ЗновЗдоров• 04 ноября 2024

8 років стараємось завагітніти, і ситуація

Мені 36, цієї зими плануємо робити друге еко .
Звісно що я трошки зациклились на дитині і не просто мрію , а марю цим . Чоловік так само , мене підтримує .
Але на вихідних сталась дивна ситуація , до мене прийшла подружка з сином 2 роки . Це жах, він все псує, скрізь бігає , кричить , плаче , тікає .

Якось не так я уявляла появу дитини! Хоча маю дочку 10 років , напевне все погане забувається .
У вас були такі моменти ?
Я вже думаю про паузу з плануванні , чи варто йти до цілі ?
Голова обертом
Я Вас не боюся• 04 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Я не написала що передумала . Я ніби схаменулась . Можливо вік вже дає сумнів . Знаєте бігати за дитиною в 25 і бігати в 45 напевне таки є різниця . Ось
Вам же не 45

Вумна, аж страшно• 04 ноября 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Вам же не 45
А уже склероз ...
Катруся 777• 04 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Згідна . Я вже починаю сумніватися на рахунок віку . Мені зараз буде 37, і часто думаю що вік піджимає
Ну, якщо що - я народила другу дитину в 38, було набагато простіше ніж з першою. Да, були свої нюанси, але загалом ти вже в курсі всіх справ, і сприймаєш все набагато простіше, ніж з першою дитиною. Різниця 7 років між дітьми. Зараз меншій 1 рік, мені 39, але відчуваю себе молодше, діти надають енергію, якої б не було без них
автор ЗновЗдоров • 04 ноября 2024
Ответ дляКатруся 777
Так , ви праві.
автор ЗновЗдоров • 04 ноября 2024
Дівчата , я не написала один важливий факт
автор ЗновЗдоров • 04 ноября 2024
Подружці 42. Ось . Тобто їй 42, дитині 2 і у мене трошки йокнуло .
Типу не в дитині справа що кричить , а саме мамі цієї дитини важко .
І напевне крики , бігання дитини ще більше здаються активними в порівнянні з мамою
космея• 04 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
То пишіть

Василина Семеніч• 04 ноября 2024
Воспитывайте своего и он таким не будет. Дети разные, воспитание разное
автор ЗновЗдоров • 04 ноября 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Чекайте , ще завагітніти потрібно
Василина Семеніч• 04 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Чекайте , ще завагітніти потрібно
Ну то, как воспитывать будете- так и вести себя ребенок будет. Будете все разрешать со словами этожеребенок - будет и у вас по дому бегать все крушить, ломать и портить
Вумна, аж страшно• 04 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Мне и в 32 было тяжело когда ребенок не спал всю ночь а потом весь день бегал и орал.

А моей сестре легко в 42, когда родила.

Причем тут возраст?
автор ЗновЗдоров • 04 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно

А моей сестре легко в 42, когда родила.

Причем тут возраст?
Це вам сестра сказала що в 42 легко ?)
Стриптизерка• 04 ноября 2024
Ответ дляБентливуман
Приймете рішення,яке рахуєте за потрібне
’Вважаєте’, а не рахуєте. Рахуєте - це раз рішення, два рішення...
Вибачте, не витримала)
Вумна, аж страшно• 04 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Це вам сестра сказала що в 42 легко ?)
Конечно. И говорила и я сама видела.
Все от человека зависит.
Намного легче чем мне в 34 и 36 ей было с ее двухлеткой в ее 44.
Инфотуфелька• 04 ноября 2024
Ептя...мене інше цікавить Ось ті ,що тут пишуть ,що все залежить від виховання Ви серйозно? В старшому віці так,але це робота мами,батька з дитиною поки вона пізнає світ!
В мене 3 сина,меншому зараз 10,старшому 21.Вони всі з самого роддому різні. З віком розуміли,що то можна,а то ні,що на світі окрім тебе ще купа людей, різних людей, тому потрібно вчитися комунікувати і т .д
А поки вони були малі,то був гаплик...принаймні я вижила, і то добре.
Вумна, аж страшно• 04 ноября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Согласна.
Стриптизерка• 04 ноября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
так, ми серйозно
Инфотуфелька• 04 ноября 2024
Ответ дляСтриптизерка
так, ми серйозно
То я вам не заздрю. Це ж треба так вузько пізнати світ(
Стриптизерка• 04 ноября 2024
а звідки ви знаєте наскільки вузько чи широко я пізнала світ?)
Ваш досвід, то тільки ваш досвід

Инфотуфелька• 04 ноября 2024
Ответ дляСтриптизерка
Ваш досвід, то тільки ваш досвід
А звідти,звідки ви за всіх розписалися ’..ми серйозно’.Чи не логічно?
Правильно_Валерчик• 04 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Зациклилась на появі дитини я останні 2 роки .
Автор, почитайте про пиявок
Может и эко не понадобится
#Пойду_кгадалке• 04 ноября 2024
То вас дратувало, бо дитина чужа, а свою будете любити і те все відчуватиметься по інакшому. Якщо все таки вирішите вагітніти.
Перекус беру завжди• 04 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Все залежить від виховання батьками
ДАЛЕКО. НЕ. ВСЕ.
Перекус беру завжди• 04 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
’Вік’
О май гад
А що в 45 трапляється, що ти стаєш не в змозі бігати?
Вам точно 36, зазвичай ті, кому до 25ти, вважають, що в 45 щось там відбувається дивне із людьми
Инфотуфелька• 04 ноября 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
’Вік’
О май гад
+100
Проработник• 04 ноября 2024
А нащо вам друга дитина в такому віці під час війни ще з еко?
Проработник• 04 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Нові штани бажають плодитися?
Проработник• 04 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Це вже дуже пізно для народження
Ганцю в кєдах• 04 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Автор , если вас так шокировал активный ребёнок 2 лет, то не надо вам ещё рожать и тем более калечить здоровье ЭКО. Тем более у вас уже есть ребёнок. Забейте и наслаждайтесь жизнью. Может и беременность будет естественная, но вы хотя бы не будете ею бредить и прикладывать массу усилий, чтобы потом разочароваться.
Да будет так• 04 ноября 2024
Беготня в 2 года, это цветочки. Ваша дочка ещё до подросткового возраста не доросла. Вот где будет жесть.