Шумелка Мышь• 02 ноября 2024
Я не можу зрозуміти свій стан: це війна, вік чи якийсь ретроградний Меркурій?
Десь з вересня щось ніби перемкнулось у мені: абсолютне несприйняття себе, свого віку, своєї зовнішності, свого життя. Дивлюся у дзеркало і там страшко. Хоча влітку ніби все було відносно нормально. Вага не змінилась, ну може мінус 1,5 кг, бо нервувала. Не подобається все: обличчя ніби стало якесь негарне, не можу зробити макіяж, бо не пасує абсолютно вся косметика ( хоча до вересня все було нормально). Фігура здається якоюсь непропорційною, одяг сидить погано і не пасує. Не пасує, практично, все, що є. З грішми проблема, тому повністю обновити гардероб немає змоги, так, докуповую лише те, що дійсно зносилось. Але проблема в тому, що я ніби не бачу себе в дзеркалі. Вірніше, бачу, але не можу оцінити що пасує, що не пасує, що гарно, що ні, бо йде неприйняття себе. Купила куртку - рада, що обновила. Наступного дня одягаю - блін, куди мої очі дивились, не подобається, нічого під неї не можу підібрати. Одягаю шапку - не пасує жодна з 15 шапок, що є дома. Купила високі кросівки, тішилась, бо хотіла їх, і знову облом: не подобаються, здається, що не пасують, шкода грошей, що витратила на них. І так з усім! Я не працюю зараз. Я не знаю, що б я робила, якби потрібно було ходити на роботу, бо кожен вихід з квартири для мене стрес.
Погіршує ситуацію те, що в мене тривожний розлад. І через цей розлад я не можу зрозуміти, чи зі мною дійсно щось не так, чи це мої "накрути".
Мені 51. Завжди була стрункою, обличчя доглянуте, стрижка стильна, але вже другий місяць почуваюсь, ніби я постаріла на 10 років.
І я не знаю як вибратись з цього стану.
Творческий типаж• 02 ноября 2024
Зараз майже всі такі в Україні. Я теж ледь тримаюсь. Трохи намагаємось переключатись відпочинком. Але важко…
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 02 ноября 2024
Якщо з осені, то психіатричні проблеми погіршуються саме в цей період. Значить ,Вам потрібна допомога в цьому направлені.
КучМала• 02 ноября 2024
Я роками не доглянута, нігті обрубки, не фарбуюсь, стрижка раз в рік, одяг що є, те й ношу, гроші є, бажання немає ні на що, хіба що пожерти щось смачне купити.
Сиамская сороконожка• 02 ноября 2024
Поняття не маю,мені все добре.Ні в які Меркурії не вірю.Ось пошопінгувала раз в рік,такий кайф-не передати.
Гл. Амурная• 02 ноября 2024
Я Вас розумію, тримайтеся. В мене зараз схожий стан, але причина невдалі відносини. Не можу взяти себе в руки і поставити крапку. Але усвідомлення причини не дає змоги вирішити проблеми(
Шумелка Мышь
• 02 ноября 2024
Ответ дляЧу Ча
Фигня у вас, а не проблема.
Была б одна шапка, носили бы, зачем 15?
Така форма голови і коротка стрижка, що важко підібрати шапку. Це моя вічна проблема. Крім того, не можу носити шапки, які стискають голову. При примірці в магазині ніби нормально, а починаю носити і вже відчуваю дискомфорт, оце стискання викликає головний біль.
ШобВам_КакНам• 02 ноября 2024
Мені 50. Теж зараз важкий стан. Кудись вийти майже стрес. Одяг зношуеться, купити дуже важко, все не подобається. Трохи поправилась, худати треба, але не можу навіть думати в бік якогось обмеження себе, бо боюсь що психічний стан погіршиться. Треба до косметолога на ботокс, не можу записатися вже два місяці, просто лінь. Чоловік бісить.
Пішла на півдня працівати нянею. То хоч тоді голова зайнята, дитині 4 роки, то забиває баки добре. А на вихідні знову накриває. Якийсь розпач про смисл життя.
Смайлик• 02 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
я ваша однолітка, розумію вас прекрасно, в самої таке(( все слово в слово. Ще й шопінг ненавиджу, свою роботу теж
Таракашечка• 02 ноября 2024
Причина в нервах. Я когда сильно в стрессе, то даже в магазине не могу выбрать продукты, стою по 10 минут перед каждым товаром, выбираю между двумя сортами масла и не могу определиться или между двумя видами шампуней.
