 января в 12:51
Ответ длябювет_в_обед
Їдемо в Київ погуляти.
#Пойду_кгадалке• 02 января в 12:51
Ответ длябювет_в_обед
Там нічого і немає на тому Хрещатику
буреЛОМКА• 02 января в 12:53
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ну вони ж не із закритими очима там будуть. Зимова країна, імхо, повна фігня. Все що там можна-це подивитися як гарно прикрашено все. Щоб щось там поробити треба вийняти кругленьку суму.
#Пойду_кгадалке• 02 января в 12:55
Ответ длябуреЛОМКА
Так, щоб щось поробити скрізь кругленьку суму треба. Там просто гарно погуляти. З´їсти якихось смаколиків, на ковзанці покататися, якщо є бажання.
бювет_в_обед• 02 января в 13:00
Ответ для#Пойду_кгадалке
Там нічого і немає на тому Хрещатику
Ну да, но вроде ж туристическое место. Я стараюсь его обходить стороной.
#Пойду_кгадалке• 02 января в 13:01
Автор, я люблю маршрут від Європейського дому до Михайлівської площі, Софіївської, Десятинна, Андріївський, Пейзажка, Фунікулер, Контрактова, Сагайдачного, Поштова. Або від Театральної до Опери, до Лілікафе, на Ярославів Вал, на Софіївську, Михайлівську і далі те ж саме. В Софії, Золотих воротах музеї, є єдмний квиток.
Млинець Мій• 02 января в 13:20
Ответ для#Пойду_кгадалке
А як там в резиденції санти, є якась вистава?
Дивне створіння• 02 января в 13:28
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Дивне створіння• 02 января в 13:41
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
аромат Жука• 02 января в 15:46
Ого, а здесь, оказывается, высказывать свое мнение опасно)) Кузякин жалобы отправляет.