Витворунка• 31 октября 2024

Потягом в Польшу

Доброго вечора. Дівчата хто їздив потягом до Польщі, сумки перевіряють? Чи штрафують якщо щось знайдуть заборонене?
vecya• 31 октября 2024
проверяют выборочно
Оябунчик• 31 октября 2024
Дивлячись куди саме в Польщі.
Перемишль всі через скан.
vecya• 31 октября 2024
у меня чемодан открыли и просто взгляд на него бросили, а у соседа полностью все пересмотрели
Брехушечка• 31 октября 2024
Я ехала из польши, меня попросили открыть
Папобус• 31 октября 2024
Сканують, собачка у вагоні ходить теж
Чу Ча• 31 октября 2024
Їхали з сином, пристрій що зчитує паспорт не міг зчитати паспорт сина-спроб було 5, я вже почала хвилюватися... виявилось розрядився, коли спробували іншої людини зчитати.. Напарники це все спостерігали, наші речі передивилися повністю- і мої і сина...
Пасти Ла• 31 октября 2024
В мене жодного разу
Рожева юбка• 31 октября 2024
В перемышле все вещи через сканер, выборочно вручную проверяли
Свекруня• 31 октября 2024
Сигареты 100% заберут и еще и штраф выпишут. Остальные запрещенные товары что именно? В Пшемышле все через сканер. Рава-Руська/Хельм собака + открывали сумки некоторые