Звездолётчица• 03 ноября 2024
Як вам пуховик?
Якість нереальна в них. Ціна теж🙈
Стрекоза любви• 03 ноября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Ой, забула, на якому сайті запитала)))
Дівчата, тоді покажіть свої неогризки на зиму)
Мені, для прикладу, такі куртки подобаються набагато більше.
Базова модель. Хоч під класичні штани і черевики, хоч під спортивні.
Тільки не чорний колір. Особливо якщо враховувати ціна/якість.
В ADD ті моделі, які в Україні вдалося поміряти, то не сподобалися:
А) Не функціональна горловина, наче і висока, але горло потрібно шарфом закривати, бо широка.
Б) Крій трапецією вважаю не актуальним
А ось короткі куртки ADD подобаються. І крій, і тканина, і як горло і капюшон функціонує.
Б) Крій трапецією вважаю не актуальним
Апофиозная• 03 ноября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Рекомендую хоча б в руки взяти add і не порівнювати одну штуку з пальцем. Я не про модель, а про виробника
Ой! Ах!
Что ж там за такое не передаваемое словами качество? Покажите нам фото, хоть будем знать.
Витворунка• 03 ноября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Погоджусь, років 2 тому були дуже класні моделі
Так в них і зараз дуже гарні моделі. В мене декілька їх пуховиків, люблю цей бренд.
На офіційному сайті не має цього пуховика, можливо він з позаминулих колекцій.