Федорино Горе• вчера в 21:34
Зачем некоторые игнорят языковые курсы, ищут отмазки, прикидываются немощными?
Хитрожопят
Не обижаюсь• сегодня в 07:27
Ответ дляОля_с_киркою
Я б ходила , бежала б, с радостью на курсы! Скажите есть нормальное место, не в глухом селе, где принимают? (Я не могу находится в глухих местах, мне нужно где больше людей, такова моя психика...) Уже задолбали это без воды без света без тепла, в надежде что это что сегодня летит в тебя не попадёт...а иногда уже всё равно - пусть прилетает,.чтоб быстрее закончилось всё... Поэтому побегу на курсы! Подскажите куда можна приехать?
Дрезден зараз приймає.
Как нефиг делать• сегодня в 07:43
Ответ дляНе обижаюсь
Що ви мелете? Курси 6 місяців всього якщо з А1 починати. Не знаю, як може бути А1 у людей, які вже 4 роки живуть в країні.
Может. Если люди не учат. Знакомая трижды ходила на курсы и трижды не сдала на в1. Она смотрит дорамы и гребет вещи на распродажах, но учить ей ’ не хочется ’.
Не обижаюсь• сегодня в 07:51
Ответ дляКак нефиг делать
Я не уявляю, чесно, як так можна.
Хоча є пару знайомих, з якими ми починали вчитися і вони досі не здали хоча б В1. Не тупі, не маргінали.
Я зараз на навчанні, яке вартує 25 тис( оплачує держава), ще мені і стипендію 150 євро в місяць платять. Ну от як можна не брати можливість еволюціонувати безкоштовно?
Додаю: за успішну здачу пробного екзамену 1000 євро платять, за остаточний ще 1500.
М! Мотивація
Гарні диньки• сегодня в 07:57
Ответ дляНе обижаюсь
Я не уявляю, чесно, як так можна.
М! Мотивація
Беспросветная лень, переходящая в глупость. Выше пишут, что это личное дело каждого - учить или не учить. Оно то так, но выводы о человеке делаешь соответствующие.
А потом вопросы ’А почему им то-то-то доступно, а мне нет? Это они наворовали наверное/власть виновата/родители в детстве недодали/судьба несправедлива/ работодатели вредные’ именно от этих ленивых по жизни людей. И они ведь искренне не понимают ’Чому все так’
АяВсёЗнаю• сегодня в 08:06
Ответ дляФедорино Горе
и про нее и других наблюдаю, отсрочки делают
Борисфенка*?
у нее времени нет
Холодная каша• сегодня в 08:17
Ответ дляБідося
В якому плані «залишитись на рік»? Вас що, на курсах до батареї приковують? Курси можна кинути в будь-який момент і поїхати додому, це ж не робочий котракт(хоча і там є багато варіантів розвитку подій).
Ну але по темі, тепер то не актуально, може поки, а може й взагалі..бо не набирають більше нових учасників на нові курси.
Якщо у вас м´які умови по курсам - вам пощастило.
У багатьох в контрактах прописано, що треба попередити мінімум за два місяці. В то і взагалі неможливо покинути курси. При порушенні контракту - повинні самостійно погасити вартість курсів.
В мене вартість 9-місячного курсу була 4050 евро.
Душка-свекрушка)))• сегодня в 08:20
Ответ дляДодекаэдр
Ну так вы пишите - ваш круг общения. У моих знакомых ни у кого не требовали сертификат - помощник учителя, водитель штаплера, помощник в пфлеге, бухгалтер. Не обобщайте.
У помощника учителя не требуют сертификат?
Такого не может быть, это ж школа - там вечно бумажки требуют
Ms. Сама прямота• сегодня в 08:54
Ответ дляГарні диньки
У каждого свои сильные стороны,знакомая до сих пор на а2,зато бегает по подработкам с утра до вечера,а я наоборот
Капитанша• сегодня в 09:03
Тому що вчити мову - це важко.
Гляньте хоча на москворотих, живуть в Україні, а мову вивчити не спромоглися.
Набагато легше піти на тупу роботу, що не потребує розумових зусиль.
Вообще не факт• сегодня в 09:18
Ответ дляПомогалочка
Еще одна. Вы искали вайтербилдунг лично и не нашли ни одной школы на русском языке?🤣 Вам не надоело все время нести чушь? То работать не дают им без сертификата, то Вайтербилдунга нет. Нет где, на советчице, вы только здесь информацию собираете?
У Борисфенки нет времени учить немецкий ))
Она четыре года на Советчице круглосуточно обзывает матрёшками и кацапками не желающих умирать и топит за продолжение войны, чтоб с пособия не сняли и домой не погнали. Изучение немецкого не входит в зону ее интересов))
Додекаэдр• сегодня в 09:21
Ответ дляХолодная каша
Вряд ли тех, кто именно уезжает домой, будут штрафовать. Это считается в Германии очень веской причиной.
Додекаэдр• сегодня в 09:23
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Нет, не требовали. Она даже в шутку возмущалась, что зачем вообще на курсы ходила, язык неплохо знала и нужен был просто сертификат, а его никто не просит нигде.
культУра• сегодня в 09:36
Ответ дляБідося
Почитала вашу відповідь. Не чула жодного прецеденту, де б когось зобовʼязали заплатити за покинуті курси. Емоційно-то таке діло, тим паче для тих, хто твердо вирішив повернутись. А для тих, хто вагається, приводів вагатись знайдеться і без курсів.
