Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024
За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності
Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Є речі які я роблю для себе. Доглядаю за шкірою, волоссям, тілом, видаляю волосся непотрібне. Все для себе.
Закинути догляд це якась ступінь упадку.
( Особисто для мене, а то знову налетять)
Еврейки майже нічого із цього не роблять і чудово себе почувають
220В• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Дитина підліток. Вже фігню з прошлого сезона не вдягнеш. Я 10 років купувала на розпродажах. Зараз хоче модне.
Якщо порівнювати ціну з бюджетними. Берешками, страдіваоіусами - це класна ціна. Купували на базарі, гарна міцна тканина, модна модель, і дуже тепла. І саме головне подобається дитині
Якщо у мами немає можливості, то дитина не видєлується. Я як дитина, що була підлітком у 90-ті, це прекрасно розумію. Ви своїй теж поясніть так, щоб до неї дійшло. Бо зараз люди (це я не конкретно про вас, але тут не раз читала) самі не доїдають, не лікуються, собі речі взагалі не купують, щоб дІтятко було у всьому модному.
Працівниця року• 03 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
Боже збав ні, я все оце можу собі дозволити і без поночівлі надурняк і вона це знає. Вона в Україні добре заробляла репетиторством, звикла до комфорту та дрібничок, а тепер у Німеччині сидить в декреті і якось не у захваті від ситуації.
Вибачте, але було б так погано в Німеччині їй, то повернулася б разом з чоловіком. Заробляли би мільйони, їздили б на вихідні в Діснейленд
Щось черги не стоять
І не стояли. А да, скажете війна.
То і до війни не стояли
Щось черги не стоять
І не стояли. А да, скажете війна.
То і до війни не стояли
Рожайтретьего• 03 ноября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Неграмотность начиная от шампуня маникюра и заканчивая куртку покупать надо не в сезон.
А якщо не в сезон нема грошей або інші трати? То гоому зимою ходити? Не мають бути такі зп, щоб купити дешеву куртку і чоботи і дира в бюджеті
Викупана• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Моїй дитині іде 13 рік
В минулому році була 146 зараз 160 зросту.
Який розмір одягу я мала купити в травні?
І скажіть відверто, яку ціну для зимової куртки ви вважаєте прийнятною?
Та дёшево ви купили .
Я дочкі три роки назад брала в НМ зимову за 1500 ,Це знову треба .
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Вони еталон і українка має на них орієнтуватися ?
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
А з яким доходом але можна іти на базар?
Перед але ставиться кома
Піди
Працівниця року• 03 ноября 2024
За останній рік в Україні капуста подорожчала на 208,8%, картопля — на 88,8%, морква — на 51%, а імпортозалежність країни щодо молочних продуктів суттєво зросла.
Подекуди ціни на базові товари та послуги досягають показників ЄС, утім про співмірність зарплат поки не йдеться.
ЧупакабраЗеБест• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
До вас ?та ні - живіть як хочте , але не видавайте це « життя « за норму
а я гдето писала: вот нормальная жизнь, все что выше - роскошь? я писала гдето такое?
я писала автору по теме ’как выкрутиться когда с деньгами туго’
мистерЛяпсус• 03 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вот нашла Все Разом
Это для новых абонентов.
Викупана• 03 ноября 2024
Ответ дляОбережнаЯ
А якщо за 5000 сподобається ? Чи за 15000? Дитина не розуміє межі ваших можливостей?
Це надто дешево для нової.
ЧупакабраЗеБест• 03 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Это для новых абонентов.
я лет 10 у них на контракте, вот в августе подключила себе их интернет и объединила со своим мобильным.
всего 200 грн в месяц.
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Не все досталась куча постельного от бабушек). У меня все комплекты покупались не так давно. Цены озвучить?) Чтоб понятно было, что прокладки дешевле
А где старые?
тянитолкайка• 03 ноября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Щось черги не стоять
І не стояли. А да, скажете війна.
То і до війни не стояли
Щось черги не стоять
І не стояли. А да, скажете війна.
То і до війни не стояли
Абсолютно все познається у порівнянні. Рівень життя подруги в Україні до війни був вищий ніж зараз у Німеччині. Все. Я лише навела її приклад. І наводжу приклади свого оточення, котре при переїзді не упісюється від щастя потрапивши в закордон, бо це люди котрі були за кордоном чимало і мали в Україні нормальний рівень життя, але вирішили виїхати через війну ще у березні 22року під час бойових дій на околицях міста.
