Чумацький Шлях• 01 ноября 2024
Чоловік пропонує взяти провину на себе за злочин. Чи варто це робити, якщо
Ми не одружені, разом 7 років.
Дітей немає.
Пішов з друзями в бар, завʼязалась бійка.
Поки що сидить в сізо.
Але ризик - в’язниця на 5-10 років.
Пропонує сісти мені через знайомого адвоката, бо у нього посада. Та і яке майбутнє нас чекатиме, якщо він сяде? Не буде роботи нормальної, а він заробляє в нас.
Каже, що буде чекати і любити, навідуватися.
Кохаю. Але не знаю, як вчинити. Все-таки вʼязниця - це не курорт
Дітей немає.
Поки що сидить в сізо.
Але ризик - в’язниця на 5-10 років.
ШанельКуКу• 01 ноября 2024
Ответ дляДело было давно
Платье длиное будет, бальное?
Угу, а еще с ароматом лави ебель☺️
Блакитне небо• 01 ноября 2024
автор садитесь!!! спасите мужика для другой бабы. автор будьте умницей - на нарах вам будет удобно, нежно и комфортно.
Мурзилка• 01 ноября 2024
Ответ дляХвильоватиша
Ви серйозно тролячу маячню коментуєте?
Та я повелася спочатку, бо теоретично у нас дівулі й не тільки на таке готові заради штанів.
Але погоджусь, однієї готовності дівуль мало. То технічно неможливо так ’замінити’.
Зроблено у 80-х• 01 ноября 2024
Автор, відсидіти за коханого то фігня, ні про шо, ви краще за нього мобілізуйтесь, ото любов!
Трільчиха• 01 ноября 2024
Ответ дляМурзилка
Нє, там тільки за згодою зека, без згоди ніззя.
То лише інженерів та електриків можна примусово.
Пару раз по почкам и зек согласен(
Перша леді колгоспу• 01 ноября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
А мне просто интересно, как это технически происходит. Он там был, вы были дома, его задержали, а вы такая приходите в полицию и тянет руку ´можно я сяду за него?´. Дальше суд, и судья такая ´ой, вы хотите за него? Не вопрос, садитесь, даю вам 5 лет´.
Прикольненько))
А мне интересно, за какую драку дают 10лет?
Усатая полосатая• 01 ноября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Прикольненько))
Ещё и пять лет за драку чисто
Своего не предлагать• 01 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
С летальным наверное🤷🏼♀️
Своего не предлагать• 01 ноября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Ещё и пять лет за драку чисто
Не мешайте автору троллить))
Мне кажется за драку с последствиями для потерпевшего вполне могут.
Перша леді колгоспу• 01 ноября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
С летальным наверное🤷🏼♀️
Ну так надо и писать, непредумышленное убийство. А не драка
Своего не предлагать• 01 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
???
Это не моя тема, если вы вдруг не заметили...
Капуста Маша• 01 ноября 2024
Авжеж беріть всю вину на себе. Таких люблять дуже сильно. 5 років десь відсидить, загубити здоров´я, станете зоновською з шикарною історією, будете район тримати і лікуватися. Навіщо той вже буде чоловік?
Така перспектива гарна.