Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024
За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності
Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Зілля до весілля• 03 ноября 2024
Прочитала всю тему. Это ужасно, что человек работающий на ЗП не живёт, а выживает, крутится, экономит. Не может позволить бытовые, обычные вещи.
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Ви тут коми забули
Коми - ваша ж тема ;)
Просто цікаво ким автор із таким рівнем української мови працює
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляВинник
Куртка уже стала ’ вытребенька’?
Где я писала что куртка стала ’вытребенька’?
барабанщица• 03 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
автор, не в обиду вам пишу, но ваши ошибки такие (я раньше тоже не шарила)
- интеренет+ мобильный - аж 400 грн!!! (я обединила на киевстаре, всего 200 грн за моб и за интернет)
- маник - у вас лишний
- лекарства да, надо
- курточка тоже дорого, надо брать летом, не в сезон и обувь тоже, пусть даже на розетке (у меня трое детей, есил я им буду брать в сезон я наверно сдохну от голода)
- маник - у вас лишний
- лекарства да, надо
Ого
Я что-то думала у вас один ребенок
Ничего себе
Вы молодец
Я что-то думала у вас один ребенок
Ничего себе
Вы молодец
Телячі ніжноСті• 03 ноября 2024
Одяг вже давно можна купувати вживаний. Часто продають речі у чудовому стані, з яких дитина швидко виросла.
Вважаю недоречним покупку куртки за 2000.
Ви ж і інший одяг підете купувати новий?
От і рахуйте, потрібно це чи ні. Дитина ходитиме і у вживаному, а для бюджету це суттєва економія
175см55кг19лет (она)• 03 ноября 2024
Ответ дляКицюююня
Обвинили автора,получается чтоз шампунь уже роскошь и куртка тоже,хорошо живём главное направление в Ес
А при чому тут ЄС? там таки непогано живуть
Телячі ніжноСті• 03 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
- маник - у вас лишний
- лекарства да, надо
- маник - у вас лишний
- лекарства да, надо
Зараз взагалі неадекватні ціни на одяг. Я нещодавно звернула увагу на один магазин дитячого одягу, де колись ми часто купували. А зараз ціни просто жах. Куртка дитяча від 2500. І це звичайна осіння. Взуття від 2000 (а тут вже навіть смішно - китайське …імно, яке раніше коштувало три копійки).
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Скажіть будь ласка. А ви давно ходили в магазин? Ви бачили які ціни зараз на верхній одяг? На взуття?
Може і дійсно всюди зимові куртки по 500 - 700 грн а я лохушка переплатила?
Я давно покупала одяг,в минулому році останній раз. Купую на розпродажах завжди якісні речі. Ношу багато років. Завжди купую коли не сезон. Наприклад ,пару років тому купила зимові ecco у кінці лютого. І все так. У лютому купую босоніжки,на весні- зимові чоботи.
БезПаспортаНеПродаю• 03 ноября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
А пенсія по інвалідності 2500..і все..
Эту пенсию когда назначают учитывают уровень зарплаты стаж? Или человек с окладом 100 тыс оказавшись инвалидом будет получать 2500?
Кастрюлька• 03 ноября 2024
Ответ для220В
А з яких це пір дитина визначає, як витрачати гроші батьків? Треба буде - носитиме і три роки.
Да и 20 лет носить будет . В 3 купили - пусть носит до 23х .
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Підліток не буде ходити в чому попало.
220В• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
Підліток не буде ходити в чому попало.
Піде на роботу, почне заробляти і купуватиме те, що захоче. А коли в сім´ї криза, то ніхто навколо підлітка танцювати танці з бубнами не має
Банка з медом• 03 ноября 2024
Ответ дляСмурфетта
За кого голосовали, с того и спрашивайте. Ремонты дорог вместо производства ракет, сгнившая гуманитарка- это все звенья одной цепочки, приводящей население с нищенству…
А хуйло зі всією кацапнею, які за війну, не мають жодного відношення до економічних проблем в Україні?
Якби не війна, у нас були би шанси на економічне зростання.
А так без різниці був би Порошенко чи Зеленський. Війну ніхто би з них не зупинив.
Вкуси мене• 03 ноября 2024
Ви нормальна, ще й економна.
Просто ціни такі.
В нас 1200 лише телефони і інтернет поповнити.
4500 комуналка ( це без опалення)
Мінімально купити продукти на місяць 15000
А ще коту пісок та корм треба
Гурток дитині хоч один треба
Одяг і взуття я мовчу. Все лише дитині.
Просто ціни такі.
4500 комуналка ( це без опалення)
А ще коту пісок та корм треба
Гурток дитині хоч один треба
Одяг і взуття я мовчу. Все лише дитині.
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ для220В
в 12-14 років ніхто нікуди не візьме. 2000 грн для курточки це ще дешево.
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ для220В
діти ростуть, не знали?
БезПаспортаНеПродаю• 03 ноября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Бо таких дешевих від ендометріозу не буває. Їх в принципі нема, тільки гормони, а там цінник вищий.
Чего? Мне клайру назначили - 400грн
220В• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
Я про те, що підліток хоче чи не хоче. Ситуація така, що його бажання можуть враховуватися лише зрідка, по можливості
Байрактарна• 03 ноября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
От полученых доходов зависит
БезПаспортаНеПродаю• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
В Авроре бытовая химия дешевле. Вам нужно ловить акции постоянно...
Знаете’ ловить акции мониторить это тоже время’ его можно использовать для выполнения работв
тянитолкайка• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
Підліток не буде ходити в чому попало.
А це вже як життя батьків розтопирить. А як ні - то може йти працювати. Я у свій час на півтори пенсії з мамою на групі навіть секенд за щастя мала і нічого.
220В• 03 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
Бачте, он всі пишуть. що сучасні підлітки не такі. Бубочки не можкть два роки носити одне й теж, їм треба модне
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляКастрюлька
Как так ? Вы де сами писали , что прокладки - роскошь !
Могу позволить себе роскошь! 😎
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ для220В
ну таке собі. батьки повинні забезпечити базові потреби. одяг туди теж входить. ще раз. 2000 грн на курточку це не дорого в сьогоднішніх реаліях. чи де ви пропонуєте підлітка вдягати?
БезПаспортаНеПродаю• 03 ноября 2024
Ответ дляБайрактарна
От полученых доходов зависит
А почему тогда по инвалидности людям назначают меньше чем по возрасту?
Кастрюлька• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Могу позволить себе роскошь! 😎
Позорище . Нет , чтобы как мама - марлей пользоваться .
З горіха зерня• 03 ноября 2024
Ответ для220В
Якщо у мами немає можливості, то дитина не видєлується. Я як дитина, що була підлітком у 90-ті, це прекрасно розумію. Ви своїй теж поясніть так, щоб до неї дійшло. Бо зараз люди (це я не конкретно про вас, але тут не раз читала) самі не доїдають, не лікуються, собі речі взагалі не купують, щоб дІтятко було у всьому модному.
А Вы росли в войну? Тем детям и так сейчас нелегко, то тревоги, то подвалы. Ещё и какой-то елементарной радости их лишить
БезПаспортаНеПродаю• 03 ноября 2024
Ответ дляКастрюлька
Вы что....марлей дороже. Вы видели цена на марлю? Я не шучу
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Та ясно
Ви ще користуєтес пралкою за звичкою ? Чи вже повне повернення до печерного побуту ?
Пралкою. Я лінива.