Пані з калабані• 03 ноября 2024
Алопеція лікується?
Чи можливо повністю позбавитись?
Пані з калабані
• 03 ноября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Якщо це не андрогенна то можна, але то постійна боротьба.
Андрогенна це яка?
Ласковая_львица• 03 ноября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Андрогенная тоже лечится
НуКаНаКа• 03 ноября 2024
Ответ дляПані з калабані
Андрогенна це яка?
Це коли випадає все і вії і брови, все волосся взагалі. То аутоімунні процеси невиліковні
Ласковая_львица• 03 ноября 2024
Все лечится, главное правильно определить причины и в некоторых случаях лечение пожизненное
Пані з калабані
• 03 ноября 2024
Ответ дляТундиринда
Не лікується, лише підтримується стан. І то це якщо не запущений стан.
Бляха…
Тундиринда• 03 ноября 2024
Ответ дляПані з калабані
Бляха…
У мене алопеція. Дуже багато витратила коштів на лікування, а толку нуль. Якщо вам будуть щось приписувати слідкуйте щоб був блокар і стимулятор волосся.
Пані з калабані
• 03 ноября 2024
Ответ дляТундиринда
А що вам виписували? І як проходив сам процес лікування?
бЭйбА• 03 ноября 2024
За 19 років жодних результатів. Випало місцями, внаслідок прийому гормональних ліків. От як випало у 2005,так досі і є.
Ходила на самому початку до професора в інститут. Старенький мені сказав - ти нічого не зробиш, вже атрофоване місце, звідки волосся повино рости. Не трать час.
Ну я не повірила. Але все виявилось так як він сказав.