НаБалКоніХодять• 31 октября 2024
Як у вас проходить вечір?
Я вирішила собі пришвидшити п´ятницю
Злива інформації• 01 ноября 2024
перебирали с мужем шкаф, он его подчинил, а я набрала мешок с меня объемом, который завтра поедем сложим в ящик взаимопомощи
пока разбирали завалы, сварила 5 л компота и запеканка творожная сама себя спекла в печке)
НаБалКоніХодять
• 01 ноября 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Девочки, как срочно протрезветь???? Выпила бутылку шампанского
Я випила бутилку просеко твереза
Покорительная• 01 ноября 2024
Ответ дляПідмітайло
Маю особисті питання до карт, тому, з точки зору моєї ситуації : все розрулиться, варто трохи почекати. Тому, дожовую булку, допиваю молоко і йду спати.
Очікувати я вмію. В своїх розкладах впевнена.
Все колись минає, тут і без розкладів зрозуміло,
Не танцую- но пою• 01 ноября 2024
Я подивилась «Усміхайся» перша частина, рік 2022. Начиталась яке страшне, пару днів зріла, сцикуха я капець, сьогодні думаю, в кращих традиціях Хеллоуіну тому час. Ну таке… навіть мені не дуже страшно було, тому легко на днях маю рішення глянути другу частину, випуску 2024
Морковна• 01 ноября 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Зачем?)
Варена цибуля• 01 ноября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Только что посмотрела ’Не говори никому 2024’ мне понрав. Написано ужасы, драма, но на самом деле триллер. Может вам понравится тоже)
Спасибо, смотрела уже
Морковна• 01 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я випила бутилку просеко твереза
Так не бывает, покажите эту бутылку
НаБалКоніХодять
• 01 ноября 2024
Ответ дляМорковна
Так не бывает, покажите эту бутылку
Чому не буває ?
Буває
Морковна• 01 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Чому не буває ?
Буває
Может, что то не то пьете)
НаБалКоніХодять
• 01 ноября 2024
Ответ дляМорковна
Может, что то не то пьете)
Вино,просеко
11 градусів там