Леся Українка• Изменено 02 ноября 2024

Хто нещодавно приїхав по куает до Канади, як все пройшло?

Напишіть будь ласка, може у когось знайомі виїзджали нещодавно. Наче ще можно по куает
Баба на горошині• 02 ноября 2024
Теж маю куает,але так і не наважилась
автор Леся Українка • 02 ноября 2024
Ответ дляБаба на горошині
Теж маю куает,але так і не наважилась
Ми теж поки ні але вже розглядаю варіант. Розумію що дорога країна,
Баба на горошині• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
От і я думаю.. просто виїхати,а що далі. Ворк перміт я так розумію вже не дадуть?
Из Виа-гры• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
В какую хотите провинцию ? У меня несколько знакомых хорошо устроились , одни уже дом взяли в ипотеку
автор Леся Українка • 02 ноября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Не франкоязычную хотелось бы
автор Леся Українка • 02 ноября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Они в какой
Натусик Я• 02 ноября 2024
Ответ дляБаба на горошині
Теж маю куает,але так і не наважилась
У мене , сина та чоловіка до 27 року віза в паспортах.Теж не наважилися.Зробили щоб було.
Донька відразу як отримала вирушила в Канаду.Місто Едмонтон.
Из Виа-гры• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
Они в какой
В Квебеке живут . Дом летом взяли в ипотеку, двое детей до 18 и один 19 лет
Из Виа-гры• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
Не франкоязычную хотелось бы
А вы хорошо знаете язык ?
автор Леся Українка • 02 ноября 2024
Ответ дляБаба на горошині
Ворк перміт дадуть до 31.12.24, але кажуть дивлячись куди прилетіти,в аеропорту Калгарі були проблеми з цим
автор Леся Українка • 02 ноября 2024
Ответ дляНатусик Я
Задоволена? Тобто працює чи навчається?
автор Леся Українка • 02 ноября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Квебек на страті хвалять, вони їхали французьку вже знали?
автор Леся Українка • 02 ноября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
А вы хорошо знаете язык ?
Англ В1, френч ні
Из Виа-гры• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
Англ В1, френч ні
Так что вы там делать будете? Там же на ВНЖ надо знать на В2 французский
Из Виа-гры• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
Нет, но сейчас урезали все сильно. Они успели выучит язык . Очень сложно было без языка , и до сих пор учат третий год , не могут сдать экзамен на ВНЖ .
автор Леся Українка • 02 ноября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Ми якщо будемо переїздити то тільки по переводу чоловіка, він працює в міжнародній компанії але якось всеодно стрьомно так далеко
Натусик Я• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
Задоволена? Тобто працює чи навчається?
Їй 22, працює в центрі по перетримки тварин.Дуже холодно, дорого.Вона до цього з березня 22 в Лісабоні жила з тимчасовим прихистком.Каже краще в Європі, жалкує .
Из Виа-гры• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
Они ехали , когда многое давали бесплатно . Жили год бесплатно , им даже машину местные подарили первую
Это май 22 года
автор Леся Українка • 02 ноября 2024
Ответ дляНатусик Я
Дякую за відгук, мені клімат теж якось недуже...
Из Виа-гры• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
Если с работой , тогда думаю стоит однозначно .
Натусик Я• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
Це як вона тільки переїхала
з сонячної Португалії
автор Леся Українка • 02 ноября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Работа будет только у мужа хорошая, а мне уже где получится пристроиться если получится. У нас дети школьники, а климат холодный в Канаде и мама в Киеве останется, не наездишься часто как с Европы. Какие плюсы Канады для Вас?
Из Виа-гры• 02 ноября 2024
Ответ дляНатусик Я
Це як вона тільки переїхала
з сонячної Португалії
Ужас 😨 представляю
Но она решила оставаться таки ?
Из Виа-гры• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
Для меня никаких , но я же там не живу . Эта семья уехала сразу , и все вышло у них . Есть еще семья в Монреале , тоже в е хорошо по итогу сложилось. Из моих никто обратно уже не планирует , что было в Украине продали .
автор Леся Українка • 02 ноября 2024
Ответ дляНатусик Я
Це як вона тільки переїхала
з сонячної Португалії
-43?!?! Жуть, я умру там, у меня от холода все болячки активизируются. Как дочь переносит морозы?
Кукарикуууууу• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
Вы действительно думаете, что климат по всей Канаде одинаковый?
Натусик Я• 02 ноября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Ужас 😨 представляю
Но она решила оставаться таки ?
Так вирішила в цій провінції, легше піар отримати, т.б внж.Потім планує в більш теплу.Вона живе з хлопцем французом, т.б може в Квебек.В мене волосся дибки, як і що далі в дочки буде.Та в Миколаїв повертатися не хоче
Кому там слова не давали• 02 ноября 2024
Нема сенсу. Медичне страхування тепер за гроші.
80 дол на місяць.
Роботи немає.
Допомоги немає.
Курси закрили.

Я б зараз не їхала. Але й додому не повертаюся. Не можу тягнути дитину, хай вже тут школу закінчить
Ответ дляБаба на горошині
Можуть дати, можут не дати. Я чекала 8 місяців. Хоча на сайті вказано строк до 6 міс.
Ответ дляИз Виа-гры
В мене теж є такі знайомі.
Але я ж знаю що вони там в глобальній жопі та депресії.

Зараз по КУАЕТ можно купляти нерухомість. Навіть без першого внеску. Вам впарять, будьте впевнені. А от шо потом??? Страховка, податки, обслуговування - це овер дофіга!