ВсеЧетко• 02 ноября 2024

Парикмахер с выездом на дом. Должен ли клиент оплачивать такси туда и обратно?

Вишня на торті• 02 ноября 2024
Просто все вношу в общую сумму за услуги
Мейк-ап форева• 02 ноября 2024
Наш на скутері літає
Удачная• 02 ноября 2024
Можете за ней поехать
Мастер Класс• 02 ноября 2024
Шо значить повинен чи не повинен? Як домовитесь
Летчица• 02 ноября 2024
Да, но лучше в стоимость сразу внести.
Точная копия плова• 02 ноября 2024
Якщо вам курєр доставляє піццу чи посилку чи ще там щось...Хто платить за доставку?
Мerida• 02 ноября 2024
Это включено в стоимость. Но она будет в разы выше, чем в салоне
Джонсонюк• 02 ноября 2024
- У більш дешевих майстрів треба сплачувати. Загальна ціна буде у кожного різна, в залежності від таксі.
- А більш дорогі майстри відразу включають таксі в ціну. Але таких майстрів мало. Тому що невигідно їздити «по хаткам».
- Дорогі майстри взагалі на виїзди не їздять
Щастя-здоровля• 02 ноября 2024
Ну чого всі накинулись. Може авторка думала, що перукарка на трамваї приїде, а після зупинки пишечком пройдеться. А та на таксі - ’порядні громадяни на таксі у булошну не їздять ’ (с)
Оля_с_киркою• 02 ноября 2024
Выезд на дом стоит отдельно + стрижка или покраска, что там у вас отдельно. На такси она приедет или на метро все равно. Единственное, все ценны мастер должен озвучить сразу, до приезда
Все питаю зарання• 02 ноября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Є безкоштовна,якщо ви не в курсі
ШанельКуКу• 02 ноября 2024
Ответ дляМerida
Это не будет выше,если мастер работает в салоне на проценты,если работает на аренде тоже не выше
В любом случае мастер получит все деньги за услугу
Украиночка• 02 ноября 2024
Как оговорено. У всех разные условия выезда
Ирина_Б_• 02 ноября 2024
Нет конечно. Директор салона ей не оплачивает такси до салона….оплата выездной услуги изначально на порядок выше, а как она доберется до места работы это ее проблемы.
Вилосипедниця• 02 ноября 2024
А если в салоне, то нужно отдельно аренду помещения оплачивать, расход электроэнергии и воды?
Відморожена• 02 ноября 2024
Якщо Ви з Борщагівки їдете на Лісовий, то вартість таксі буде набагато більша, ніж коли їдете з Печерська на Вокзальну. Тобто включити у вартість послуги можна або з запасом або собі в мінус. Як на мене, просто обговорювати з замовником. Якщо замовник не готовий стільки платити, ну значить це не Ваш клієнт.
Мастер Класс• 02 ноября 2024
А якщо майстер на власному авто, то тільки бензин будете оплачувати?