КонФФетОшка• 02 ноября 2024
Розбір речення. Допоможіть будь ласка.
11година, розбираємо речення …. Треба зробити синтаксичний розбір. Я не розумію тут 3 чи 4 речення? Як у серпні це безособове чи ні?
Коли твій човен покинув осоння й захлюпотів під парасолями старої лапастої верби, тоді ти помічаєш раптом, що небо ніколи не буває таке криштально-голубе, як у серпні.
Просериарила молодость• 02 ноября 2024
3 речення.
Головне - ти помічаєш раптом
Пірядне додаткове - що небо ніколи не буває ...
Підрядне (обставинне) часу - коли твій човен...
як у серпні - не речення, там немає граматичної основи.
Але я не український філолог
Головне - ти помічаєш раптом
Але я не український філолог
Княгиня пітьми• 02 ноября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
3 речення.
Головне - ти помічаєш раптом
Але я не український філолог
Головне - ти помічаєш раптом
Але я не український філолог
КонФФетОшка
• 02 ноября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
3 речення.
Головне - ти помічаєш раптом
Але я не український філолог
Головне - ти помічаєш раптом
Але я не український філолог
От і я, тому і не розумію чи 3 чи 4.
Дон Пэдро• 02 ноября 2024
Коли (обставина) твій (обставина) човен (підмет) покинув (присудок) осоння (додаток) й захлюпотів (присудок) під парасолями (обставина) старої ( означення) лапастої (означення) верби (додаток), тоді (обставина) ти (підмет) помічаєш (присудок) раптом (обставина), що небо (підмет) ніколи (обставина) не буває (присудок) таке криштально-голубе (означення), як у серпні (обставина (коли?)).
Головне речення ’тоді ти помічаєш раптом’ - що? що небо ніколи не буває таке криштально-голубе, як у серпні
помічаєш коли? коли твій човен покинув осоння й захлюпотів під парасолями старої лапастої верби
Просериарила молодость• 02 ноября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Тобто безособового речення немає?
немає, то порівняння