Екстаз від закордону у мене лише у родички, котра третій рік сім´єю у 7 осіб сидять на пособіях не працюють та не вчать мову - вони дуже щасливі, бо в Україні за своє життя не змогли нажити геть нічого окрім дітей.
ЧупакабраЗеБест• 03 ноября 2024
Ответ дляВапщета
Удалено администрацией...
Козачка• 03 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
Удалено администрацией...
Ага, для підлітка, які ростуть непрогнозовано і стрибками.
Це хто ще чим думає...
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Ще раз! Ціна на куртку чудова! Демократична. Куртка міцна і тепла. Сіла на її нестандартні пропорції.
Мене більше хвилює ціна на електроенергію, молоко, яйця овочі
Чекаю в цій сфері порад
Ну самі подумайте ви б хотіли мати теплиці +логістика і за 5 копійок потім овочі збувати не маючи прибутку
220В• 03 ноября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Це того, що дитині 4 роки
Коли буде 12-14, тоді розповісте, як два роки куртку дитина носе
А з яких це пір дитина визначає, як витрачати гроші батьків? Треба буде - носитиме і три роки.
Працівниця року• 03 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
В мене інші знайомі, на соціалі нікого не має. Всі працюють, живуть нормально за рахунок робіт, подорожують і не ниють
В декреті я теж нила. Від скуки і темп життя і можливості були інші.
Тому, вибачте
Не вірю
Тому, вибачте
Не вірю
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Ви тут коми забули
Коми - ваша ж тема ;)
Ответ дляНеваляшкина
очень ’грамотный’ совет если, например, ребенок - подросток. У меня с весны до осени на 2 размера вырос. 12 лет. Как можно предугадать? 3 куртки на распродаже купить , а потом 2 продавать?
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
В мене одна вимога, аби з ним було легше, і він не зазіхав на мою територію і гроші
Ви бідна,але хочете не бідного
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
друге слово мого повідомлення
Расшифруйте это слово. Я не знаю, что такое бки
Поддакиваю иногДА• 03 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
Ну так і ви можете піти до цум, Санахант та салонів порше у Києві - там також вистачає людей. А в закладах я сьогодні у найдорожчому у місті на останній столик сіла поснідати, бо все заброньовано та парковка зайнята дорогими автівками.
Ну и о чем это свидетельствует - коррупционная кормушка расширена до невидимых масштабов.
Или вы верите, что у обычных людей зп по 100к. (не ну есть конечно топы и эскортницы, но их не так много).
Козачка• 03 ноября 2024
Ответ для220В
Це не дитина визначає, а природа.
В деяких випадках і два рази на рік доводиться оновлювати повністю мало не весь гардероб, крім хіба що трусів-шкарпеток.
Тому що в старі куртки, сорочки чи штани, стрімко підрісший за літо підліток фізично вже не влізе ніяк.
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Послухайте, ну вас інші витрати. Авто, подорожі.
Ви пиши що у вас доход 90-100 тис.
А який у вас росход?
Ви пиши що у вас доход 90-100 тис.
А який у вас росход?
З таким прибутком потрібно на ті подорожі ще не місяці відкладати
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Від гризти можна
Навіщо ножниці
Дуже смішно. Ха ха
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Моя тема провокативна? Про те що ми всі стали біднішими, і станемо ще бідніше?
Кхм.
Не говорять за всіх
Обижулька• 03 ноября 2024
Ответ дляРожайтретьего
Звісно зарплати такі бути не мають!
Але у авторки вже є як є.
Тому і пишуть, що куртка, яка на піку попиту, перед сезоном коштує 2000, після сезону буде коштувати 1500. (якщо долар суттєво не виросте)
Розпродажі починаються після новорічних свят: купуєте таку ж куртку на вирост. Дитина в ній ходить поточний рік (да, буде модний оверсайз ))) і на наступний вистачить. В мене завжди так виходило.
А якщо ще купити впізнаваний якісний бренд (замість ноунейм), то можна ще і продати.
Особисто я так завжди і роблю: купляю дорогі бренди і потім їх продаю (це вже до поради не відноситься, просто пишу як я роблю)
Але у авторки вже є як є.
ОбережнаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляВикупана
Це надто дешево для нової.
Я не писала про нову.
На дівчатах-підлітках одяг не горить, як на хлопцях. При обмеженому бюджеті цілком нормально купити б/у. Секонди також не заборонені.