ИМХОля• 01 ноября 2024

Что вы думаете о людях, у которых дома срач?

Представьте ситуацию:
- есть девушка, с виду очень ухоженная. Красиво одевается, с подчеркнутой сексуальностью, всегда в макияже, пахнет Кирке или какой-то другой популярной пахучкой. Создает впечатление чистоплотной и акуратной дамы.
- вы попадаете к ней домой, а там - с порога запах кота ( сильно давно не мытого) + запах вареной еды. На полу, на диванах, на столах, слой котячей шерсти, вся мебель в пыли, шторы и ковры в пятнах грязи, в квартире сплошное захламление и флер ’Плюшкина’, множественное количество баночек/ вазочек, которые покрыты грязью и пылью. На кухне все тарелки и ложки липкие, плита - не мыта очень давно, холодильник в липкой и плотной грязи. Ванная комната - аналогично. Сантехника в рыжем налете, в волосах, полотенца серого оттенка...
Как вы считаете - ПОЧЕМУ так может быть? За собой человек ухаживает, а возвращается домой в грязь и духоту? Чем вызвана такая разница в уходе за собой и жильем?
Швидкоруч• 01 ноября 2024
Ответ для100pudov
Дзвіночки?А скільки їх є?Раз в тиждень не можливо стерти пил?
Раз в тиждень стираю) У нас пил збирається за день, будинок розсипається, вздовж плінтусів кожного дня уже порохи, на меблях теж.
Ксения З.• 01 ноября 2024
Ответ дляМамОмужа
Все силы и средства вкладывает в уход за собой.
Меня больше озадачивает, когда и дома ср.ч и сам человек неухожен, ничем не увлечен.
Ничего странного. У такого человека психическое расстройство или депрессия
Нервогенератор• 01 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
полы - да, ежедневно. они же чистые, если каждый день мыть. намочила швабру и прошлась по комнатам. 10 минут времени. чищу зубы - протираю умывальник или зеркало. пока закипает чайник, то что-то мою. вот с утра мыла листья у монстеры пока кофе заваривался. ненапряг, зато везде порядок и ничего не бесит.
Чисті? Ви не готуєте? Діти і чоловік не роблять нічого на кухні?
В мене щодня підлога виглядає так наче в мене не 5людей і киця а общага чи щось таке. Хтось чай каву робив наказав на підлогу, мили посуд калюжа, приготування бризки жиру при жарці картоплі чи батьків чи котлет, і тп. Просто шваброю це весь бруд порозвозюкувати по підлозі? Я мию раз на тиждень бо мені лінь це робити щодня. Бо щоб було чисто треба це реально щодня витрачати годину дві ... І завтра буде так само купа крихт на підлозі, шерсть, плями просто пройтися шваброю не вихід.
Ксения З.• 01 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
Мало кому охота мыть полы каждый день. Особенно если работаешь, например, уборщицей
100pudov• 01 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Раз в тиждень,я рахую це не погано,не скажу чисто,але не запускаєте.Я теж так стараюся.Але мене день дома нема,пів життя на роботі і в відрядженнях і порівняно новий будинок в глухому місці,далеко від дороги.Тому можна і раз в 2 нед
Вбигудях• 01 ноября 2024
А насправді.
Людина в якої брудно вдома легко може стати моїм другом. Як і та яка не вміє готувати, або водити машину. Це як би їх особиста справа.
А людина яка нахамила офіціанту. Навряд чи.
Навіть якщо в її квартирі операційна
Будьте так ласкаві• 01 ноября 2024
вважаю що це і є її істинне я, тобто в голові у неї хаос, естетизм її надумано-показний, вона не організована та лінива і дуже слабка іи нездорова - сил вистачає тільки на марафет
Десь так, але...• 01 ноября 2024
Потому что сейчас важнее казаться а не быть.Время такое. Пофоткался со скручеными губами около чужой машины с чужим букетом в чужой одежде - вот ты и кажешься успешной, а то что живешь в сьемной конуре, да кто это видит)
Будьте так ласкаві• 01 ноября 2024
Ответ дляДесь так, але...
точно
Розвідка Маші• 01 ноября 2024
Ответ дляКукусик
Неможливо любити красу і чистоту по понеділках і ненавидіти по вівторках.
Тобто це або є, або нема. А коли людина любить красу лише коли інші бачать, значить, це не її любов, а зовні нав´язана роль, яку вона виконує.
Ніде не писала, що людина на це має права. Має. Але я написала, що я думаю про таких людей.
Внешний вид и ведение хозяйства - абсолютно несвязанные вещи. Знаю множество ухоженных женщин и мужчин с отличным чувством стиля, которые вообще не занимаются бытом. Креативных в работе. Им все равно на хаос и грязь, они их просто не видят. Вы бы себе диагноз поставили: мечтала стать врачом, но приходится довольствоваться завистью и проставлением диагнозов в быту.
Зрадорозганячка• 01 ноября 2024
Расстройство личности.
Беспорядок в доме - беспорядок в голове.
Желание произвести впечатление того, кем на самом деле не являешься.
Как-то так.
