Иошши• 04 ноября 2024

Если вдруг случится чудо и у нас будут выборы, пойдете? Верите в честные выборы?

Результат:
вже голосів: 304
216 (71.05%) Пойду
88 (28.95%) Не пойду
Фрау Донна Роза• 04 ноября 2024
Ответ дляБасина
А в 2019 нафіга поміняли коня на ішака?
устали ат вайны и мовы
viter33• 04 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
А чого вони її розпустили? То ви розказуєте про мясника сирського і нелюдяні дії тцк, то жалієтеся що армію винниченко розпустив.

Ви вже визначіться - вам шашечка чи просто потриндіти
Ніколи не жалівсь на ’мясника Сирського чи нелюдяні дії ТЦК’
Чого розпустили армію на початку 20 ст. - бо політичний досвід Винниченка та Грушевського був аналогічний, як у Зе. Люди були недурні, але повні дилетанти в політиці.
І сподівалися що ’головне - перестати стріляти’ і написати ’потужний Універсал’))
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну то наловіть, вмотивуйте і підготовте. Захід з цим умив руки. Пізно вже пити боржомі. Ми всі отримали вакцину від війни. Ніхто вже не хоче втрачати ніжки й ручки
Згодна, що пізно.
То й ловити тоді ’ухилянтів’ - жодної користі, окрім хіба що остаточного добивання залишків патріотизму у людей, ну і самих людей. Кому це треба? Точно не Україні.
anutaw• 04 ноября 2024
в росии и войны не надо-путька всех мужиков уничтожит
lilu1990• 04 ноября 2024
Ответ дляviter33
А хто був не дилетант на вашу думку. Дайте вгадаю
anutaw• 04 ноября 2024
Sova splushka в росии ухилянтов больше чем у нас.поэтому путька и попрошайничает корейского мяска
viter33• 04 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Написав - Маннергейм
lilu1990• 04 ноября 2024
Ответ дляviter33
Написав - Маннергейм
anutaw• 04 ноября 2024
фрау донна это ваша русня устала без цинковых гробов.
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Уявіть собі, так, Порошенко.
Хоч він вам чомусь мало не в труси насрав, такий поганий.
Але ж якось умудрявся втримувати Україну на краю прірви, хоча раша ще тоді напала, і вибори були - зненацька! - теж під час війни.
anutaw• 04 ноября 2024
фрау донна,хорошо путька выкосил мужское население россии?даже детей срочников 18ти летних на убой насильно отправил.а еще варшава впереди,НАТА
lilu1990• 04 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Уявіть собі, так, Порошенко.
Ну у вас то понятно.
Teonaa• 04 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Ну на кого?
А на того, ким Слимак не керує хоча б
anutaw• 04 ноября 2024
СОВА,сивочолий продал последние ракеты наши и самолеты в 15 году,когда люди гибли на фронте.стал за войну 3 место фобс разбагател.в 16 году конфеты в липецке клепал на налоги путину.мртветчук-партнер дружбан.невестка-дочь питерского губернатора .в 2000годах не пустил нас в нато что б путина не злить когда был министром обороны.сын его в лондоне бухой на видео с русским реппером поет и танцует РАССИЯЯЯ а могли бы сыновья хотя бы операторами дронов защищать свои империи а не лондонх тусить
Roshenka24• 04 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Як ви будете нейтральні? Казахстан не захотів за ’проханням’ росії подати заявку в брікс. Зразу перекрили вїзд товарів з Казахстану в росію.

Ці казки про нейтральність як і казки про те що можна пересадити корупціонерів
Ви взагалі не зрозуміли допису і сенсу того слова
anutaw• 04 ноября 2024
от орбана миллионы зачем гетьман получает?
Фрау Донна Роза• 04 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Та зеленський взагалі ніде ні при чому, звісно. Як можна подумати?
Він же всього лише Президент та Верховний Головнокомандуючий, а не якийсь там прокурор-інвалід.
Це Порошенко все міг зробити, але нічого не зробив.
А зеленський з усіх сил старається, он купу відосиків позаписував, планів наробив, а все ніяк не виходить.
Точняк, то Порошенко заважає, це єдине пояснення!
летает летает по миру, уже шасси стерлись, просит просит, на шантаж уже переходит от отчаяния, так старается, потужно
lilu1990• 04 ноября 2024
Ответ дляRoshenka24
Не може бути Україна нейтральна. Уже скільки поколінь це довели. Вам все не йметься
Roshenka24• 04 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
В умовах обстрілів, продовження війни йти саме на стаціонарні дільниці вважаю небезпечним.
Плюс не бачу, хто може бути альтернативним кандидатом. Хто може бути цією людиною?
Є конспірологічні думки, що одна з умов можливих перемовин буде проведення виборів. Впевнена, що «русо кандидати» точно не пройдуть, якщо не будуть замасковані під «патріотів»
Можна голосувати онлайн
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляRoshenka24
Можна голосувати онлайн
В Дії? Не смішіть. Це означає, що результати голосування будуть саме такими, як захочуть. Адмін-ресурс ніхто не відміняв.
Roshenka24• 04 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ну писець. Без стримления в Европу? Ви хоч усвідомлюєте, що говорите? Україна не може бути нейтральною, не така в неї позиція. Тут або Європа, або раша. Ні, повертатися до раші можуть тільки бездушні амеби, в кого коротка памʼять.
Удалено администрацией...
Roshenka24• 04 ноября 2024
Ответ дляЛеска
Удалено администрацией...
Roshenka24• 04 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Як тоді назвати наших біженців у Німеччині
lilu1990
Annalise• 04 ноября 2024
Ответ дляRoshenka24
Та выбора нет так-то. Или нас ждут вечные войны
Вас тут не поймут, пока не посидят сами в подвалах, не дойдет
автор Иошши • 04 ноября 2024
Ответ дляФрау Донна Роза
устали ат вайны и мовы
lilu1990• 04 ноября 2024
Ответ дляRoshenka24
lilu1990
А я думала бездушні амеби у яких коротка память
Roshenka24• 04 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Нейтральна до росії. Що тут неясно?
Contento• 04 ноября 2024
Я в другой стране сейчас живу, не пойду.
lilu1990• 04 ноября 2024
Ответ дляRoshenka24
Нейтральна до росії. Що тут неясно?
Їй не потрібна наша нейтральність. Всьо, закінчився той час. Тільки нейтральність тих областей які лишаться після великого переділу, якщо захід дасть нас на розтєрзаніє
Roshenka24• 04 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...