За весь курс ні. А то якщо кидаєш на середині модулю, то так. Треба завершити модуль. А1, А2,В1 три модулі.
Або почати хворіти. Вони тебе самі з курсів виженуть. Але теж після проходження модуля. Бо гроші
Чарівна патика• сегодня в 12:08
А я не пойму людей которые выехали и ни хрена 4 года не делают мотивируя тем что вернутся. Они что, знают когда закончится война? Как можно 4 года нихрена не делать, не развиваться? Кому они будут нужны в Украине с таким перерывом? Если хотят возвращаться то можно вернуться и сейчас, а если некуда сейчас возвращаться то убирать надуманные причины для того чтобы ничего не делать и начинать шевелить задом как-то
Чарівна патика• сегодня в 12:11
Ответ дляГарні диньки
На самом деле все так и есть: власть коррупционная и тырят просто огромными масштабами. Мелкие сошки в этом тоже участвуют, бизнес действует точно также. Если нет выходов то прям жить очень хорошо не будете. И дело не в Лени вовсе. Ну мы не говорим о тех кому 500 евро огромные деньги и до этого жил в землянке какой-то там области, села и вообще в хуево-кукуево
Люблю пиво• сегодня в 13:06
Ответ дляMarsForEver
Что угадали? Я уже 13 лет замужем за немцем. Вы завидуете? Судя по всему, да.
Чему завидовать?
Что вас тригернуло дармоедство?
Что себя увидели в моем ответе?
Я самостоятельно прокладываю свой путь к еврогражданству имея в наличие многолетний титр, а не зависаю на шее мужа.
Что вас тригернуло дармоедство?
Что себя увидели в моем ответе?
Успокойся_Успокойся• сегодня в 13:39
Бо дурні. Поїдуть додому у 2027 році і будуть потім нити у всіх темах, що ціни - жах, роботи немає, світла, води також немає.
Ледарі та й усе.
Я теж таких безліч знаю, нещодавно чула розмову наших біженців (я в Німеччині), що хтось знайшов міні Джоб на 300 євро, а інші такі «супер, добре, тепер Джоб центр не буде довбати» 😵💫
Інші розпитують, не як знайти роботу, а як відкосити від неї, коли вже закінчив мовні курси. Прямо цілі лайфхаки видумують і діляться одне з одним.
Ледарі та й усе.
Борисфенка• сегодня в 13:42
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ледарі та й усе.
І як німецька мова допоможе тим, хто повернеться в Україну? Роботу всі перекладачами знайдуть? Ні.
Все це має сенс для тих, хто залишається в Німеччині, ті старанно вчаться. Решта не бачить сенсу вчити мову, якщо вона не знадобиться.
Борисфенка• сегодня в 13:45
Ответ дляАяВсёЗнаю
Борисфенка*?
у нее времени нет
Я сходила на курси ще три роки тому.
Тема про інше - нащо авторці, щоб всей мільйон біженців досконало вивчив німецьку, а потім пів-мільйона повернулося в Україну.
Додекаэдр• сегодня в 13:46
Ответ дляБорисфенка
Это помогает не тупеть и не деградировать
Виправлялочка• сегодня в 13:46
Ох, їм би гарно пенька під сраку. Не хочеш вчитись - йди працюй і не займай нічиє місце.
Борисфенка• сегодня в 13:47
Ответ дляДодекаэдр
Дехто розгадує кросворди з приказкою ’Це гімнастика для мозку, рятує від деменції’.
Успокойся_Успокойся• сегодня в 13:49
Ответ дляБорисфенка
Я пишу про те, що багато хто не задумується, що їхнє байдикування і спокійне життя декілька років підряд потім виллється у велику безвихідь на все подальше життя. Пливуть за течією, нічого не змінюють. Особливо не зрозуміти тих, у кого є діти. А коли оголосять остаточне рішення по 24 параграфу (це буде десь за пів року до його закінчення), потім почнуть казати, що хотіли б лишитись, але шансів немає😬
І суть не лише в тому, щоб вчити мову, а щоб рухатись далі, освоювати професію, проходити аусбільдунг, підтверджувати освіту.
Додекаэдр• сегодня в 13:48
Ответ дляБорисфенка
И?
Виправлялочка• сегодня в 13:49
Ответ дляMarsForEver
Мне стыдно, что я родилась украинкой. Благодаря вам. Вы такое… keine Ahnung was. Живете на подачки, лаете, что не все хорошо, и деградируете.
Хто вирішив, що ви українка?
Не тіште себе, чергова вузькощелепа.
Не треба фіолетових морд, краще башкою об стіну довбанись
Не тіште себе, чергова вузькощелепа.
Борисфенка• сегодня в 13:54
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Скажемо так - хто хоче шансів, той їх старанно шукає.
Є такі, що пливуть за течією.
Можемо провести паралелі - от є кар´єристки, а є домогосподарки. В обох випадках вони хороші дружини, але одна рветься гори звертати, іншій в кайф вдома квіточки поливати.
То цей шлях курсів-аусбілдінгів - для кар´єристок. Домогосподарки на курси також сходили, бо від них не відвертітися насправді, та й пішли десь підлогу мити, ну ніфіга вони не кар´єристки, вони свій будинок вдома прибирали, чийсь будинок в біженстві можуть прибрати.
Є такі, що пливуть за течією.