Teonaa• 12 октября 2025

Температура аж на наступний день після щеплення проти грипу

Це нормально? Зробили в п‘ятницю, правда в 17:30 десь. І 1шу ніч норм. Сьогодні весь день норм, а зараз спить, чую, стогне (це я помітила завжди при темп.), поміряла, будь ласка, 38 уже.
Спить 🤷‍♀️
Дама_с_караваем• 12 октября 2025
Може просто захворів.
Зависока температура.
Нам колись робили на роботі щеплення від грипу, то у більшості була температура 37-37,2 у суботу, у когось ще у неділю.
У понеділок була нормальна вже. І 38 точно не було ні у кого, нас питали.
Штора с кисточкой• 12 октября 2025
А нащо ви їх робите?
автор Teonaa • 12 октября 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Може просто захворів.
Зависока температура.
Ну у дорослого - тоже нема, принаймні на дотик
Незнакомлюся• 12 октября 2025
Я сім років підряд робила на роботі щеплення проти грипу. І кожен раз після щеплення 2-3 дні в мене були симптоми грипу. Але температура вище 38 не підіймалася (37,5-37,7) та Нежиті не було. Просто слабкість та температура.
Потім перестала робити щеплення. Роки через три підхопила дуже тяжкий грип. Ледве не померла.
автор Teonaa • 12 октября 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Ну я по дітям більш питаю. У чоловіка нічо не було, він теж на цьому тижні зробив.
В інтернеті пишуть типу можлива реакція в перші 1-3 дні; і якщо не вище 38,5, то не збивати, і якщо дитина спить, то тоже не збивати
автор Teonaa • 12 октября 2025
Ответ дляНезнакомлюся
А чому вакцина не посприяла? Може якось запустили? Чи якась додатково фігня доєдналася?
Незнакомлюся• 12 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Вакцина діє один рік. Та й штампи змінюються. Якщо не колоти кожен рік - захисту не буде.
Поки я робила щеплення - грипом не боліла.
автор Teonaa • 12 октября 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Ааа, зрозуміла. Тоді логічно )
Коко На Страже• 12 октября 2025
Ну так после вакцинации иммунитет ослабевает. А сейчас вирусов хватает.
автор Teonaa • 12 октября 2025
Ответ дляКоко На Страже
Як мені примінити це, вибачте?)
Я грішу просто на реакцію. Питаю чи буває така «відтермінована»?
Коко На Страже• 12 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Як мені примінити це, вибачте?)
Вы инструкцию читали? Прочитайте. Я вам даже больше скажу, реакция бывает какая угодно. И температура это не самое страшное чего можно ожидать. В следующий раз спросите педиатра о возможных реакциях, прежде чем просто уколоть свое дитя
миссДавеча• 12 октября 2025
Робили щеплення минулою суботи я і дитина. Не було температури взагалі, у мене на наступний день трохи така ломка була і все. Джісі флю робили.
Зроблено у 80-х• 12 октября 2025
Мы сделали Джиси флю в четверг вечером. У нас с мужем без реакций. У ребёнка температура в пятницу невысокая и ночью с пятницы на субботу 39. Сегодня уже нет.
У вас нормальная реакция на вакцину. Не переживайте. При необходимости ибупрофен или парацетамол по весу.
автор Teonaa • 12 октября 2025
Ответ дляКоко На Страже
Серйозно???😏
автор Teonaa • 12 октября 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
На ранок вже пройшло. 37
Дама_с_караваем• 12 октября 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Я взагалі грипом не хворіла жодного разу, якщо вірити аналізам.
Але ж то навряд, правда?
Коко На Страже• 12 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Серйозно???😏
Конечно серьезно. У вас же есть педиатр, чего у него не спросили изначально? Или вы думаете что тети на форуме точно знают в чем причина?
автор Teonaa • 12 октября 2025
Ответ дляКоко На Страже
Ну взагалі-то це всім ясно, що вакцинація як мінімум температуру викличе. Я завжди нервуюся коли щось робимо,
Педіатр сказав, що переноситься, зазвичай, добре.
Температура під ранок впала на дотик. Дитина спала всю ніч. Вранці 37
В цілому в типових випадках мами с форуму можуть бути кориснішими. Особливо ж була ніч. Що мені педіатр той серед ночі..