Шумелка Мышь
• 02 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Я схудла на 1,5 кг, а таке враження, що на 5. Штани висять, риси обличчя загострились, колір потьм´янішав. В нашому віці худнути вже треба з обережністю.
Але ваш стан - це мій стан. Сама себе бішу, бісить все, що відбувається навколо. Теж потрібно на щось переключитись, не знаю на що. Потрібен якийсь позитив, яким можна підзарядити внутрішню батарейку, але я не можу знайти той самий позитив.
ШобВам_КакНам• 02 ноября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
і я не можу. Якийсь розпач в житті. Нема впевненості. Через це дуже важко тратити гроші на себе, на відпочинок. Бо не впевнена, що буде далі. Але життя то зараз. Все розумію, але не можу прийняти.
Кукусикиииииии• 02 ноября 2024
Все у нас в голове.У меня похожее,просто все раздражает.Может и Меркурий,не знаю)Моя мама говорит,что нас’ окучивают’Я ржу с нее,но кто его знает,может и окучивают,все какие-то нервные
Цветов Мне срочно• 02 ноября 2024
Все й одразу
Практично в кожного зараз такий стан. Ще й осінь....
Шумелка Мышь
• 02 ноября 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Звісно, в голові, я й не сумніваюсь. Але чомусь це все влазить в голову і ніби викривляє існуючу реальність. І просто не знаєш як це все вирівняти і виправити, бо жити в такому стані нереально важко.
ШобВам_КакНам• 02 ноября 2024
Ответ дляТаракашечка
Так. Постійний, фоновий стрес даром не проходить. А якщо на нього накласти особисті проблеми, вік, гормони. То те і маємо
.
ШобВам_КакНам• 02 ноября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Автор, купите козу
Чим коза провинилась? Не буде ресурса доглядати за нею. Я раніше дуже любила свої ківти, у мене дуже багато вазонів. Релаксувала біля них, пересаджувала, формувала, носилася з ними. Вірила, що земля знімає стес. Але зараз це не працює. Полила, коли вже край треба, і все. Ніякого задоволення вже не отримую біля них.
САМ_ТАКОЙ• 02 ноября 2024
Сама в таком состоянии, какой-то тихий стресс . Все, что раньше решалось закатя рукава, сейчас просто никак не могу приступить к проблеме. Читала, что нужно каждый день говорить себе, чем ты сегодня был доволен. Ответы есть , но не отпускает, может записывать нужно...Не пойму как себя починить, есть витамины, гимнастика, работа, возраст
Всех анонимов аноним• 02 ноября 2024
Ой, це вік. Воно, мабуть, у кожного по різному, але в деякий момент ті вікові зміни помічаєш якось особливо чітко. І обличчя, й тіло. Бо в нас зараз дещо менше можливостей за собою доглядати так, як до вторгнення. Та й стрес постійний теж впливає. (тобто зараз виходить, що й війна також)
ШобВам_КакНам• 02 ноября 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
все так. До війни я гарно за собою доглядала, басейн, спорт, косметолог. Шопінг любила. Зараз все на паузі. І чим далі, тим важче вибратися. А дивлюсь на молодь, то бігають, доглядають за собою як треба. А в мене немає ресерсу морального, да і матеріального шкода.
І це тіло, що зробилося без догляду бісить, і бездіяльніть своя бісить.
Каляка маляка• 02 ноября 2024
Ответ дляГл. Амурная
ооо, я з Вами
Гл. Амурная• 02 ноября 2024
Ответ дляКаляка маляка
ооо, я з Вами
Дуже шкода. Людина має бути щасливою, так щастя залежить від нас, а в мене зараз від іншої людини, чи отримала смс, чи буде зустріч, і розумію, що так не повинно бути,а вплинути на свій стан не можу. Спорт, прогулянки, фільми, нічого не допомагає
Пишна молодиця• 02 ноября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
З квітами в мене так само. Був період коли бігала з ними й готова була експериментувати з новими вазонами. А зараз на вікнах лишились ті хто вижив з мінімальним поливом раз в пару тижнів, бо то забувала, то їздила в справах.
Каляка маляка• 02 ноября 2024
Ответ дляГл. Амурная
+100
Банан-барабан• 02 ноября 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Неделю не была в Украине, до этого сидел а здесь безвылазно, то с 8 утра до вечера чувствовала себя хорошо, не было слабости и не хотелось спать так сильно, как это происходит здесь. Приехала и по ощущениям и мысли что нас чем то травят
Кукусикиииииии• 02 ноября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Пейте ново пассит