Куда ж без меня• 02 ноября 2024
Венлафаксин хто приймав напишіть відгуки будь ласка
Лікар назначила Венлафаксин хто приймав ці АД напишіть будь ласка відгуки .
Куда ж без меня
• 02 ноября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Для меня были очень слабые, ни о чём. Какой у вас диагноз?
Діагноз : Соціальна тривожність . Соціальний Тривожний розлад точніше .
Бриджит_Фрикандо• 02 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Два главных рабочих АД от тревожности - Паксил и Флуоксетин. Но пробуйте, вдруг вам подойдёт.
Куда ж без меня
• 02 ноября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Дякую за відповідь , АД продаються тільки за рецептом, саме цей призначила лікар, тому інший купити не зможу без призначення лікаря .
Щира українка• 02 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Читала много хорошего о вашем препарате, главное подобрать правильно дозировку
Бриджит_Фрикандо• 02 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Да, конечно. Поэтому пробуйте, вдруг вам зайдёт, а если нет…идите к врачу и ищите варианты. Здоровья вам!
Куда ж без меня
• 02 ноября 2024
Ответ дляЩира українка
Дякую за відповідь.
Куда ж без меня
• 02 ноября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Дякую Вам за побажання та пораду , І вам бажаю міцного здоров´я!)
Коленная ложечка• 02 ноября 2024
Син приймає, зразу добре, рік приймав, тепер більше дозування призначили та ще один препарат.
Куда ж без меня
• 03 ноября 2024
Ответ дляКоленная ложечка
В вашого сина теж тривожність чи інший діагноз?
Коленная ложечка• 03 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Тривожно-депресивний синдром