Инстагра_мерша• Изменено 01 ноября 2024

Для чого це?

Коли людина веде сторінки в соц мережах українською все так патріотично,підписана в месенджерах української ,і тут бац виявляється ,що ця людина російськомовна в житті ,в своїй сім´ї,і прямо таке розчарування відчувається
Припускаю,що тут таких багато сидить)
автор Инстагра_мерша • 01 ноября 2024
Ответ дляКусачая Я
Бо існують правила, не помічали відсутність російськомовних пісень на радіо? Ви думаєте, що всі в Україні їх забули і не співають ? Теж саме ітщ книжками,і з фільмами.
Ході вам вже робити мовний срач, псевдопатріотко
Свою сторінку можна хоч на китайській вести ,закони в нас цього не забороняють ,не помітили,ні?

автор Инстагра_мерша • 01 ноября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Я вам больше скажу, 50% клиентов после переписки на мове в личном общении переходят на русский. Теперь живите с этим
Ви майстер нігтів чи волосся?
Пацелуйнитуда• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Ви майстер нігтів чи волосся?
Нет, опять мимо
Первоклашка Я• 01 ноября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Ну зрозуміло. Да будет срач.
Автору этого как раз и нужно.
Задолбали эти воинствующие серливые бойцы интернет-фронта.
Что ж она так смело не высказалась там, где ей не понравилось? Бо кишка тонка. А тут разводит срач.
Кусачая Я• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Я помітила , що дуже багато розвелося людей, яким нелбхіднийиговнрсрач, просто тому, що зайнятися їм нема чим,аинерви розшатані.
Меряю от 0• 01 ноября 2024
Ответ дляКусачая Я
У чому лицемірство? Я також на роботі та із чужими говорю українською,вдома переходжу на російську, бо так мені простіше
Ой, це так важливо зробити російську чимось сімейним, інтимним, бо так простіше 🤦‍♀️
Кусачая Я• 01 ноября 2024
Ответ дляМеряю от 0
Бо я все життя на ній говорю та думаю, і це мова моїх дітей, батьків та бабусі.
Меряю от 0• 01 ноября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Как вы, мля, достали со своим разделением по языковому принципу! Хуйло добился, чего хотел - чтоб мы сами себя сожрали внутри страны.
Ну якщо б всі розмовляли українською, не було б причини для сварок 🤦‍♀️
Домашня Зюзя• 01 ноября 2024
В мене тільки що співбесіда була з ейчарами однієї відомої української патріотичної компанії, яка пропонує офіційне працевлаштування, але зарплата в них, не совсем такая, ну панимаєтє. И заботимся о сотрудника з, да, чай и кофе в неограниченном количестве. Ну извините, еще только начали язик учить.

автор Инстагра_мерша • 01 ноября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Автору этого как раз и нужно.
Бо є відчуття такту)
Хочу в БАНю• 01 ноября 2024
Потому что для русскоязычного человека говорить на другом языке - это напряжение, нужно думать, подбирать слова - это в определённой степени энергозатратно. Иногда после работы приходишь домой и нет сил чтобы поесть и раздеться. Совершенно нет энергии, чтобы ещё затрачивать её на формулирование слов
Первоклашка Я• 01 ноября 2024
Ответ дляМеряю от 0
Почему я должна говорить на языке, который для меня не родной?
Все этнические украинцы говорят на рідній мові, а люди других национальностей - на своём языке. Вы ещё начните, например, армян, татар, молдован гнобить за то, что они дома на своих родных языках говорят.
автор Инстагра_мерша • 01 ноября 2024
Ответ дляМеряю от 0
В Україні багато зомбованих російською ходять і гекають і вважають ,що вони еліта
Кусачая Я• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Бо є відчуття такту)
Якого такту? Якщо вас щось зачіпає, а ви мовчите, то це не про такт,а про брягузтво
автор Инстагра_мерша • 01 ноября 2024
Ответ дляКусачая Я
Удалено администрацией...
Меряю от 0• 01 ноября 2024
Ответ дляКусачая Я
Так і продовжуйте, щоб ваші бабусі і батьки нею розмовляли їх бабусь та батьків морили голодом та висилали в табори, свого добились
Кусачая Я• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Удалено администрацией...
Пацелуйнитуда• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Прицепитесь к суржику и диалектам западным. Ведь это тоже не украинский язык. Но люди на нем выросли, им так удобно.
Но нет же, как кость в горле тот русский
Кусачая Я• 01 ноября 2024
Ответ дляМеряю от 0
Ваших не морили і не висилали?

автор Инстагра_мерша • 01 ноября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
А що ви забули тоді тут?
Чомусь українці не качають права живучи на росії,я спілкуються там їх мовою
А росіяни живучи в Україні качають права ще як
Меряю от 0• 01 ноября 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Це справа кількох місяців, якщо ви в Україні все життя живете, я вам це кажу як людина, що виросла у повністю російськомовному середовищі і закінчила російську школу
Все інше - лінь, комплекси, відмовки
автор Инстагра_мерша • 01 ноября 2024
Ответ дляКусачая Я
Мене це не зачіпає,мені все одно на цю людину
Не збираюся ставити її в незручне положення
Кусачая Я• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
А що ви забули тоді тут?
Права качаєте виключно ви,намагаючись створити мовний срач
автор Инстагра_мерша • 01 ноября 2024
Ответ дляКусачая Я
Удалено администрацией...
Серйозно?
Ви вище писали ,що для вас рідне
Первоклашка Я• 01 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
А що ви забули тоді тут?
Я здесь родилась и живу.
А такие, как вы, только воздух портят.
Меряю от 0• 01 ноября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Ну да, у нас же війна з армянами, татарами і молдаванами 🤦‍♀️
автор Инстагра_мерша • 01 ноября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
То краще чим рашинська чиста,або щей із київським говором
Меряю от 0• 01 ноября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Дійсно, чого б це🤦‍♀️
Хочу в БАНю• 01 ноября 2024
Ответ дляМеряю от 0
Все інше - лінь, комплекси, відмовки
Ну да, именно поэтому все польский до b1 по 3 года учат, а украинский это вопрос двух месяцев) для этого нужно полностью погрузиться в языковую среду, чтобы все тебя поддерживали и все вокруг (включая домашних) разговаривали на украинском. В русскоязычных городах до сих пор это огромная проблема. Людям сейчас не до языка, выжить бы
Первоклашка Я• 01 ноября 2024
Жалоба на тему!