Прокачую сідниці• 02 ноября в 00:12
Зрада
Плачу. Ось таку миросю вдалося знайти у чоловіка в чс. Думала по роботі. Бачила в Вайбері купу дзвінків.
І це вартувало того щоб чекати його з війни?
Один подарунок це дитина.
Не розумію як так можна... Як з цим тепер жити? Дивитись на нього?
Наш шлюб уже не врятувати. Він байдужий, агресивний до мене. Але я б хотіла просто піти, без таких подробиць. Після цього приходить і тр... є ще. Фу
Один подарунок це дитина.
Прокачую сідниці
• 02 ноября в 00:59
Ответ дляЗоряний Шлях
А я не в инстаграм
Хотя и туда запрос сделала
Считаю, что Вы не имели права выставлять фото, имя и фамилию этой женщины
Хотя и туда запрос сделала
І що це дасть? Я їй не писала. Якщо вона заміжня чому підписала сете Марія а в нього Мірося?
Зоряний Шлях• 02 ноября в 01:00
Ответ дляПрокачую сідниці
Мне лично ничего
А женщина пусть уже сама решает, что делать с этой информацией
Это же мрак
Данные человека в публичном пространстве выставить и ещё опорочить
Намекая или даже говоря прямо об измене
Это же мрак
Намекая или даже говоря прямо об измене
Зоряний Шлях• 02 ноября в 01:01
Ответ дляПрокачую сідниці
Так Вы идите и с мужем говорите, а не фото женщины таскайте на советчице
НеВРотик• 02 ноября в 01:02
Автор, я дуже сподіваюся, що Ви для чогось тролите.
Не хочу вірити, що бувають такі тупі люди....
Пишущаяся• 02 ноября в 01:03
Надо жаловаться на тему, чтобы фото убрали, ибо это вообще фу так делать! Кобеля лучше своего фото выставьте! Отстаньте от девушки!
Прагматик флегма• 02 ноября в 01:04
Ответ дляСекс-Бомба
Юля кассир
Я в свою молодую молодость лет так в 16 выложила фото и номер одной девицы на шлюхо форумы . Потому что она присылала фото 18 + моему парню на тот момент, эх было время 🤣
Брюльтик• 02 ноября в 01:04
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А чего это девицу позорите? Козлика своего позорьте. Она не клялась вам в верности.
И вообще, уверены?
А шо не так? Блядство уже честь, а не позор?
НеВРотик• 02 ноября в 01:04
Може, він у неї гроші позичив.
Може, погрожував.
Може, у неї чоловік служить з Вашим і вона втратила з ним зв´язок.
Ви хвора!!!!!!!!!!
Може, погрожував.
Ви хвора!!!!!!!!!!
Зоряний Шлях• 02 ноября в 01:05
Ответ дляПишущаяся
Уже
НеВРотик• 02 ноября в 01:05
Ответ дляЗоряний Шлях
Уже
Та, я вже 20 скарг відправила і нічого.
Пишущаяся• 02 ноября в 01:06
Ответ дляНеВРотик
Та, я вже 20 скарг відправила і нічого.
И я тоже
Перша леді колгоспу• 02 ноября в 01:06
Ответ дляБрюльтик
Удалено администрацией...
Зоряний Шлях• 02 ноября в 01:06
Ответ дляНеВРотик
Та, я вже 20 скарг відправила і нічого.
Утром снесут
Вы молодец
Пойду кину ещё пару жалоб)
Вы молодец
Пойду кину ещё пару жалоб)
НеВРотик• 02 ноября в 01:07
Ответ дляБрюльтик
Де докази????????
Може, у неї чоловік не виходить на зв´язок!!!!!????
І вона всім дзвонить, шукає хоч якусь надію.
Автор, лікуйтеся!!!!
Прагматик флегма• 02 ноября в 01:08
Ответ дляНеВРотик
Може, він у неї гроші позичив.
Може, погрожував.
Ви хвора!!!!!!!!!!
Може, погрожував.
Ви хвора!!!!!!!!!!
То есть мне можно выложить фото женщины с которой мне изменил муж, она знала что семья, видела что дети есть, знала что я его жена, у неё тоже есть мужчина и дети. По моему это нормально выложить в таком случае фото .
Зоряний Шлях• 02 ноября в 01:09
Ответ дляЧесно брешу
Чому???
Вас тоже муж бьёт и выбил последние мозги, как и автору этой прекрасной темы?
Брюльтик• 02 ноября в 01:09
Ответ дляНеВРотик
Де докази????????
Автор, лікуйтеся!!!!
І дружину побратима в чорний список, ага, таки не автору треба лікуватися, а декому наївному, добре якщо не від ’букетів’
НеВРотик• 02 ноября в 01:09
Ответ дляПрагматик флегма
Автор навіть не знає, хто ця жінка і чому дзвонить.
Яка зрада?????
Тут дно пробите повністю
Яка зрада?????
Тут дно пробите повністю
НеВРотик• 02 ноября в 01:11
Ответ дляБрюльтик
Варіантів мільйони. Я написала один з можливих, який навіть в голову багатьом не приходить.
Але так буває. Ситуація моїх знайомих, на жаль.
Жінка від горя практично збожеволіла...
Пишущаяся• 02 ноября в 01:12
Кто-нибудь напишите этой Марии, кто её узнал в Вайбер, что тут её имя склоняют, или в инсту
Брюльтик• 02 ноября в 01:12
Ответ дляЗоряний Шлях
Хм, у вас вони від народження відсутні)))
Зоряний Шлях• 02 ноября в 01:14
Ответ дляПишущаяся
Автор, вы хорошо подумали прежде чем такое сделать плохое?!
Автор не подумала)
НеВРотик• 02 ноября в 01:14
Ответ дляПрагматик флегма
Співчуваю... Але це життя... Бажаю Вам знайти своє справжнє щастя 🙏
Звісно, я абсолютно проти цих фото у публічному доступі.
Чесно брешу• 02 ноября в 01:14
Ответ дляЗоряний Шлях
При здесь Я ??? Вы или читайте внимательно , в том числе собственные коментарии , или идите спать , видимо вам пора...
НеВРотик• 02 ноября в 01:15
Ответ дляПрагматик флегма
Ви розійшлися чи живете разом?
Брюльтик• 02 ноября в 01:15
Ответ дляНеВРотик
Жінка від горя практично збожеволіла...
Про таку ситуацію знають всі знайомі, ми також шукали людину, але не до чорного списку.