Прокачую сідниці• 02 ноября 2024
Зрада
Плачу. Ось таку миросю вдалося знайти у чоловіка в чс. Думала по роботі. Бачила в Вайбері купу дзвінків.
І це вартувало того щоб чекати його з війни?
Один подарунок це дитина.
Не розумію як так можна... Як з цим тепер жити? Дивитись на нього?
Наш шлюб уже не врятувати. Він байдужий, агресивний до мене. Але я б хотіла просто піти, без таких подробиць. Після цього приходить і тр... є ще. Фу
Один подарунок це дитина.
Десь так, але...• 02 ноября 2024
Чому ви вважаєте,що зрада гірше побоїв? Він вас лупить,а ви від якоїсь миросі плачете.
Прокачую сідниці
• 02 ноября 2024
Ответ дляДесь так, але...
Так так. Напевно це для того щоб я швидше зібралась
Губки-уточкой• 02 ноября 2024
Коварство мужиков границ не знает, я туттуже писала как муж моей знакомой брал дочку типа погулять и ходил на потрахушки к девке , а девке той говорил что сам воспитывает , мол жена стерва бросила свалила , ну автора бьет и неуважает , а там для жены звезду с неба готов достать, и все завидовали что ссдочкойтак часто гуляет , пока ребенок не заговорил
Мамаша в бигудях• 02 ноября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Автор надо максимально его на деньги развести
Десь так, але...• 02 ноября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Я б йому спершу проносне налила перед виходом з дому ,та перцю в труси.
Мамаша в бигудях• 02 ноября 2024
Ответ дляДесь так, але...
Это если он без денег...то да только перец и остаётся
Смешнюча• 02 ноября 2024
Всі такі розумні, обзивають дівчину, виставили на стіну позору. А можливо дівчина і не в курсі що одружений, а можливо там і сексу не було, автор, в впевнені що це коханка на фото? В мене колись подруга зв´язалась з жонатиком, сама того не зная, кобелі такі брехливі коли хочуть розваг.
Папобус• 02 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті
А чому хвойда?
Хвойда - той, що зраджує
Оба.І чоловік і коханка.
Прокачую сідниці
• 02 ноября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Двоє аліментів. Я подала в шлюбі ось. Які гроші ви про що
Мамаша в бигудях• 02 ноября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
И почему вы вместе
ГоловнаЯ• 02 ноября 2024
Обручку в ломбард, то це він у вас ніщеброд? От бачте, а чоловіки всі жаліються, що бабам тільки гроші треба, а тут у ніщебродів по декілька коханок
фан L.O.S.T.• 02 ноября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Він так медсестру кидав спочатку. Казав наярює поки в відпустці. Я повірила. Але перед цим вдарив мене і сказав що ти все вишукуєш. Зараз я розумію що це за чс. Щоб не дзвонила
Он Вас ударил? И после этого проблема только в измене?
Прокачую сідниці
• 02 ноября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
И почему вы вместе
Вирішили що я поїду з дитиною весною
Секс-Бомба• 02 ноября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Автор, вы дурепа.
Прокачую сідниці
• 02 ноября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Это её инста что-ли 😅
Дякую щас глчну теж
Секс-Бомба• 02 ноября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Мне тоже изменил муж , выкладывала тут недавно переписку.
Поддерживаю вас ♥️
Всё будет хорошо 😊
Поддерживаю вас ♥️
Всё будет хорошо 😊
Юля кассир
Ловлю капці• 02 ноября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Отправила его к ней. Пока ещё не общались с того раза, но нам будет что обсудить ибо дети есть .
Козлина
Зоряний Шлях• 02 ноября 2024
Скинула этой Марии ссылку на Вашу тему
И скриншоты, на всякий случай
Она замужем, кстати
И скриншоты, на всякий случай
Она замужем, кстати
Ловлю капці• 02 ноября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Тому не піськоносьця фото, а дівчини, яка можливо й про сімʼю не в курсі?
Вот-вот , я была такой девушкой одного козла, за семью не знала, пока меня однажды жена чуть не прибила, жена этого козла
Перша леді колгоспу• 02 ноября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Скинула этой Марии ссылку на Вашу тему
И скриншоты, на всякий случай
Она замужем, кстати
И скриншоты, на всякий случай
Она замужем, кстати
Стає все веселіше...
Прокачую сідниці
• 02 ноября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Скинула этой Марии ссылку на Вашу тему
И скриншоты, на всякий случай
Она замужем, кстати
И скриншоты, на всякий случай
Она замужем, кстати
В неї закритий ак як глянули?
Бентливуман• 02 ноября 2024
У нас на работе цирк был. Внедрили свою сотрудницу к конкурентам. Шутили, и один мужчина назвал её радистка Кэт. Типа шпионка. Звали её вообще то Вера.
Вер у нас было несколько, и со временем у всех в телефонной книге она стала именно Радистка Кэт, или просто Кэт. Все привыкли.
Установил её муж этот самый гетконтакт, долго молчал, а потом спрашивает. А шо это нахрен за Кэт? Почему радистка? Это что то сексуальное? Шо вообще происходит?)
Зоряний Шлях• 02 ноября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
В неї закритий ак як глянули?
А я не в инстаграм
Хотя и туда запрос сделала
Считаю, что Вы не имели права выставлять фото, имя и фамилию этой женщины
Хотя и туда запрос сделала
Тумба-юмба• 02 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Стає все веселіше...
Следствие ведут знатоки