Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024

За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності

Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.

Де я виявилась фінансово неграмотною?
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Ну наша держава думає що можна жити на мінімалку. Я отримую три мінімалки.
Грубо кажучи як охоронець в атб і касир в атб.
Але витрачаю кошти тільки на себе і дитину.
А якби ще й чоловік був, то навіть не знаю чим його годувати
Вы правы муж сейчас дорогое удовольствие учитывая что 80 процентов из них - альфонсы.
З горіха зерня• 03 ноября 2024
Ответ дляМоська-слон
Вы не знаете что в разных магазинах разная цена?
При чем ту разные магазины? Вы в каком магазине купили куртку своему ребенку и за сколько?
Продаю витрішки• 03 ноября 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
За що ви себе так ненавидите? Ви шо стрижетесь там де по 100 грн, а манікюр самі собі згризаєте?
Я наоборот себя люблю. Стригусь в обычной парикмахерской, не забегаловке на остановке, у меня там супер мастер. И я себя ни за что не грызу, мне моих 50 тыс+ вполне на все хватает, нг маникюр делать где то брезгую, а нищебродов типа автора, которые не брезгуют, а потом нюни тут пускают, просто не понимаю, может и сама себе сделать
З горіха зерня• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Не по своей воле же. Приходится им дома сидеть, чтобы не умереть штурмовиком
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
Ні, ви не відповідаєте, ви саме зараз у своїй темі є ПРОВОКАТОР!
Моя тема провокативна? Про те що ми всі стали біднішими, і станемо ще бідніше?
Кхм.
Кудряшка Сью• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Скажіть, а війна має торкнутись тільки звичайних людей чи і можновладців.
От поясніть мені логіку.
Піднімають військовий збір- забирають ці зайвих 3.5 відсотки у населення для потреб армії. Бо не вистачає.
А давайте роздамо людям по 1000 грн!!!! Зеленський

Ви щось розумієте? Я ні.
Я маю розуміти що в країні війна, а наш президент по 1000 роздає.
Я маю вникнуть в ситуацію і відмовитись від манікюру .
А керівники Мсеків вже з горла ставляться ті гроші?
Мені ж не треба чужого.
Моє не забирайие!
Поясніть логіку вашої теми. Ви змінюватися і підлаштовуватися під сьогоденні реалії не хочете. Маєте право. Але до чого ця тема? Ну живуть можновладці, вони завжди шикарно жили, далі що? Мені підти замість вас пограбувати банк? Обнести особняк? Розстріляти заради вас верховну раду? До чого плач Ярославни з заламування рук? Чому ви ображаєте всіх навколо?
Поддакиваю иногДА• 03 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Прокурор?
Кудряшка Сью• 03 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
Автор ви вже винні, що мало працюєте , багато їсте і не купляєте на розпродажах?
Ні, всі навколо винні, що вона мало працює, не хоче нічого змінювати, і одразу маніпуляції з боку авторки про можновладців.
ЧупакабраЗеБест• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Вы прикалываетесь?
А чем заменить прокладки?
Вы не стираете и не моете посуду?
прокладки всегда можно при большй нужде заменить, я вам больше скажу, прокладки на рынке появились лишь 40 лет назад, до этого, тычсячелетиями женщины обходились без них.
стираю порошком, закупаю большой пакет всегд по хорошей акции, на год хватает - 450 грн,
посуду мою без моющего..
Моська-слон• 03 ноября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Моему ребенку не 12 лет.
Млинець Мій• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Дитина підліток. Вже фігню з прошлого сезона не вдягнеш. Я 10 років купувала на розпродажах. Зараз хоче модне.
Якщо порівнювати ціну з бюджетними. Берешками, страдіваоіусами - це класна ціна. Купували на базарі, гарна міцна тканина, модна модель, і дуже тепла. І саме головне подобається дитині
Если мама бедная, то прошлый и позапрошлый..вы разбаловали теперь голодать вам
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Ну так і ви читайте кому я пишу.
Я писала відповідь на коментар який пропонував змиритись бо в країні війна

