Кундалина• 03 ноября 2024
Сильний біль в горлі
Уже 3 день приймаю стрепсіл інтенсив , пшикаю зіпелор форте, пью теплі чаї а біль така що ні ковтнути нічого
До лікаря вирватися не можу , вдома місячна дитина
Порадьте що небуть
Кундалина
• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Полощіть горло фурациліном
Це такі таблетки жовті ? Дякую , спробую
Айпишница• 03 ноября 2024
Вище правильно написали, фурациліном полощіть. Для зняття болю бахніть дві таблетки цитрамону, чи цитрапаку.в мене так боліло горло, здавалось, що зябра прорізаються, то після обезболу почувалась нормальною людиною.
KristinkaCute• 03 ноября 2024
Желательно конечно попасть к врачу если боль не проходит. Да, фурацилин как советуют выше поможет вам унять боль, но, а вдруг у вас ангина или тонзиллит и нужны антибиотики? Никто ж не знает что у вас...
Кундалина
• 03 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Та я випила нурофен бо вдома вже що було
То слабо поміг
Може цитрамон допоможе
То слабо поміг
Може цитрамон допоможе
Айпишница• 03 ноября 2024
Ответ дляКундалина
То слабо поміг
Може цитрамон допоможе
То слабо поміг
Може цитрамон допоможе
Дві таблетки
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляКундалина
Так, заливаєте кропом одну таблетку і хай трошки охолоне, щоб тепла вода була, не гаряча, потім розмішаєте все. А потім полощите, воно вбиває мікроби і повинно бути краще.
Наверняка• 03 ноября 2024
Ответ дляКундалина
То слабо поміг
Може цитрамон допоможе
То слабо поміг
Може цитрамон допоможе
Нурофен 400 надо
Кундалина
• 03 ноября 2024
Ответ дляKristinkaCute
Та це ясно
Але дитину з собою в лікарню не потягну точно
А залишити немає з ким
Намагалася дивитися горло собі на стільки це можливо ніби пробок як при ангіні немає
Але я ж не лікар точно не знаю
А залишити немає з ким
Але я ж не лікар точно не знаю