Shokolad55• 01 ноября 2024

Книгомани, питання до вас, що почитати якщо не дуже люблю читати??)

Порадьте книгу, інформативну, цікаву, може з нотами психології. Дуже розраховую на цей ресурс, бо поки не обрала що почитати. Художкою не цікавлюсь, більше люблю про досвід життєвий людини, про фаталізм , але якщо знаєте хорошу художню напишіть будь-ласка. Детективи точно не хочу читати, можливо книга яка відкриє очі на якісь нові речі у житті. Щоб читала і не можна було відтягнути від книги, але щоб був гарний післясмак та користь від неї))) дякую наперед.
АлександраА• 01 ноября 2024
Чайка на ім´я Джонатан Лівінгстон.
Стефан Цвейг також гарно пише. ’Лист незнайомки’, на мою думку, гарно відповідає вашому запиту
KristinkaCute• 01 ноября 2024
Мирослав Дочинець дуже подобається. Там є все... І навіть нотки філософії і дуже гарний післясмак.
Танюша• 01 ноября 2024
Сім етапів смерті. Повністю відповідає вашому запиту.
Лікар патологоанатом в легкій і зрозумілій формі пояснює як функціонує наш організм в різних проміжках життєвого часу та як саме різні фактори впливають на наше здоровя
NafffAnja• 01 ноября 2024
Катю Бльостку почитайте - Так тобі і треба.
Елена 2016• 01 ноября 2024
«451 градус по Фаренгейту» Рэй Брэдбери рекомендую начать ее слушать в аудио, я слушаю книги и одновременно занимаюсь делами. Если подобное чтиво затянет - начинайте читать.
Hench• 01 ноября 2024
Якщо ви не любите читати, нащо себе змушувати... Візьміть декілька улюблених фільмів і подивіться, чи є по ним книги. Купіть одну і читайте, зазвичай в фільмі не має дрібниць і деталей з книги по якій його робили.
lus_so• 01 ноября 2024
Ювал ной харарі. Людина розумна.
Милий легкий научпоп, з психологічно-філософським ухилом.
автор Shokolad55 • 05 ноября 2024
Ответ дляKristinkaCute
А яка саме книга
автор Shokolad55 • 05 ноября 2024
Ответ дляNafffAnja
Сподобалась? Про що вона здебільше?
NafffAnja• 05 ноября 2024
Ответ дляShokolad55
Сподобалась? Про що вона здебільше?
Вона про кожну з нас) дуже легке просте чуттєве чтиво (три історії стосунків авторки). Знаєте, як то кажуть, аж за душу взяло. «Ковтнула» за 2 вечора.
автор Shokolad55 • 05 ноября 2024
Ответ дляNafffAnja
Дякую.
KristinkaCute• 05 ноября 2024
Ответ дляShokolad55
А яка саме книга
Найулюбленіше - Світован , ескізи на павутинні, чарунки днів, світло семи днів, розрада гора.
автор Shokolad55 • 06 ноября 2024
Ответ дляNafffAnja
Дякую за відгук, я вже всерйоз дивлюсь на ютубі презентацію книги))