ВсеЧетко• 02 ноября 2024
Парикмахер с выездом на дом. Должен ли клиент оплачивать такси туда и обратно?
Точная копия плова• 02 ноября 2024
Якщо вам курєр доставляє піццу чи посилку чи ще там щось...Хто платить за доставку?
Джонсонюк• 02 ноября 2024
- У більш дешевих майстрів треба сплачувати. Загальна ціна буде у кожного різна, в залежності від таксі.
- А більш дорогі майстри відразу включають таксі в ціну. Але таких майстрів мало. Тому що невигідно їздити «по хаткам».
- Дорогі майстри взагалі на виїзди не їздять
Щастя-здоровля• 02 ноября 2024
Ну чого всі накинулись. Може авторка думала, що перукарка на трамваї приїде, а після зупинки пишечком пройдеться. А та на таксі - ’порядні громадяни на таксі у булошну не їздять ’ (с)
Оля_с_киркою• 02 ноября 2024
Выезд на дом стоит отдельно + стрижка или покраска, что там у вас отдельно. На такси она приедет или на метро все равно. Единственное, все ценны мастер должен озвучить сразу, до приезда
Все питаю зарання• 02 ноября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Є безкоштовна,якщо ви не в курсі
ШанельКуКу• 02 ноября 2024
Ответ дляМerida
Это включено в стоимость. Но она будет в разы выше, чем в салоне
Это не будет выше,если мастер работает в салоне на проценты,если работает на аренде тоже не выше
В любом случае мастер получит все деньги за услугу
Вилосипедниця• 02 ноября 2024
А если в салоне, то нужно отдельно аренду помещения оплачивать, расход электроэнергии и воды?
Відморожена• 02 ноября 2024
Якщо Ви з Борщагівки їдете на Лісовий, то вартість таксі буде набагато більша, ніж коли їдете з Печерська на Вокзальну. Тобто включити у вартість послуги можна або з запасом або собі в мінус. Як на мене, просто обговорювати з замовником. Якщо замовник не готовий стільки платити, ну значить це не Ваш клієнт.
Мастер Класс• 02 ноября 2024
А якщо майстер на власному авто, то тільки бензин будете оплачувати?