Тюрюнь_Тюнь• Изменено 31 октября 2024
Не заходьте на територію садочку із собакою!!!
Знаю. Зараз буде рукаліцо. Мені по фігу!
Але НЕ заходьте за своєю дитиною на територію садочку із собакою без поводку і намордника хоча би!!! Моя дитина боїться в в неї паніка. Тепер відмовляється завтра йти в садочок, бо який тато прийшов з собакою і та собака побігла до дітей на майданчик і моя дитина бігала репетувала , бо злякалася!!!
Танцепесенная• 31 октября 2024
Нормальные такое не сделают, с остальными разговаривать бесполезно
Не гоню• 31 октября 2024
ви праві. а ще мене дратують собаки на майданчику.
собачники взагалі якісь трохи чарівні. моя дитина починає плакати і ховатись за мною, а вони «не бійтеся, можна погладити»
ДелиВерка• 31 октября 2024
Ответ дляНе гоню
Я как собачник, ни в жисть не подойду к ребенку, чтоб погладили. Наоборот, мы убегаем. Не люблю, когда чужие дети просят погладить. А дочь вообще всегда говорит: нет, нельзя, он кусается.
Танцепесенная• 31 октября 2024
Ответ дляНе гоню
Я своей один раз разрешила погладить... лопаткой.
Больше они с нами почему-то не гуляли :(
Тюрюнь_Тюнь
• 31 октября 2024
Оте -та вона добра, не кусається. То не цікаво нікому! Диті малі і не розуміють ще цього!
Анонім Завгосп• 31 октября 2024
Ви праві. Але як людина яка боїться собак і досі, надалі краще з цим якщо не боротися, то хоча б навчитися жити. Бо дуже заважає. Яка причина страху собак у дитини?
Джага-джага• 31 октября 2024
Нигде нельзя с собаками на территорию школы или сада. Даже если там каникулы и нет никого
Тільки не про гроші• 31 октября 2024
Только собак боится? Людей нет? Маньяки среди людей как раз
ПлюшкамиБалуюсь• 31 октября 2024
Я доросла тьотя і теж боюсь собак. Особливо тих шавок невихованих, які тявкають без перестану
ДелиВерка• 31 октября 2024
А где была воспитатель, когда ваш ребёнок бегал от собаки и кричал?
ПлюшкамиБалуюсь• 31 октября 2024
Ответ дляДелиВерка
А що мала зробити вихователь?
Тюрюнь_Тюнь
• 31 октября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Я не знаю яка причина. У мене була причина, в дитинстві вкусила, і потім я боялася дуже, поки не виросла. Але ж це не могло дитині передатися... Чомусь стала боятися. Навіть йдемо, собака далеко-мама собака!!! І переходить до мене то зліва то справа
Тільки не про гроші• 31 октября 2024
Ответ дляДелиВерка
Бегала вместе с ребенком от собаки!
Тюрюнь_Тюнь
• 31 октября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Та при чем тут это?????
Тільки не про гроші• 31 октября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Та при чем тут это?????
Так почему именно собак?
ПлюшкамиБалуюсь• 31 октября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Так почему именно собак?
А чого люди бояться мишей?
ДелиВерка• 31 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А що мала зробити вихователь?
1. Сказать хозяину убрать собаку и вывести за территорию.
2. Поймать ребенка и успокоить.
3. Провести беседу с папой чтоб больше не заводил собаку без поводка на территорию сада.
2. Поймать ребенка и успокоить.
Тюрюнь_Тюнь
• 31 октября 2024
Ответ дляДелиВерка
Вона зробила татові зауваження. Але процес вже відбувся
Тільки не про гроші• 31 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А чого люди бояться мишей?
Перепуганные
ПлюшкамиБалуюсь• 31 октября 2024
Ответ дляДелиВерка
2. Поймать ребенка и успокоить.
Якщо тато ідіот, то що йому пояснювати?
Тюрюнь_Тюнь
• 31 октября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Так почему именно собак?
Ну чомусь так. Моя мама дуже мишей боїться, а я ні. Я боюся тарганів, прям ору якщо побачу. А мишу можу в руку взяти. Ну ось так
Анонім Завгосп• 31 октября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Моя дитина почала повторювати мою поведінку, я собак обходжу боком. З татом як була менша, тіскали всіх песиків, які тільки до них підходили
Тільки не про гроші• 31 октября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Значит вы так учите
ДелиВерка• 31 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Якщо тато ідіот, то що йому пояснювати?
Хотя бы то, что с псом он больше не зайдет на территорию сада.
Как там вообще у них все построено? Заходит кто хочет и как хочет? У нас нельзя было с собаками заходить вообще. Если б воспитатель увидела, вылетел бы и папа, и собака.
Copy-Paste• 31 октября 2024
Ответ дляНе гоню
Так, є взагалі «притрушені». У нас на дачі у нашому дворі вівчарка кидалась на мого сина і його подружку. Придуркуватий мешканець села вигулював її без повідка та намордника. Собака забігла у наш двір, саме діти гралися, в почала гавкати на них. А дівчинка дуже собак боїться. А цей ідіот власник собаки підійшов і почав мені розказувати, що дітей треба вчити не боятися собак.
Тюрюнь_Тюнь
• 31 октября 2024
І до речі. Розмови були. Чому боїшся? Вона далеко, вона на поводку, вона не дивиться на тебе навіть. Все одно, а вдруг вона на мене побіжить? І боїться дуже, до тремтіння. Це не шутки.
Тюрюнь_Тюнь
• 31 октября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Значит вы так учите
Ні. Не вчу. Навпаки
Тюрюнь_Тюнь
• 31 октября 2024
Ответ дляДелиВерка
Та ні. Забор. Калітка. Тато думав діти будуть радіти. Там собачка мила, пухнаста, але породи не знаю. Але дітки деякі бояться. А моя дуже боїться