Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024

За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності

Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.

Де я виявилась фінансово неграмотною?
тянитолкайка• 03 ноября 2024
Ответ для220В
Бачте, он всі пишуть. що сучасні підлітки не такі. Бубочки не можкть два роки носити одне й теж, їм треба модне
Нічого поганого в цьому не бачу, сучасні діти більш вибагливі, бо інтернет та інста де успішний успіх з кожної праски своє діло робить. Але якщо можливості немає, то немає. Я було передавала косметику, гарний одяг та посилки підліткам у дитячі будинки - раділи навіть шампуню по акції з аврори, дівчатам прокладки там за ноу-хау.

Банка з медом• 03 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
После маникюра стало вас вообще не жаль. У меня доход в несколько раз выше вашего, но выкидывать деньги на маникюр это лишнее, также как и стричься в дорогих салонах.
То ходіть, як страшна та бліда моль. Елементарні речі по догляду за собою піднімають настрій та самооцінку.
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
А це вже як життя батьків розтопирить. А як ні - то може йти працювати. Я у свій час на півтори пенсії з мамою на групі навіть секенд за щастя мала і нічого.
ви жили так з мамою і хочете такого ж своїй дитині?
ще раз. дитина не піде працювати, її ніхто нікуди не візьме.
Кастрюлька• 03 ноября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Вы что....марлей дороже. Вы видели цена на марлю? Я не шучу
Так можно старые простыни на тряпочки пустить , старые ношенные труселя , мало ли что еще ... женщины тысячелетиями как - то выкручивались . А тут багачка нашлась - Олвейс покупает негигиеничный .
Розвідка Маші• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Та да
400 грн манікюр - десь так і одяг прілічний коштує
Даже на 1 бюстик не хватит(
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ для220В
при чому тут модне? в короткому і малому ніхто не буде ходити.
тянитолкайка• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
Боже збав ні. Тому я гребу по життю на максимумі. Але не зарікаюся що якщо притисне - буде моя дитина носити те що куплю.

Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляКозачка
М´ясо, напевно.
Тисячоліттями люди їли м´ясо лише на свято, а тут бач, звикли мало не щодня!
Для поїсти достатньо і перловки.

(сарказм)
Що це було? Звісно ,що м´ясо щодня- то лише для багатих. Для працюючих людини достатньо каші.
220В• 03 ноября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
А Вы росли в войну? Тем детям и так сейчас нелегко, то тревоги, то подвалы. Ещё и какой-то елементарной радости их лишить
Я росла в 90-е. Когда мне покупалась 1 (ОДНА) новая вещь в год и дарилась на НГ. Все остальное донашивалось. Вот акая жопа была. И никто не думал, насколько мне было нелегко, потому что взрослым было гораздо тяжелее. Мне мама потом призналась, что она не раз в те годы думала о суициде, ее только дети удержали. Поэтому в первую очередь в ресурсе должен быть тот, кто на себе все тянет, а не подросток со своими хотелками.
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
і я гребу. курточку купила за 4600, але... ми ходили і дивились на ціни. зимові курточки від 1700, дешевше не бачила.
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
вже пропонували листя збирати замість туал пеперу?
Є листівки з атб для цього. Вони безкоштовні. Листями не зручно.
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ дляБанка з медом
у кожного своє. ніколи в житті не робила манікюр і це ніяк не впливає на мою самооцінку.
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Людині пропонуєте під виглядом фінансової грамотності відмовитися від бази
Читайте не дупою.
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ для220В
чего ж вы тогда на работу не пошли?
220В• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
чего ж вы тогда на работу не пошли?
Я пошла в 10-м классе на подработку. Когда в семье жопа, не до короны, не находите?
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Читайте не дупою.
Кто Вам такой хамке платил 5000 евро? Я бы Вам и цента ее дала.
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ для220В
не нахожу. на работу 6-8 классник не пойдет.
автор купила очень недорогую вещь. где вы предлагаете взять курточку ребенку?
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Да, с зарплатой 20 тысяч тяжело прожить, особенно учитывая стоимость продуктов и коммуналку. Но всё же на мой взгляд:
Купила дитині зимову куртку 2000 - можно было купить дешевле в начале осени.
Купила шампунь плюс кондиціонер 400 - эльсев/пантин/шаума и т.п. можно купить по цене около 100грн за бутылку.
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць) - это вообще лишнее.
Для меня такая зарплаты- мечта. Я к ней стремлюсь!
После моих 8500, буду чувствовать себя миллионершой!
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Звісно . Базовий догляд за собою
А що це - збільшення сідниць що викликає такий подив ?
Базовий догляд- це робити самій вдома безкоштовно

Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Нет, шампунь это не для себе. Это для того чтобы помыть голову. Есть такая традиция у человечества - голову мыть
Голову и мылом можно помыть А шампунь за 400грн- это женские шалости,такие же как и маникюр за 400грн. Вот уже 800грн лишние.
220В• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
Я другое предлагала вообще-то. Я говорила о том, что в сложной ситуации мнение подростка не учитывается, что хочет он там по моде и т.д. Это хорошо, что у автора 2 тыс. нашлось, а если бы нет? Тогда Синсей за 1000, олх и т.д. и не жужжать
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Читаю комментарии и офигеваю
ПОЛ ТЕМЫ взрослые тетки обвиняют 12 летнего ребенка в том, что он не подрабатывает и растет!!!! и ему нужна куртка
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ для220В
как то сомневаюсь я , что в синсей есть теплая курточка за 1000 грн.
вы не одна жили бедно в 90-х, но тогда так одевались почти все.
вы представляете сейчас подростка в каких то обносках?
БезПаспортаНеПродаю• 03 ноября 2024
Ответ дляКастрюлька
А у меня нету старых....я на них сплю))))) никогда не выбрасывала простыни. Исключение на роды брала по хуже
220В• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
Это подростки в секондах людей сносят в день завоза, чтобы себе урвать какие-то обноски. Или это какие-то другие подростки?
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Читаю комментарии и офигеваю
я тоже офигела. ладно еще к маникюру пристать, но к обычной зимней курточке ребенку?
Божий одуванчик• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Милом господарським помити ?
це дорого! можна просто водою
Ищу-брожу• 03 ноября 2024
У мене дохід більше але..
Оплата за телефон дешевше(обрала більш вигідні тарифи собі и дитині)
Зимовий одяг дитині на олх влітку в ідеальному стані фірмове 1200грн з розрахунку продати пісня сезону щоб не викидати.
Взуття так само як з курткою. Экко 1000 грн
Купую молоко ящиком ультрапас.в метро.
Якщо сир в атб зі знижкою а це дуже часто - купую багато. Бо їмо його теж багато.
Масло так само тільки в метро.
БезПаспортаНеПродаю• 03 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
Слушайте я тоже покупаю по дешевле. Но. 2000 это не дорого.
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
Просто нет слов)))
Неужели среди нас ходят люди, которые действительно так мыслят?