Смешнюча• 02 ноября 2024
Питання тим, хто худне. Чи бувають у вас такі дні,коли ліньки займатись спортом?
Якщо так,що ви робите в ці дні?
Ви просто зменшуєте калораж,ніж в ті дні,коли заняття спортом присутні?
Накладні мюслі• 02 ноября 2024
Ответ дляСмешнюча
Я теж їм білок,курку варену
Раціон, який ви виставляли, був зовсім інший, можете і далі себе обманювати, всім пофіг
Залізний занавіс• 02 ноября 2024
Ответ дляСмешнюча
Я теж їм білок,курку варену
Питание должно быть сбалансированное, и не только бжу, а и разнообразие должно быть, иначе дефицитов нутриентов не избежать.
Смешнюча
• 02 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Та...що ви приколупалися до мого раціону? Я не розумію? Що ви взагалі причепилися до мене? У вас походу проблеми з мозком,ідіть до психіатра,лікуйтеся.
Лікуйтесь,вам це необхідно. Удачі! Гарного вам дня! І не пишіть мені більше,мене аж трусить від ваших коментів!!!!!!!!!!!
Смешнюча
• 02 ноября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Я так і харчуюся.
Залізний занавіс• 02 ноября 2024
Ответ дляСмешнюча
Я так і харчуюся.
Какой белок ещё едите, кроме варёной курицы?
Накладні мюслі• 02 ноября 2024
Ответ дляСмешнюча
Вас трусить - ви і лікуйтесь
Смешнюча
• 02 ноября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Яйца варенные,перепелинные,куринные,иногда омлет
Накладні мюслі• 02 ноября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Смажені крильця на сніданок, та там все епічно)
«не 2, а саме 1 Bueno Kinder”😂
Смешнюча
• 02 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
«не 2, а саме 1 Bueno Kinder”😂
Ну от що ви причепилися до мого раціону?
Пожмаковна• 02 ноября 2024
Ответ дляСмешнюча
Ідіть в Рошен,там сьогодні акції
Заздрите, що я можу купувати солодке і не їсти його?
А ви продовжуйте по ранкам солодке їсти, а потім теми про схуднення клепати)
Ответ дляНакладні мюслі
Не-не
Она так и писала. Пироженки и варёная курица. Было такое. Она мне отвечала так.
Только потом вопросы про слабительное чаи были. И про то, как разогнать метаболизм зеленыс чаем.
Смешнюча
• 02 ноября 2024
Ответ дляПожмаковна
Ні,навіть моя знайома яка їсть солодке і борошняне,от буквально позавчора виклада пост , вона 3 тижні тому назад народила дитину. І не повніє. Навпаки,худне. І навіть їй я не заздрю
Смешнюча
• 02 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
«не 2, а саме 1 Bueno Kinder”😂
Кіндер краще Рошена
Мудрецыха мира• 02 ноября 2024
Ответ дляСмешнюча
А як з харчуванням?
Останні 3 місяці харчувалася як попало (ремонт + кинули на гроші (шестизначні суми) + смерть близької людини = неймовірний стрес), багато булок і такого іншого. Погладшала з 55 до 63. Із минулого тижня займаюсь схудненням
Бабулька• 02 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
useruser, ну скільки можна, ви ж в усі теми про дієти лізете з порадами, не розуміючи при цьому елементарних речей
Та да, в раздел диеты хоть не заходи уже, аж тошнит от этого пользователя
Смешнюча
• 02 ноября 2024
Ответ дляБабулька
Удалено администрацией...
Смешнюча
• 02 ноября 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Вірю в вас.
Бабулька• 02 ноября 2024
Автор, у Вас проблемы с восприятием конструктивной критики. Справедливости ради, посмотрите, сколько Ваших тем о диетах и сделайте выводы
Смешнюча
• 02 ноября 2024
Ответ дляБабулька
Что вы этим хотите мне сказать??? Говорите уж прямо
Пожмаковна• 02 ноября 2024
Ответ дляСмешнюча
Кіндер краще Рошена
Вам 7 рочків, і хочеться іграшку?
Пожмаковна• 02 ноября 2024
Ответ дляСмешнюча
Щоб ви звинуватили людину в булінгу?)
Смешнюча
• 02 ноября 2024
Ответ дляПожмаковна
Щоб ви звинуватили людину в булінгу?)
А ви не булите нікого?
Смешнюча
• 02 ноября 2024
Пожмаковна• 02 ноября 2024
Ответ дляСмешнюча
Ви бачите тут ТІЛЬКИ Кіндер яйце?
Мила моя)
З´їжте кіло цукерок)) може вам полегшає))