А що таке?• 03 ноября 2024

Почему так негативно воспринимают совет "зарабатывать больше"?

Два-три тижні і фсьо• 04 ноября 2024
Ответ дляВиннипуховна
Потому что человек имеет определенные граничные возможности и ресурс организма, и работа 24/7 это не выход. Ну и платить нормально никто не спешит. Работодателям лишь бы выжать как лимон за две копейки, а на нормы трудового законодательства им чихать. При этом хотят исключительно молодых, с двумя высшими, знанием четырех языков, кучей дополнительных знаний и навыков, с хорошим опытом, без детей и так далее.
Ну как же без детей? Забеременеет и уйдет, низззя, к перечисленному Вами ещё и с двумя взрослыми детьми
З царем в голові• 04 ноября 2024
Потому что не нужно лезть с советами, если их не просят. Если спросили совета, то и воспринимается он без негатива.
Файна цьоця• 04 ноября 2024
Ответ дляГоловний кошак
При чем тут Мальдивы и миллионы?
В теме речь о том, как зарабатывать больше, а не как стать миллионером
И да, частная няня заработает в 2-3 раза больше, чем в саду
Тоюто якщо в людини сім’я, відмовитися від своєї і нянчитися в іншій 24/7? Бо за іншше ніхто багато не платить. Знаю двох знайомих, які так працювали, діти дорослі вже, чоловіків немає.
Сорока-ворона• 04 ноября 2024
Потому что не все могут переучиться, многие пишут про возраст и тп...
А вообще, что мешает сделать одностраничный сайт с каким то ходовым товаром и продавать его. Вроде не сложно, я лично не пробовала, но вполне реально. Сайт вообще можно и самой склепать, там ничего трудного нет
Добротная• 04 ноября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ким працювали конкретно хоч напишіть
аналітиком
Добротная• 04 ноября 2024
Ответ дляСорока-ворона
тому що треба сайт ще просувати, щоб його знайшли, бо на 100ту сторінку в гугл ніхто не буде лазити
Банка з медом• 04 ноября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Ну, няня в садике может пойти няней в сем и получать хоть 40к. Соседка няня так и получается и ездит с той семьёй по испаниям и грециям
Багато таких сімей? На таку вакансію гарний конкурс. В їздити по гркціях з чужою родиною треба не мати своєї. Середня за няні в ’масах’ 29 тисяч і то добре. А моя подружка працює нянею в маленькому містечку. І там черг з бажаючих взяти няню на 40 к не стоїть. В не треба їй Київ радити, тут теж черга з таких роботодавців не стоїть.
Пульт от линолеума• 04 ноября 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Няня в садике может убирать офис ( наша уборщица как раз няня в садике) генеральную нам делает раз в неделю. Имеет достойную прибавку к зарплате, а может и больше, чем зарплата
Вы серьёзно??? Уборщица + няня в садике - вот этот богатство, 100% разбогатеет. Сразу после работы, часов в 18.00 убирать офис часа 2-4, доехать домой. И иметь 15 тыс.грн вот это богатство, Я просто представляю, как счастливая женщина пишет здесь, как она разбогатела!!! Просто мечта. Для вас это деньги большие? Чудеса да и только
Головний кошак• 04 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця

Давайте расскажите мне, что 8 часовая частная няня получает так же, как няня в саду. Ну не несите бред уже
Просто Фіфа• 04 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
Я не говорю про работу 24/7, а про выбор более оплачиваемой работы. Именно про ее поиск и развития навыков необходимых для ее получения
пояснюю покроково:
1. Відкриваєте work.ua або інший сайт вакансій.
2. Обираєте локацією Смілу, Вижницю, Віньківці або Рогатин.
3. Вивчаєте вакансії.
4. Видаляєте цю тему.