Просто каралева• 01 ноября 2024
Ничего не думаю, Я по чужим домам не хожу. У меня тоже вечный срач дома
Ирина-61a8• 01 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
головне, шо час тут сидіти є
А если я тут сижу много , то что это плохо? Я тут много полезного узнаю. А что за каждой пылинкой надо бегать?
Нервогенератор• 01 ноября 2024
Ответ дляИМХОля
Ну уж не перегибайте) Я женщина, но никаких ’следов’ после себя не оставляю, это же фу просто такими быть дамами...
Після мене теж. Я не користуюсь прокладками, не сиджу в позі орла над унітазом. Але і в чоловічих туалетах досить брудно, а запах жах. Не завжди в громадських є в доступі туалет папір чи єршик. Тому так буває по різному.
Вбигудях• 01 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я ще раз кажу. Я така сама
І я б себе так не охарактеризувала.
Я багато працюю. З цифрами, з документами.
Мене регулярно перевіряли різні аудитори . ( Це щодо хаосу в голові)
Надумано - показний?
Ні, мені дійсно подобається гарно виглядати, я кайфую від цього, лінива?
Так я ж буду робити що завгодно! Готувати, додому роботу візьму - але не прибирати! Так що наче і не лінива.
Слабка і не здорова? Як раз таки час витрачений на спортзал чи йогу куди ефективніший
Вбигудях• 01 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Расстройство личности.
Как-то так.
А в другу сторону приказка працює?
Порядок в домі - порядок в голові?
Кукусик• 01 ноября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Справа не в господарстві, а в порядку і чистоті. Не хотіла вас образити. Я писала автору.
Будьте так ласкаві• 01 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
Я ще раз кажу. Я така сама
І я б себе так не охарактеризувала.
Надумано - показний?
дивіться, я ж не вимагаю у людини самій це робити, але ж організувати чистоту та порядок у ваших силах? нема потреби, не помічаєте бруд і безлад? нормально дихається у заваленному приміщенні? політ котячих колтунів прикрашає простір? інше уявлення про естетику інтерїєру? хочу просто зрозуміти.
Снежнакомка• 01 ноября 2024
Якщо саме так, як ви описали, а не перебільшили,це бардачні люди, в них, зазвичай, в голові такий самий смітник і мати з ними справу, вкрай важко.
ЗаведУющая• 01 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
В мене робот шуршить щодня, і то крихти якісь, пісок зі взуття розноситься по хаті
Ирина-61a8• 01 ноября 2024
А если я пылесошу 3 комнаты и коридор раз в неделю где-то полчаса это считается срачом? Все остальное где-то тоже с такой частотой убираю.
Вбигудях• 01 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Спробую пояснити.
Ви бачили колись стерео картинку? Поки не сфокусуєш погляд - ти не побачиш зображення.
Так і в мене, я не помічаю запахів, я не помічаю павутину, не помічаю шерсть.
Іноді! Може два рази в місяць, може раз в три місяці я таки фокусуюсь. І берусь за прибирання.
Будьте так ласкаві• 01 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
Спробую пояснити.
круть! вважаю що вам пощастило, бо у мене, признаю це, прибирання являється закриттям частини неврозу))))
МатьЧасть• 01 ноября 2024
Подумала б, що людина не вміє прибирати.
Вбигудях• 01 ноября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Мені важко з тими людьми в яких білосніжний килим при вході.
І які чашки розставляють ручками на південь
Снежнакомка• 01 ноября 2024
Ответ дляИрина-61a8
Перечитайте опис автора, в мене не пилосошено тиждень і половини такого нема
woman Warrior• 01 ноября 2024
Я о них не думаю и мне все равно, что у человека дома.
Но постоянный срач в доме( не временный, а стиль т.с жизни)-признак распада личности и больших внутренних и психологических проблем)
Млинець Мій• 01 ноября 2024
Читаю і в шоці з відповідей.
Для мене не зрозуміло як може бути срач у хаті... У ванній кімнаті, на кухні.... Це треш. Одразу можна зробити висновок, що людина така пожиттю...срач в хаті-срач в голові.
Я не спілкуюсь з такими людьми. В мене немає навіть знайомих таких.

Моєму батькові 76 років - в нього завжди чистий посуд, прибрано в кімнаті, в туалеті.
Снежнакомка• 01 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
Ви розумієте різницю між білосніжним килимом, кількома клубками котячої шерсті на полу, яка легко збирається пилососом і підлогу з налипшою шерстю, до якої при ходінні присипають шкарпетки? Я була в квартирі, випадково, з останнього опису, то піз..ц, а не просто не прибрано, хазяйка ззовні виглядає добре, але в голові, таке ж як в квартирі
Вбигудях• 01 ноября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
А я невроз ’ лікую’ роботою, цифрами.