Шалена невинність• Изменено вчера в 20:41

От просто цікаво, а якщо Україна запропонує супер умови, щоб ви повернулись?

Ви повернетесь?

Звісно після війни і саме тільки для виїхавших ці умови. Типу - треба буде підтвердити - що у вас є статус в іншій країні щоб на них претендувати.

Гроші/іпотеки під 0%, безкоштовна освіта дітям?
Я Вас не боюся• вчера в 21:33
Ні.
Балаболка• вчера в 21:33
Ответ дляВесёлая морковка
Як можна жити разом з людьми, які проголосували за зе, вони і в інший раз якогось клоуна виберуть. Ні, дякую
Так они первыми и срулили.
Коржик• вчера в 21:33
Ответ длядамаБезСобачки
А зачем вы тут, чтобы вам такие льготы давать? Вы такой уникальный ученный, врач, художник? Кто Вы?
привезет украинский генофонд для наших дочек.
это вам не што либо как))
Наверняка• вчера в 21:33
Ответ длямадамГрицацуева
Я працювала в Британії і з пакистанцями, і з філіппінцями, і з індійцями. Доречі водій корпоративного автобуса в нас був афганець.
Так що так,саме з вами в одній країні я жити не хочу.
Ви будете жити з тими бангладешцями чи пакистанцями, яких в Британію не взяли. Не з вищою освітою, роботящими, а з людиною, для якої 5тисгрн великі гроші, яка буде жити в орендованій квартирі по 20 людей, влаштовувати безпорядок, гвалтувати жінок, бо ’ніхто не дає’, в стані алкогольного сп´яніння - буянити (вони не звичні до алко, але в Україні швидко навчаться пити), будуть смітити, і т.д., з усіма витікаючими.
Це те, через що проходить росія, до речі, з гастарбайтерами. Далеко не всі сумирні і безправні, деякі тероризують місцевих отак, як написала вище.
мадамГрицацуева• вчера в 21:35
Ответ дляНаверняка
Не розповідайте мені казки. Я 6 років прожила і пропрацювала в Європі. Залишайтесь там де ви є.
Сижу_и_плачу• вчера в 21:35
Ніколи
Наверняка• вчера в 21:37
Ответ дляБрехушечка
Це буде несправедливо по відношенню до тих хто залишився і якщо щось дадуть, це викличе бунт.
Дешевше якихось бангладешців завезти, їм буде за щастя жити в Україні
Бангладеш - це мусульмани. Ви не зчуєтеся, як вивчите слова рамадан, аід, дівчата стануть другою, третьою жінкою без права голосу, ваші онуки будуть ходить у мечеть і молитися 5 раз на лень, а не до церкви.
автор Шалена невинність • вчера в 21:39
Ответ дляКоржик
это вам не што либо как))
Мені цікаво - ви хоч поверхнево розумієте масштаби проблеми?
Я теж схиляюсь, що що б не було запропоновано - навряд чи це дуже допоможе…
Плету интриги• вчера в 21:38
Ответ дляКоржик
это вам не што либо как))
Оселедець на голові і шаровари?
Опля Картопля• вчера в 21:38
Ответ дляПлету интриги
Ой,щастя то яке,українцям інтегруватися в Європу!Для чого?Щоб європейцям було за кого заховатись у випадку нападу РФ на Європу.
Я не собираюсь никуда интегрироваться, но мне было дико слушать в Украине : ми ж думали вас там побомлять і все, до сооо тут ми ( Черкаси 2022р), а Харків зараз під ким? (Мукачево, 2023 р) . Чужой среди своих
Коржик• вчера в 21:38
Ответ дляШалена невинність
то ви не ночували без опалення при мінус 23.
ото глибина!
Опля Картопля• вчера в 21:39
Ответ дляНе заздріть тьоті
Так я как раз и не хочу, чтобы мои дети создавали семьи с украинцами. Хватит и нас. Не скажу, что у меня плохой брак или плохой муж, но выехав, я увидела совсем другую модель семьи и отношения в семье. И вопрос стал ребром перед разводом. Если бы муж не сделал шаги и не начал работать еад собой, я бы уже развелась и стоила другие отношения
Коржик• вчера в 21:39
Ответ дляПлету интриги
Оселедець на голові і шаровари?
таки так! епідемія вишиванок вже сходить нанівець.
Василина Семеніч• вчера в 21:40
А через 10 років знову може бути війна.
Якщо що, я в Україні. Але я б не поверталась би, якби змогла жити нормально закордоном
Плету интриги• вчера в 21:42
Ответ дляШалена невинність
Короче,автор.Если после войны захотите приехать в Украину,то прямо на границе с вас собьют вашу корону лопатой,а потом будут предлагать вам пильги.
Наверняка• вчера в 21:43
Ответ дляАнонимушка
С каких болтов они станут выборцями?
Пройшло 4 роки. В країні мого проживання на громадянство модна подаватися після 5 років, тимчасовий захист враховується. У Німеччині там трохи більше років, здається, треба. Але теж не критично. За 2-3 роки в ЄС буде бум заяв на громадянство від українців.
автор Шалена невинність • вчера в 21:43
Ответ дляПлету интриги
Ну це ви зараз так думаєте. Бо не думаєте.
автор Шалена невинність • вчера в 21:43
Ответ дляНаверняка
І не тільки в ЄС.
Плету интриги• вчера в 21:44
Ответ дляНаверняка
Яка країна у вас?
автор Шалена невинність • вчера в 21:51
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ну хлопцям українські дівчата підішли б. Але перевозити дружину - яка точно буде повністю несамостійна (як мінімум перший час - без місцевої освіти та карʼєри), і чи стане самостійна в новій країні - ще той головний біль. Простіше мати місцеву жінку з часом.