Пропонувати ВСІМ переїхати у мільйонники - це вбити країну. Поза мільйонниками ще тисячі населених пунктів. і роботи у них нема.
Головний кошак• 04 ноября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
то есть они второй сорт и недостойны нормальной оплаты своего труда по вашему? Вам, кстати, тоже не мешало бы головой поработать, вернее серым веществом, которое в ней находится
По моему, если человеку не подходит размер его оплаты труда, он ищет другую работу или способы дополнительно заработать. Например, убирать офисы в своем районе, лестничные площадки и т д. Это первое, что пришло навскидку.
О моем веществе не волнуйтесь. У меня в отличие от вас с ним все в порядке
Головний кошак• 04 ноября 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Автор, ви у МСЕК працюєте, чи прокурор? Ні, а а чого ви такий ніщеброд, чого не стрімітєсь? Чого ви такий тупий, що не можете пробитись туди?
Для вас прокуратура это предел мечтаний, где работают не люди, а гении?
Головний кошак• 04 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Я не автор. На порадниці вже років з 12, мабуть і часто тут такі теми. І зазвичай відповіді такі ж як в цій)
В 17му році я змінила компанію, із звичайної дистрибюторської на айтішну. По факту нічого нового майже не було все ж ті звіти, тільки інші показники. Скачок зп був х2 одразу. Хоча до цього я вважала що +2тис грн то вже стеля. Я з маленького містечка в сумській області, із бідної сімʼї. І чоловік у мене перший був з установками більше заробляти це тільки красти чи на відкатах чи по знайомству. Я з бідної сімʼї та в ніщинське мислення, от тільки в 25 вирвалась із того середовища і зараз ттт вже сама ставлю собі цілі, планки, взлети та падіння.
Так в середньому віці в невеликих містах, тощо складніше, а може ви всі і праві - нереально. Але навіть якщо ще хоч одна дві молоді дівчини із нормальними умовами, але з внутрішніми блоками замислиться і ризикне зробити крок вперед - ці теми будуть корисними.
Коли в мене було більше часу, було бажання вчити - я пропонувала безкоштовне навчання. Анонімно всі цікавилися, в особисті навіть дехто писав. Але жоден не домовився про зустріч. Тільки ой як було б круто. Але ось це «було б» в реальність так і не перевів.🤔
Я начинала работать в околоайтишной сфере 11 лет назад, будучи в декрете с годовалым ребенком. Сама училась, искала инфу по крупицам ( тогда мое направление было практически новым). Сколько знакомых спрашивали, чем занимаюсь, интересовались, глаза поначалу горели. Я была готова делиться инфо. Но когда они понимали, что на работе онлайн деньги с монитора не падают, а нужно-таки работать, запал утихал. С тех пор решила, что если и буду помогать, то только тем, кто приходит с конкретными вопросами, изучив уже сферу. А не просто, я такая классная, хочу работать и зарабатывать, расскажи мне все, покажи, разжуй и положи в клювик.
Банка з медом• 04 ноября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Тоді б ви мали замислитись, чому працюючий людині не вистачає. Підказка вам - це не тому, що та людина погана, тупа, ледача тощо. У цього глобального явища зовсім інші причини
Головний кошак• 04 ноября 2024
Ответ дляБанка з медом
Дворник Вася на экономические показатели страны, на уровень коррупции, ВВП и т.д. повлиять не может. А вот на уровень своей личной оплаты труда - очень даже.
Себе подсказывайте, там, где вы учились, я преподавала.
Банка з медом• 04 ноября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Сподіваюсь, що все ж не викладали, а то якось сумно стає. Хоча завжди можна перевершити вчителя. Здається, це саме такий випадок
Головний кошак• 04 ноября 2024
Ответ дляБанка з медом
По сути от вас больше ничего не будет, аргументы закончились, так и не начавшись толком. Бывает. Можете быть свободна
вре_Динка• 04 ноября 2024
Ответ дляГоловний кошак
я була на ентузіазмі, і хотіла допомогти зламати барʼєр безкоштовно. я тоді активно навчала джунів і мені подобалось. але максимум що я можу -запропонувати, і навчити лише того хто хоче, бо змушувати навчатися нікому не цікаво. от люди цікавляться, а як діло до домовленості про зустріч для навчання доходить - ой колись потім, ой я не можу, я взя зайнята... ну окей.
зараз я вже не навчаю, мої колишні джуни, уже навчають. та що й казати - вони вже більшет за мене знають) я вже за їхніми скілами не вгонюся, тому залишається бути менеджером і ставити задачі).
я тільки на практиці співпраці з молодшими зрозуміла чому є і наскільки важливий еджизм. бо молоді швидше, прогресивніше працюють, легше охоплюють нові скіли, нові програми, нові підходи.
Ошеламиссимо• 04 ноября 2024
Ответ дляГоловний кошак
А ви десь вище пристроїлись і маєте більшу пенсії, кращі хабарі? Розкажіть ким ви працюєте,
Головний кошак• 04 ноября 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Где в теме речь о миллионерах и заработках со многими нолями? Взятках? Чинушах?
В теме речь о том, что каждый при желании может улучшить свое финансовое положение.
Но, судя по ответам, работать и думать люди не научены
Сорока-ворона• 04 ноября 2024
Ответ дляДобротная
Ну це зрозуміло, що реклама потрібна
вре_Динка• 04 ноября 2024
Ответ дляСорока-ворона
Ну це зрозуміло, що реклама потрібна
там треба добре на цьому розумітися. не так всьо просто з тими сайтами.
Сорока-ворона• 04 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Я до того що було б бажання, а люди в основному хочуть гроші заробляти, нічого не робивши
вре_Динка• 04 ноября 2024
Ответ дляСорока-ворона
просто саме ця пропозиція не сама актуальна, бо вона вимагає фінансових вкладень
Я такая - жду трамвая• 04 ноября 2024
Ответ дляМамин тріль
Свою семью бросить и ездить, как рабыня за хозяевами, есть крошки с их стола. Или на пляже валятся целыми днями пусть за своими детьми сами смотрят?
А, еще они свои недоноскы могут предложить, в уплату, сильно фирменные.
Не у всех и не всегда дети маленькие
Я такая - жду трамвая• 04 ноября 2024
Ответ дляБанка з медом
Полно вакансий с проживанием вахтовым методом
Джинци на Флісі• 04 ноября 2024
Ответ дляГоловний кошак
у вас уникальные способности сканировать чужое серое вещество через монитор?))) Не профукайте их, обязательно монетизируйте
Кава з адреналіном• 04 ноября 2024
Ответ дляСорока-ворона
Перепрошую, що значить - нічого не робивши? Ви вважаєте, що вихователь в дитячому садочку чи медсестра в державній лікарні не має нормально заробляти? Чому?
Кава з адреналіном• 04 ноября 2024
Мене вражає тенденція нашої країни, в якій постійно звинувачують людей. Не те що рівень життя занизький, ні - люди винні. Просто піти на роботу і мати нормальний заробіток - це не катить. Треба якось вивернутись, знайти підробіток, змінювати роботу. Деякі на цьому форумі, хто зміг трохи нормально заробити вважають себе ’богами’ які повчають інших як кому жити. Хоча, багато хто із них просто наймані працівники. Сьогодні робота є - завтра немає... Сьогодні молода, завтра тобі 50 і фіг ти кому будеш потрібна, якщо залишишся без роботи.
ЧупакабраЗеБест• 04 ноября 2024
Ответ дляСорока-ворона
вот начинайте с фразы ’я лично не пробовала’.
вроде то и вроде это...тоьлко не работает теория.
вы на практике проверьте своими силами а потом будете советы раздавать, только может оказаться что советы эти, не под крепелнные практикой, - вредоносны.