Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024
За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності
Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Чавонадо• 03 ноября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Ну от на шапку, колготи, канцелярію тощо ще 1,5 тисячі піде, і у Вас ще 3,5 тис до авансу. Куртка дорого, можна дешевше.
А яка норм ціна на куртку? Якщо норм якість це адекватна ціна. Я сьогодні бачила у Сінсей куртки за 900, там що тканина що фурнітура- жесть. Активній дитині через місяць треба бути ще куртку купувати. То краще купити одну але кращу
всемВсёИмного• 03 ноября 2024
Ответ дляКозачка
Скоро під курточки кредити почнуть видавати, і розстрочки.
Интертоп уже выдает 🤷♀️
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ дляКозачка
Подякуйте, що хоч не написали, що їсть забагато, коли йде активний ріст.
о да. моему 14. целый вечер бегает и хлопает холодильником. мы вдвоем с мужем едим меньше, чем он один.
Н@Диете• 03 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Зима прийшла несподівано, можна на знижках було у період розпродаж дитину одягнути
Поступово купляти одяг зимовий, в мене теж дитина 4 роки, куртку носить другий рік, шапка теж лишилась прошлорічна, тільки черевики докупимо
Подивитесь в 10 років, що вам скаже
В 4 мої теж носили, що я їм купляла
Анонимус Я• 03 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
В сетевых магазинах скидки 50-70% практически норма.
За 600грн найдёт?
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Скільки вони платять за оренду гарного будинка? Бо мені нещодавно розповідали що оренда невеликої квартири в Канаді коштує 3200євро. То скільки ж будинок має бути?
Этот пост - п...жь чистой воды. Моя сестра арендует дом за 2650 кад. Её зарплата чистыми- 2850 кад. И это не минималка. Это город 123 000 жителей. Где работы для ньюкамеров нет в принципе.
А ярмарка вакансий в Торонто в этом году облетела всю инсту - такой очереди я не видела никогда в жизни.
тянитолкайка• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Все вирішує локація, ну і фільтруйте кисельні береги закордону від порадниць.
Знайомі у Вінніпег, не Торонто і не Ванкувер, за 2к квартиру платять 2200дол + комуналка 250 десь. Грубо кажучи одна зарплатня йде на оренду, інтернет, телефон, страховка.
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
то советчицы давно не ходили в магазины и ничего не покупали. 2000 для зимней курточки сейчас нормальная цена.
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
как бы живем не в 95-96 и времена не те. да и автор в городе наверное живет. даже не знаю, где найти сейчас подработку 12 летке.
Мы сейчас живём во времена намного хуже, чем 95-96 год. И в том, чтобы это осознать и жить в реальности - нет ничего страшного. Наоборот - выжить легче
Я_и_моя_собака• 03 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
Наші люди не розуміють як це платити 50% податків та 300+ евро комунальних, бо те ЄС бачили по телевізору, в інстаграмі та в програмах біженців або туристів. Всі хто там жив /живе за свій кошт - вже давно не пісяє кип´ятком від европейських зарплат. Моя подруга маючи бездоганну на рівні носія німецьку та англійську будучи в Німеччині заміжньою за німцем зовсім не райдужно розповідала про аренду, медицину та про перспективи її декрету і т.д.
Ой кем вы работаете в Украине?
Зараз на дієті• 03 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
1000-1500 грн можна взяти хорошу куртку.
Я сину на сейлі взяла в минулому році за 11 євро.
Поддакиваю иногДА• 03 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
Похоже это только вы не понимаете, что платите 20% с зарплаты, а потом идете и еще платите 20% в магазине, тобишь у нас налог 40%.
Я_и_моя_собака• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Короче везде ужас. Радуемся что в Украине такого нет
Не любовница• 03 ноября 2024
А у меня на двоих с ребенком ВПО 5000 и сразу за аренду улетают. В отопительный сезон даже на коммуналку не хватает, про еду уже молчу. Что такое покупать одежду, косметику и вообще минимальные бытовые нужды, помню только до начала войны. На двух кредитках минусы, так как продукты уже с них покупать приходится, и гасить нечем. Всю войну так и вернуться некуда и помощи ни от кого, я одна.
Я была бы счастлива иметь зарплату хотя бы 5000. Вы счастливый человек.
Чавонадо• 03 ноября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Скільки сину? Ми про підлітків, вони вже не будуть носити що мама купила
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляКозачка
Це не дитина визначає, а природа.
В деяких випадках і два рази на рік доводиться оновлювати повністю мало не весь гардероб, крім хіба що трусів-шкарпеток.
Тому що в старі куртки, сорочки чи штани, стрімко підрісший за літо підліток фізично вже не влізе ніяк.
Не розумію- як же ми підлітки що росли у 90- х вижили? Якось носили те що батьки куплять і раділи . Бігали у дворі,грались. Що таке ’ бренди’ взагалі не знали.
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
где ж вы хуже живете? на 90-100 000 в месяц?
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
И Канада, и штаты - уже давно не те страны, куда стоит стремиться. Это факт.
тянитолкайка• 03 ноября 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ой кем вы работаете в Украине?
Вы с какой целью интересуетесь?
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
автор купляла зараз, а не на сейлі
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляНе любовница
А почему вы не работаете?
тянитолкайка• 03 ноября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Стало быть и вы в космосе. Рандомный европеец так само изначально платит порядка 45% налога и потом еще так само платит ндс от 15 до 23%.
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
Так я и в 90е не голодала).
Можу брикнути• 03 ноября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
А пенсія по інвалідності 2500..і все..
И ту с нового года у всех инвалидов заберут, чтобы сделать переосвидетельствование по новым правилам
Дама с собачкой• 03 ноября 2024
Ніде. Я така ж. 21000-22000 на місяць. Я і підліток . Ще й захворів-в мінусах...
ГейСюда• 03 ноября 2024
Ответ дляАнонимус Я
За 600грн найдёт?
И дешевле найдет. Смотря где искать.
Козачка• 03 ноября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ви ще про ЄСВ 22% забули, які платить роботодавець з зарплати працівника. Фактично той же податок, але сором´язливо приховали, начебто це не сам працівник платить.
Разом 62% вже.
Зараз на дієті• 03 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
Мій з 4 років не носить, що мама купила. Сину 11. Все з ним узгоджую.
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляКастрюлька
Позорище . Нет , чтобы как мама - марлей пользоваться .
У меня,к счастью,выше уровень жизни,чем у нее в 90- е был.
Чавонадо• 03 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
автор купляла зараз, а не на сейлі
У автора дитині 12 років, не сильно наперед купиш, навіть якщо дитина згодна ходити в тому, що мама купила. Моя доня з лютого виросла на 15 см, як можна купити щось наперед. І нога виросла з лютого з 37 розміру до 39. Їй 11 років. Да маю меншу доньку, не виросла ні на сантиметр за рік , але все попереду... Менша носить куртку і ботинки з минулого року. Тут пощастило...