Тюрюнь_Тюнь• Изменено 31 октября 2024
Не заходьте на територію садочку із собакою!!!
Знаю. Зараз буде рукаліцо. Мені по фігу!
Але НЕ заходьте за своєю дитиною на територію садочку із собакою без поводку і намордника хоча би!!! Моя дитина боїться в в неї паніка. Тепер відмовляється завтра йти в садочок, бо який тато прийшов з собакою і та собака побігла до дітей на майданчик і моя дитина бігала репетувала , бо злякалася!!!
Кастрюлька• 31 октября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
І до речі. Розмови були. Чому боїшся? Вона далеко, вона на поводку, вона не дивиться на тебе навіть. Все одно, а вдруг вона на мене побіжить? І боїться дуже, до тремтіння. Це не шутки.
правильно, потакайте манипуляциям, подрастет и вам истерики по другими поводам уже будет уметь устраивать
ПлюшкамиБалуюсь• 31 октября 2024
Ответ дляДелиВерка
Хотя бы то, что с псом он больше не зайдет на территорию сада.
Как там вообще у них все построено? Заходит кто хочет и как хочет? У нас нельзя было с собаками заходить вообще. Если б воспитатель увидела, вылетел бы и папа, и собака.
В нас ворота відчинені. Батьки заходять, і виходять. А у вас пропускний пункт, чи шо?
Тільки не про гроші• 31 октября 2024
Ответ дляКастрюлька
Так там мама тараканов боится) Яблоко от яблони...
Сплюшка• 31 октября 2024
Ваше прохання цілком суттєве! А на шкільне подвір´я і спортивний майданчик не водіть собаку для вигулу й справляння природних потреб!
Тюрюнь_Тюнь
• 31 октября 2024
Ответ дляКастрюлька
Ну это как бросить в воду? Учись плавать или утонешь? ’Хороший’ метод....
ДелиВерка• 31 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Так это ж сад, а не проходной двор. Мало ли кто может зайти. Хорошо если чей то папа с собакой.
ПлюшкамиБалуюсь• 31 октября 2024
Ответ дляДелиВерка
Омг. А треба поліцію на ворота поставити?
ДелиВерка• 31 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Хм. Вас не волнует безопасность вашего ребенка?
Кастрюлька• 31 октября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ну сюсюканьями дорога к неврологу будет проложена, и это для начала
Тюрюнь_Тюнь
• 31 октября 2024
Ответ дляКастрюлька
А лайки сама себе лепите?
Вообще не связано. Сюсюканья и собака.
Аби шо ляпнуть
Вообще не связано. Сюсюканья и собака.
Аби шо ляпнуть
жар-птица Нюра• 31 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А чого люди бояться мишей?
Это вшито в генетику. Вы не знали?
Мяо мой мяо• 31 октября 2024
Ответ дляКастрюлька
судя по всему, вам тоже не мешало бы заглянуть, с вами очевидно вообще никто не сюсюкался?
Не гоню• 31 октября 2024
Ответ дляДелиВерка
1. Сказать хозяину убрать собаку и вывести за территорию.
2. Поймать ребенка и успокоить.
3. Провести беседу с папой чтоб больше не заводил собаку без поводка на территорию сада.
2. Поймать ребенка и успокоить.
собаці навіть на повідку не місце на території дитячого садочку, школи, дитячого майданчику.
замахали зі своїми собаками, особливо ті хто не прибирають за ними.
Не гоню• 31 октября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Так, є взагалі «притрушені». У нас на дачі у нашому дворі вівчарка кидалась на мого сина і його подружку. Придуркуватий мешканець села вигулював її без повідка та намордника. Собака забігла у наш двір, саме діти гралися, в почала гавкати на них. А дівчинка дуже собак боїться. А цей ідіот власник собаки підійшов і почав мені розказувати, що дітей треба вчити не боятися собак.
та я кажу - собачники прибацані. вони вважають шо всі мають любити їх собак. особливо коли собака під бігає і починає брудними лампами на тебе стрибати, а власники такі щасливі, «вона грається». фу блін.