Мурзилка• 03 ноября 2024
Які куртки модні серед дівчаток підлітків
Підскажіть, що модно в підлітків вдягати на зиму? Якщо можна фото або назву магазину
Борщик• 03 ноября 2024
Ответ дляХата на мати
Дайте подростку деньги, он выберет сам?
Странный совет
БЦАшка• 03 ноября 2024
Ответ дляМурзилка
В мене хлопчик, не підліток. Маю купити на подарунок
Тогда пусть мама или сама девочка выберут.
Хата на мати• 03 ноября 2024
Ответ дляБорщик
Странный совет
Чем? Подросток будет носить то, что вы ему купите? Странный вопрос автора. Подростки знают отлично что им нужно и где это купить
Хата на мати• 03 ноября 2024
Ответ дляМурзилка
Так подросток или не подросток? В вопросе сверху был подросток
Мурзилка
• 03 ноября 2024
Ответ дляХата на мати
Для підлітка дівчинки. Я не розбираюсь тому що в мене хлопчик
Пушап Мі мі• 03 ноября 2024
Ответ дляМурзилка
Подаруйте гроші , якщо не розбираєтесь в моді підлітків
Хата на мати• 03 ноября 2024
Ответ дляМурзилка
Подарите девочке деньги. С высокой долей вероятности это не будет носиться
Тріль підпільний• 03 ноября 2024
Ответ дляМурзилка
У дівчат -підлітків ну дуже різні вподобання. Тому без самої дитини,ви майже напевно, не зможете догодити
Мурзилка
• 03 ноября 2024
Я розумію. Але хотілося хоча б зорієнтуватися в магазині популярному серед підлітків. Ось порадили Puma. Далі ми розберемося
Пушап Мі мі• 03 ноября 2024
Ответ дляМурзилка
Аи не знали про існування маагазу Puma?
Тріль підпільний• 03 ноября 2024
Ответ дляМурзилка
Кропп, Хаус, Синсей, Резервед, Бершка, Зара....
Мурзилка
• 03 ноября 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Аи не знали про існування маагазу Puma?
Знаю, сама ношу. Але не знаю чи носять підлітки. Для чого писати це, просто щоб поговорити?
Мурзилка
• 03 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Дякую за відповідь по темі
Пані з калабані• 03 ноября 2024
Не купуйте сама. Тільки з самою дівчинкою або даруйте гроші. Я своїй донці - підлітку нічого без неї не купую. Все на що я дивлюсь навіть в її улюблених магазинах фукає.
Пушап Мі мі• 03 ноября 2024
Ответ дляМурзилка
Так може ваша підліток не носить, чи на неї на сяде. Абишо
Мурзилка
• 03 ноября 2024
Ответ дляПані з калабані
Дякую. Але треба привести туди де є потрібний магазин. Тому і питаю
Гарачий Чокалад• 03 ноября 2024
Донька підліток. У неї троє подружок. У всіх повністю різний смак. Моя не вдягла б одяг подружок і навпаки. Навіть штани палаццо, які вони носять різні. І одні такі а інші ні.
Потрібно дуже добре знати смак дівчини, щоб вгадати, інакше річ просто лежатиме.
Пані з калабані• 03 ноября 2024
Ответ дляМурзилка
Краще в ТРЦ, де будуть магазини, що вам написали вище- Cropp, House, Bershka, Stradivarius.
Мурзилка
• 03 ноября 2024
Ответ дляПані з калабані
Дякую
Борщик• 03 ноября 2024
Ответ дляХата на мати
Подросток сам выберит,но естественно мама пойдёт в магазин и оплатит ему понравившуюся вещь
Хата на мати• 03 ноября 2024
Ответ дляБорщик
А сбросить на карту подростку нельзя? Нужную сумму на выбранную вещь?
Борщичок• 03 ноября 2024
Підліток 12 років чи 16?:) бюджет важливий, що б радити.Ви ж розумієте, що та ж Зара дешевше за Томмі Хільфігер.
Мурзилка
• 03 ноября 2024
Ответ дляБорщичок
13 років.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 03 ноября 2024
Ответ дляХата на мати
Есть подростки, которые носят то, что им покупают
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 03 ноября 2024
Ответ дляХата на мати
Автор хочет купить куртку в подарок девочке-подростку. Но это не ее ребенок