дамаАмстердама• 02 ноября 2024
Одежда для зимнего спорта с Али
Я планировала купить б/у, но на Али отличные цены, 40-60 евро. Интересно, как по качеству? Кто то заказывал?
Фенте Фря• 02 ноября 2024
Будьте уважні при замовленні, розміри там на китайців.
Ні якщо ви маленькі і дуже худенька то це ваші розміри.
В мене подруга замовляла на себе а вийшло що на доньку підлітка.
Най хоч раз• 02 ноября 2024
Читайте відгуки, там є багато достойних спортивних магазинів, ті хто ніколи не купляв спорт товари з аліка будуть розповідати що там фуфло китайських розмірів.
Безсовісна кума• 02 ноября 2024
Читайте відгуки, розглядайте продавця, тільки якщо у нього 500+ продажів. Не забувайте про китайські лекала. Треба замовляти уверх мінімум на два розміри. Ну, і плюс зріст. Якщо ви вище 170, можуть бути нюанси.
Чудовий каламбур• 02 ноября 2024
Автор, я купувала саму першу куртку на лижі, якийсь Китай ноунейм, правда в Україні. Думала на сезон. Їй 10 років, вона зручна, тепла, не мокне, не маститься, хоча світла. Вже хочу нову, бо стара набридла. Чоловік вже одну фірмову зносив за цей час, має вже другу, а моїй хоч би що. Тому і Китай іноді робить хороші речі чи мені так попало
НаБалКоніХодять• 02 ноября 2024
Если на фото модели сами китайцы, то размеры будут их. Но там об этом предупреждают в описании.
Если модель - европейцы на фото, то размеры соответствуют.
Заказывала, относила лет 7, пока не надоело. А куртка осталась, как новая
дамаАмстердама
• 02 ноября 2024
Ответ дляПоросенка
Заказывала экипировку vector, качество уровня Симбиона и Колмара
Спасибо🙏 не 60 евро, но всё очень классное