ЗновЗдоров• 04 ноября 2024
8 років стараємось завагітніти, і ситуація
Мені 36, цієї зими плануємо робити друге еко .
Звісно що я трошки зациклились на дитині і не просто мрію , а марю цим . Чоловік так само , мене підтримує .
Але на вихідних сталась дивна ситуація , до мене прийшла подружка з сином 2 роки . Це жах, він все псує, скрізь бігає , кричить , плаче , тікає .
Якось не так я уявляла появу дитини! Хоча маю дочку 10 років , напевне все погане забувається .
У вас були такі моменти ?
Я вже думаю про паузу з плануванні , чи варто йти до цілі ?
Голова обертом
У вас були такі моменти ?
Голова обертом
Мудрецыха мира• 04 ноября 2024
у меня сыну 10 лет, я достаточно рано его родила, а все мои близкие подружки решили рожать сейчас. И вот я иногда задумываюсь о том, что можно и второго ребеночка, а потом звоню одной - а у нее младенец не спит нигде, кроме как на руках уже 5 день. Звоню второй - а у нее двухлетка не ест ничего кроме макарон и в садике дерется с мальчиком. Звоню третьей - а она беременна, у нее изжога и давление. И сразу тут же попускает заводить еще одного))
ЗновЗдоров
• 04 ноября 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Щось у мене немає таких подруг )
У всіх дітки виросли , або нема .
ЗновЗдоров
• 04 ноября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
То вас дратувало, бо дитина чужа, а свою будете любити і те все відчуватиметься по інакшому. Якщо все таки вирішите вагітніти.
Можливо
ЗновЗдоров
• 04 ноября 2024
Ответ дляПроработник
А нащо вам друга дитина в такому віці під час війни ще з еко?
Кожному своє
Борода• 04 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Кожному своє
’Парні’ діти (друге, четверте і т д.) у більшості сімей більш активні, з ними більше мороки.
Знаю лише одну сім´ю, де двоє старших спокійні, менший ураган.
Будьте готові.
Трахтибидох• 04 ноября 2024
я працюю в приватному садочку, в якому є 2 річні діти. вони всі різні: є такі, з якими ми радісно влітку попрощались, коли їм прийшло запрошення до державного садочку - і все ще продовжуємо радіти, що вони не з нами). а я є такі, з якими радісно і приємно працювати. діти різні. плануйте, але відкладайте і на няню на кілька днів на тиждень, на масаж спини собі, на сенсорну інтеграцію (погугліть, що це таке: це заняття, які допомагають скоригувати багато особливостей в ранньому віці). корекційний педагог теж допомагає навчити дитину раннього віку чути інструкції дорослого. інколи короткий курс у 2-3 міс у цього фахівця може суттєво спростити життя батьків
Бесконечность-не предел• 04 ноября 2024
ні, не варто. діти - то соплі, какахи і істерики, взагалі не ваше. ну серьйозно, дуже грубий тролінг
Морская свинка• 04 ноября 2024
Ви питаєте чи були таки моменти. Ні, не було. Коли планувала першого, то уявляла що буде складно і не зовсім цікаво. Виявилося так, як очікували. Про другого взагалі думаю тільки в контексті ’ніколи знову’.
А ви маючи вже дитину, у якої ось-ось підлітковий вік заграє усіма барвами хочете народити і знову з головою пірнути в ці всі малюкові турботи, та ще й з дівчиною-підлітком, котра теж буде потребувати уваги і розуміння? Серйозно? А де за всім цим будете ви з вашими інтересами, дозвіллям та бажаннями. Бажаннями дорослої людини, а не забавками та ’розвивашками’, дитячими хворобами та капризами. А якщо дитина буде неспокійна, а у старшої складний підлітковий вік?
Вибачте, не розумію жінок, які вже маючи дитину роблять еко. Це ж не вітамінів курс пропити