жінка незаміжня• 01 ноября 2024
Чоловік просить взяти кредит, щоб він міг доїхати. Складна ситуація
3 роки тому в Туреччині познайомились з чоловіком, коли я відпочивала.
Він не аніматор, і не працівник готелю - працює у аптеці. Вихований, інтелігентний, не нахабний. Розказав, що доглядає за мамою і 93 річною бабусею.
Має вищу освіту.
Закохались. Вже 3 роки спілкуємось в соцмережах.
Він неодружений, щомісяця мені надсилає фотографію паспорту.
Таки він наважився на переїзд, сказав, що потрібно підтвердити диплом тут, і так як він звільнився, то не має грошей на дорогу.
Просить оплатити йому, а він все віддасть з %.
І спілкуємось довго, і я його люблю, і все таки довіряю вже за такий час.
Але…ну не готова я поки що брати кредит на 50 тисяч, щоб і на дорогу, і на підтвердження диплому, і на життя.
Але і втратити боюсь.
Має вищу освіту.
Але і втратити боюсь.
Элька-Карамелька• 01 ноября 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Не ведитесь !!! Был такой опыт, деньги не просил, знал что я не дам. Но голову морочил долго, турки мурые, у него там полно баб , 100 % и переписывается с несколькими авось кто-то и кинет денег. Мой в итоге женился на турчанке на 17 лет его старше и с деньгами
отсюда вывод?!
нужно искать не турка, а турчанку
и денег просить не будет, наоборот
нужно искать не турка, а турчанку
и денег просить не будет, наоборот
Сонячний день• 01 ноября 2024
Ответ дляКофе в лобби
Про тюрьму не прокатило-решили про кредит тему закинуть?
Да, почерк тот же )))
Вельми шановна• 01 ноября 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Не бред. Автор в соседней теме отписалась что он уже доехал,они подрались и теперь у нее новая дилема.
А дайте ссылку плиз на этот опус
Я_з_Франека• 01 ноября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
отсюда вывод?!
нужно искать не турка, а турчанку
и денег просить не будет, наоборот
нужно искать не турка, а турчанку
и денег просить не будет, наоборот
Для меня лично вывод держаться от них подальше. Меня с ним подруга познакомила, они вместе в авиационном учились в киеве, он друг ее парня, тоже турка. Она с ним в турцию уехала, родила там , он так и не женился, расстались , она ребенка еле увезла оттуда, не отдавали . Точно не знаю что было, мы на тот момент уже не сильно общались
Диви яка я пава!• 01 ноября 2024
Звільнився і немає коштів). А де кошти? він же працював весь час. Нехай вдома бере кредит. Ви тролите мабуть)
Фляшунька• 01 ноября 2024
Ответ дляВельми шановна
Не вздумайте, вы что!
Турецкий мужчина всегда сам за все платит, если ему это нужно, у вас просто обычный разводила
Познакомились в Анталии?
Підтверджую. Коханець турок. І мови бути не може, щоб брав у мене гроші. Навпаки, все для мене робить. В тому числі і у ліжку все для мене. І до того ж не буде турок 3 роки без жінки. Вони дуже люблять секс. Заливає він автору
Эта_Шикарна)• 01 ноября 2024
Ответ дляФляшунька
боже, а мені попався турок з членом як мізинець. це піздос
Криниця щастя• 01 ноября 2024
Ответ дляКофе в лобби
Актив надо поднять
Донька подруги• 01 ноября 2024
Класс))
А жити буде у вас з мамою і бабусею за ваш кошт?
Беріть кредит, звичайно, краще 1 млн))
Фляшунька• 01 ноября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
В мого член нормальний
Вельми шановна• 01 ноября 2024
Ответ дляФляшунька
А вы вместе живёте? Он вас обеспечивает?
Козачка• 01 ноября 2024
А нахіба мені такий турок без грошзадушой...А віддавати чим буде?натурою.?
Фляшунька• 01 ноября 2024
Ответ дляВельми шановна
Не вместе. Не обеспечивает, но подарки хорошие дарит. Духи, обувь, не дешевые. Отдыхаем за его счет.
Вельми шановна• 01 ноября 2024
Ответ дляФляшунька
Ну у вас очень хороший вариант я считаю!
Даже лучше чем быть замужем
Фляшунька• 01 ноября 2024
Ответ дляВельми шановна
Даже лучше чем быть замужем
Он предлагал замуж, и ребенка. Замуж модет и пойду, но детей рожать не буду. У меня есть сын, у него тоже. Нам хватит
Вельми шановна• 01 ноября 2024
Ответ дляФляшунька
Вы давно вместе?
Дуняша• 01 ноября 2024
Ужас автор . Вам деньги больше пригодятся чем этот мужик . Теряйте его или пусть работу найдет . У вас вообще в танки на мужика которого вы кормить будете ?
Та прям багіня• 01 ноября 2024
Простите, а кого Вы боитесь потерять ?
Поболтать в соцсетях желающих много.
Міряно-переміряно• 01 ноября 2024
Як часто ви бачилися за 3 роки? Знайомі з його родиною? Були у нього вдома? І головне, чому він до вас а не навпаки?
Бойцовская• 01 ноября 2024
Я, прочитавши назву теми, подумала одразу, що чоловік просить кредит для відмазки в тцк, ну в нинішніх реаліях це цілком вірогідна версія
Але це ну таке, по-перше трІль пише)), я впевнена, а друге - ну мільон же тем було про ці розводи турків, арабів, египтян тощо, навіщо знову
Ля-ля-ля• 01 ноября 2024
Конечно, пройдите навстречу человеку. Ему тяжело досматривать за своими, у него нет лишних денег на поездку. А ведь он имеет к Вам чувства! Грех отказываться.
Оплачиваете поездку ему, он берет свою родню и приезжает к Вам. И живёте долго и счастливо.