А що вже не можна обговорювати що влада краде, а ми бідніємо?
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
В 21 веке где одежды горы, просто горы, потому по потребительство нереальное сейчас ходить с подкатанными рукавами и в обуви на 2 размера больше как-то не ОК. При этом РАБОТАЯ.
А вы хотите ходить одетая не работая? Вы так постоянно пишете капслоком ’работая’. Да,работая,в нищей стране третьего мира,в которой идёт ужасная война с 14 года.
МатьЧасть• 03 ноября 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Отож бо, фантазерка. Підліток вже не вдіне те що не подобається, буде ходити краще у вітровці, хворіти і т.і. треба купувати саме те що хоче, з приміркою, бо важко зорієнтуватись підлітку як воно на нього сяде. Але в межах розумного звісно. Тому купівля на акціях літом, якихось старих не модних фасонів то квест ще той, собі дорожче, тоді це все ще продати треба
Просто, як приклад. Я вже писала, що живемо у невеликому місті. У нас немає торгових центрів. Я майже весь одяг замовляю онлайн. Поки діти малі, то це супер замовити на розпродажі з Америки чи Європи. Хоч зараз з курсом і це не дуже вигідно. Але підлітку так не зробиш. Зараз я своєму підлітку тільки з приміркою замовляю. Бо нереально вгадати з фасоном. Минулого тижня повернули спортивні штани. Здавалось би, що може не підійти в спортивних штанах, так ще і марки, яку і раніше купували. А фасон інший і маломірчять, тому не підійшли. Замовила б через посередника з Європи тю-тю 700 грн. І так з усім, тільки з приміркою, в ідеалі ще, щоб сподобалось.
З горіха зерня• 03 ноября 2024
Ответ дляМоська-слон
Моему ребенку не 12 лет.
Вы можете просто ответить на вопрос за сколько в итоге Вы купили своему ребенку куртку на распродаже? Конкретную сумму с доставкой, без подробностей?
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Послухайте, ну вас інші витрати. Авто, подорожі.
Ви пиши що у вас доход 90-100 тис.
А який у вас росход?
А какая разница какой у меня расход?
И да, я считаю что лучше отказаться от маникюра и дорогих вещей и оплатить ребенку поездку в лагерь
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Это, блин, НЕ нормально!
Нормально. Дети должны знать цену деньгам. Покупать каждый сезон новую куртку растущему ребенку- это не нормально.
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Я пишу про те що за останній місяць сильно виросли ціни на все! Вам так зрозуміло?
А окрім цього на підписі у президента закон який хоче забрати у людей ще зайвих 3.5 відсотки.
ЧупакабраЗеБест• 03 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Как называется пакет Ваш? У меня киевстар +интернет 380 грн.
я не помню. у меня ровно 200 грн, без телевидения
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Мені таке чоловік не довіряє(є машинка, то може його брат підправити, заразсин цікавиться стрижками, доглядом за волоссям, але на моєму чоловікові поки не експериментує, чоловік має виглядати нормально на своїй посаді). тут, де ми переїхали його стрижуть за 100грн, вдома було 200.
У нас стрижка стоит 400. При том, что мой муж стрижется всю жизнь под машинку без доработки ножницами, я давно освоила такие стрижки). Ножницами не умею.
Этожзвяздаяегообожаю• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Ну так і ви читайте кому я пишу.

Так можна, просто старпост вашоі теми звучить так, ніби ви хотіли порад як виживати в цьому пізд&@ці.
Вам і дали
Блискавка• 03 ноября 2024
Ответ дляДую на вітер
Какая грамотность с 20к ещё и на двоих, это выживание
100%
Млинець Мій• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Моїй дитині іде 13 рік
В минулому році була 146 зараз 160 зросту.
Який розмір одягу я мала купити в травні?
І скажіть відверто, яку ціну для зимової куртки ви вважаєте прийнятною?
Секонд хенд
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
посуду мою без моющего..
Людський прогрес в дії

Люди втішаються що вони як бабусі
В той час коли роботи Бостон дінамікс танцюють порадниці вихваляються поверненням до печерного життя
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
А какая разница какой у меня расход?
Це всього лиш вибір пріоритетів . Це не значить що ваш вибір кращий а мій гірший. Він просто інший.
І при доході в 100000 ви не можете назвати куртку 2000 дорогою покупкою
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Ну если автору с 20 тысячами нельзя маникюр делать и волосы красить, то наверное по такой логике, там где зарплаты 6-9 тыс грн сотрудники должны быть нестриженые, в лохмотьях и с нечищеными зубами? Принимать посетителей в таком виде, зарплата ж не позволяет тратить на себя.
Не нельзя, а не может себе позволить. Это разное
Ждун с Нибиру• 03 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Воно і видно що вам хватає на усе. Тільки чого ж ви така нещасна? Вам для інфо: треба робити кругообіг грошей, легко, без жалю і з задоволенням витрачати, тоді вони будуть прилітати/приліпати до вас постійно, і ви при цьому будете задоволені: від покупок, від емоцій, від побаченого. А якщо будете як скряга Скрудж макдак, то так і буде як у вас, гроші наче є, а задоволення не має
Кастрюлька• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Почему вы так надеетесь? Нет,я покупаю прокладки Always. У нас сейчас уровень жизни намного выше чем в 90-е.
Как так ? Вы де сами писали , что прокладки - роскошь !
ОдинРазНадетое• 03 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Зима прийшла несподівано, можна на знижках було у період розпродаж дитину одягнути

Поступово купляти одяг зимовий, в мене теж дитина 4 роки, куртку носить другий рік, шапка теж лишилась прошлорічна, тільки черевики докупимо
Про яку знижки мова? Автор і так куртку зимову всього за 2 тисячі купила, це менше ніж 50уо. Це чудова ціна.
Чт ви пропонуєте купувати сінсей (нічого проти нього не маю).
Дитині потрібна тепла куртка, якщо вона одна, то ще щоб міцна була.
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Якщо чесно, я не вмію робити манікюр. Ну підпиляти відвинути кутікулу. Обрізати кутікулу я не вмію.
Тому з задоволенням ходжу до дівчинки, в неї облаштована кімната на дому. Робить суперово.
Мені зовсім не шкода підтримати її, ти більш вона переселенка.
Я про фарбування волосся питала.
Манікюр- якщо для вас це так важливо- ну то треба робити у мастера. Щось має бути для себе,для своєї жіночності.