ПодругаМужа• 02 ноября 2024

        Це може бути скарлатина? Які ще симптоми?
Тест негативний. Але на язику такі цяточки. І горло дико болить.

                    Зрадорозганячка• 02 ноября 2024

		Обычно еще кожа на ладошках шелушится. Но у моей 2 раза была, а руки чистые были.

Чорнобаївка• 02 ноября 2024

		Те що на язиці точно не скарлатина, може ще проявиться,але зараз- ні. Сфоткайте горло, воно може вже бути вірусним

			ПодругаМужа
		• 02 ноября 2024

                        Ответ дляУкр_жіночка

                        у Вас нормальний язик

		Дякую. Значить якщо тест негативний то не скарлатина. Мені просто здалось що якийсь такий рожевий став і сосочки такі є

			ПодругаМужа
		• 02 ноября 2024

                        Ответ дляШумелка Мышь

                        у меня при скарлатине был именно малиновый язык

		Ок дякую.

З понеділка на дієті• 02 ноября 2024

                        Ответ дляЗрадорозганячка

		Это на завершающем этапе.

			ПодругаМужа
		• 02 ноября 2024

                        Ответ дляЧорнобаївка

		Ой сфоткати важко. Просто чнрвонюше горло з великими мигдалинами, одна більша, інша чуть менше. Температура другий день

З понеділка на дієті• 02 ноября 2024

		У моей дочери болело горло, увеличились миндальны. Температура то была, то не было, максимальная 37, 4.
Язык не был малиновым. Сыпь как пришла так и ушла очень быстро на лице, думали аллергия.
Вот когда начались процессы отмирания кожного покрова на руках, сомнений уже не было
			ПодругаМужа
		• 02 ноября 2024

                        Ответ дляЗ понеділка на дієті

		В мого 38-39, збивається легко.

			ПодругаМужа
		• 02 ноября 2024

                        Ответ дляСиреневая цапля

                        Зробіть стрептотест. Будете точно знати.

		Читайте перше речення

			ПодругаМужа
		• 02 ноября 2024

                        Ответ дляОмлетик

                        А что не так с языком? Нормальный у ребенка язык.

		Ок, думала що він такий як при скарлатині