Просто уікаво?
Результат:
вже голосів:
85 (73.91%)
Не знаю
30 (26.09%)
Знаю
Ответ дляfdanna
Страшна історія про Сандармох, але на росії документи знов на 30 років засекретили. Тому ми, нажаль, багато чого не дізнаємось про цю жахливу сторінку історії.
Ми багато про які історії не дізнаємося
Ответ дляjannjann77
Немає третього варіанту - знаю, але не все
Все ніхто не знає
Ответ дляjannjann77
Враховуючи масовість закатованих та понівечених і те, що дослідників або закривають у тюрми, або вичавлюють із країни, ми і не дізнаємось про все. Зараз читаю книгу Таборові діти, з перших сторінок якої набігає хвиля невимовної журби і страху.
oksana_kseniya• 04 ноября 2024
Відразу одягну ’біле пальто’...я знаю, історик за освітою. Але не проце, вразив ’розклад’після мого голосування: 25% -зн. 75% -не зна....щось нагадало...так і живемо!
Ответ дляoksana_kseniya
Мені тут писали що Івасюка убралі конкурєнти
oksana_kseniya• 04 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Тут...і не таке пишуть...іноді буває плакати хочеться, а не сміятися.
арина-ветерок• 04 ноября 2024
Автор, Ви потім в своїй темі дайте хоч коротенько суть, бо тим хто не знає і гуглити буде ліньки. Про цю трагедію нашого народа, знищення найрозумніших і найталановитіших, треба знати і розповідати обов´язково.
Ответ дляарина-ветерок
Тут стаття з посиланнями
Знаю((( І знаю, що зробили в рашці з одним із дослідників. Чи не єдиний хароший руський. Зараз сидить за сфабрикованим звинуваченням. Він виступав за повну відкритість, познаходив купу розстрільних ям з трупами. Коли останніми роками влада почала закривати доступ до урочища і заборонила відзначати пам´ятну дату, коли приїжджали на вшанування люди звідусіль, з купи країн - він вперто продовжував свою діяльність. Але рашці така відкритість не потрібна
Ответ дляRosenica
Так, я слідкувала за історією Юрія Дмитрієва.
І за тим, як після 2014 року історію Сандармоху стали знову приховувати в рашці.