Тому я проти невісток везти сюди. Тут будуть шукати.
Наверняка• вчера в 21:48
Ответ дляПлету интриги
Щоб українські підприємства отримали доступ на європейський ринок, а не обкладалися додатковими податками як нерезиденти ЄС. Щоб ви отримали продукцію з ЄС по більш вигідним цінам, а не як зараз. Щоб ваші зарплати хоч трохи наблизилися до реальних, а не здирницьких. Щоб ви і ваші діти мали можливість літати на вихідні за 15 євро у країни ЄС. Щоб ваші діти могли вчитися безкоштовно в ЄС. І саме головне - умовою інтеграції в ЄС є боротьба з корупцією, а не її видимість. Щоб припинилися нарешті двушечки на мацкву. Якщо самі не можете це зупинити, то дайте можливість допомогти вам у цьому з боку Європи, бо там це абсолютно неприйнятно.
Коржик• вчера в 21:48
Ответ дляОпля Картопля
Извините, вам там привязали? Тоже можете уехать. И объясните , как можно с детьми жить здесь? И так каждый день
всё не расскажешь.
о ’привязали’ знаете,что мужчин не выпускают или выпускают, но очень непростых?
Поміркована думка• вчера в 21:49
Ми й так нікуди не їхали, син і донька в інституті навчаються безкоштовно. А у вас які проблеми навчатися безкоштовно?
автор Шалена невинність • вчера в 21:52
Ответ дляПоміркована думка
В мене проблем немає як раз. В мене всього одне риторичне питання - от що ж таке має бути запропоноване, щоб люди з сімʼями повернулись?
Мядуза аля моргонер• вчера в 21:50
Ответ дляАнонимушка
Так парней до 25 лет не призывают
Это пока. Не забываем в какой стране живём. И вечно 25 лет не будет. Или до 25 брак, дети, а потом вдовой стать и детей на своём горбу одной тащить? Шикарные перспективы. Или ещё лучше дети+ муж инвалид, которому нужна сиделка и хорошо если пожилые родители ещё на голову не свалятся бонусом. Не жизнь, а места прямо. Я лично не хотела бы ни себе такой жизни, ни тем более детям.
Плету интриги• вчера в 21:53
Ответ дляНаверняка
Наверняка• вчера в 21:53
Ответ дляПоміркована думка
А де крім України можна працювати далі з тим дипломом? Ніде... Який відсоток українців з ВО працює не за освітою? У нас до війни відсотків 70 населення було з ВО, але скільки реально працювали за отриманим фахом? До абсурду доходило, на вакансію прибиральниці брали з ВО... Така ціна диплому.
Поміркована думка• вчера в 21:53
Ответ дляШалена невинність
Повернуться лише ті, хто виїхав від війни, тимчасово. А хто поїхав, щоб залишитися за кордоном, там і залишиться, ніякі плюшки нічого не змінять
автор Шалена невинність • вчера в 21:54
Ответ дляНаверняка
👏
автор Шалена невинність • вчера в 21:58
Ответ дляНаверняка
Сумна правда. В самій Україні мало хто по тому диплому працює. В сестри освіта - іноземні мови - з групи 2 людини лишилось. Всі інші вчили мови щоб виїхали, отримати другу освіту і лишитись. А вона ще в 2010 закінчувала університет. Вся група поїхала ще тоді.