Вимагаю спілкування• 03 ноября 2024
Про яку доглядову косметику мрієте?
Про що мрієте з доглядової косметики? от у мене в мріях догляд від обаджі або is clinical. але наразі можу дозволити собі лише cerave
Шаманю второпях• 03 ноября 2024
Про ту яка буде реально виконувати все заявлене !!!!
І повертати молодість )))
Два-три тижні і фсьо• 03 ноября 2024
Косметика-це для мене не мрія.Що підібрав дерматолог,те підходить більш менш і доступно.
БезникаЯ• 03 ноября 2024
Не мрію про косметику.
А Вам від щирого серця бажаю,щоб Ваші маленькі мрії здійснились
Эта_Шикарна)• 03 ноября 2024
Clarins. Прийшов пробник нічного крему разом із замовленням пудри. Він бездоганний. Ще навіть не дивилась ціну.
Приму в дар• 03 ноября 2024
La prairie
Для меня это лучшее. К сожалению, возможности закончились, когда курс подскочил с 8 до 40. И даже когда упал немного, уже все.
Но я не мечтаю, так вспоминаю иногда и сравниваю)
Самоучка• 03 ноября 2024
Ретинол is clinical
Гель Academie
Cosrx сыворотку с ниацинамидом
Cosmedix Peptide Rich Defense спф 50
Гель Academie
Cosrx сыворотку с ниацинамидом
Cosmedix Peptide Rich Defense спф 50
Чорнобаївка• 03 ноября 2024
А вообще, автор, пусть ваши косметические хотелки сбудутся и вас порадуют
Эта_Шикарна)• 03 ноября 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Ваші мрії - це роздуті маркетологами бренди, які не зроблять дива
Дива не зроблять, краще виглядати допоможе
Не гоню• 03 ноября 2024
Ответ дляПриму в дар
La prairie
а что вы пробовали и вам понравилось? посмотрела цены- космос конечно! интересно почему эта косметика такая дорогая?
Эта_Шикарна)• 03 ноября 2024
Ответ дляГлаголиця
Прекрасний український крем санте
Я мрію про мери Кей тоналку або бб
Я пробувала і те і інше, не можу сказати, що вони мені подобаються. На Мері Кей декоративну з часом почалась сильна алергія. Хоча туш дійсно була відмінна.
Sane мені взагалі ніяка - що їв, що радіо слухав
Приму в дар• 03 ноября 2024
Ответ дляНе гоню
Космос сейчас.
Много чего было) Из лучшего
Тоник с кислотами, уже снят, бесподобный (остальные тоники ни о чем)
Ночная маска бомба
Эмульсия сияющая дневная с спф, ничего подобного ни у одной марки нет
Просто дневной крем с спф хороший
Люкс крем (обычный без sheer шикарный)
Ночной крем анти-стресс с лавандой
Вот это все дает вау эффект, каждое утро просыпаешься, и каждое утро кожа все лучше
Под глаза разные были, все ок, но больше люблю другую марку
Умывалка пенка тоже норм, но не выдающаяся и большой расход
Много чего было) Из лучшего
Ночная маска бомба
Просто дневной крем с спф хороший
Люкс крем (обычный без sheer шикарный)
Ночной крем анти-стресс с лавандой
ГугелП@лАмался• 03 ноября 2024
Даже не знаю о какой косметике мечтаю. Пользуюсь универсальным кремом Нивея.
Конечно, хотелось бы иметь что-то качественнее. К сожалению, не знаю, что б мне подошло, та и денег нет на это
Ошеламиссимо• 03 ноября 2024
Ответ дляПриму в дар
La prairie
У мене ла прери та шисейдо у 2008 році знімали склад. Купувала косметику у них за закупівельною ціною. Класна косметика. Зараз користуюсь частково Шисейдо, Сенсей, шанель
Твоя космішна• 04 ноября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Скиньте фото або повну назву крему
Твоя космішна• 04 ноября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Тримайте
Дякую! Треба і мені спробувати, про Кларанс класні відгуки чула)
У вас яка шкіра?
Эта_Шикарна)• 04 ноября 2024
Ответ дляТвоя космішна
У вас яка шкіра?
Нормальна, взимку чутлива. Маю алергію на холод. Підчас сраної епідемії через необхідність вдягати маску у приміщеннях розвився дерматит, досі періодично в тих місцях де була маска загострюється, хоча раніше таке було лише при сильному морозі з вітром і то не часто.
Твоя космішна• 04 ноября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ехххх((( в мене така ж фігня….😢 а особливо з руками біда
Эта_Шикарна)• 04 ноября 2024
Ответ дляТвоя космішна
Я з осені вдягаю рукавички не виходячи на вулицю. Інакше все, капець мені