Иошши• 04 ноября 2024
Если вдруг случится чудо и у нас будут выборы, пойдете? Верите в честные выборы?
Результат:
вже голосів:
216 (71.05%)
Пойду
88 (28.95%)
Не пойду
Roshenka24• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Це ж треба бути такою маніпуляторкою..аж гидко..опонентка скажала ЩО НЕ ХОЧЕ в Європу та НАТО, і якщо ми не можемо залишитись нейтральним то краще дивитись в стороно росії.. вона не сказала що вона хоче в росію.. але ще раз впевнилась, що ви розмовляєте з людьми як базарна баба..
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Можете собі десь занотувати, що так, я зневажаю, вважаю аморальними тих людей, які пропадають повернення до раші.
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Я тако ж хотіла б що Україна була нейтральною як Швейцарія чи Ізраїль.. і не факт що це нереально
Ізраїль постійно воює, тож це не дуже вдалий приклад.
Швейцарія тримає за яйця (гроші) всіх ключових гравців світу та оточена з усіх сторін адекватними країнами.
Що такого може бути в Україні, щоб нас ніхто не чіпав?
Загалом можна в цьому напрямку подумати, але це точно не швидкий шлях.
Ответ дляRoshenka24
І що, норм їм живеться?
Передайте вашим кураторам, що ми не забули Бучу і не забудемо ніколи. Ми знаємо, що якщо сюди прийде ваша смердюча параша, то нас знову почнуть вбивати і садити за грати, бо ми вас ненавидимо за те, що ви на нас напали.
І ще передайте, що вони дарма платять вам ваші 15 рубликів, бо за кілометр видно, що ви бездарний російський бот.
Ответ дляSova splushka
Сильний ВПК .. дуже сильний ВПК і сильна професійна армія..
Кава з перцем• 04 ноября 2024
Повилазило тут рашистської нечисті з наративами- ПОРА ЛЯГТИ ПІД РАШУ....
Стрекоза любви• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Ви туга? Чи маніпуляторка? Є люди в Україні, які не хочуть щоб Україна була частиною ЄС і мають право..
Так, «туга». Спорт і вправи Кегеля тримають мене в тонусі. Але, навіщо це тобі?🤭😀
Кава з перцем• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
О то ще б хто говорив про виховання)
Коли рашист веде пропаганду лягти під рашу, то слушно його назвати УКРАЇНСЬКИМ ЛІТЕРАТУРНИМ словом хвойда.
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Повністю згодна, але у мене є сумніви, що цього вистачить.
Це необхідна умова, але не достатня.
Бо на кожне сильне ВПК та професійну армію знайдеться своє сильніше ВПК та більша професійніша армія, а у нас фізично території та людей не вистачить це перекрити.
Тому треба ще щось.
Це необхідна умова, але не достатня.
Тому треба ще щось.
Стрекоза любви• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Бла-бла-бла. По-суті є що сказати?
Ответ дляSova splushka
Це необхідна умова, але не достатня.
Тому треба ще щось.
Це необхідна умова, але не достатня.
Тому треба ще щось.
Можемо як Тайвань зосередити на своїй території більше 50% виробництва чіпів)))
Ответ дляSova splushka
Це необхідна умова, але не достатня.
Тому треба ще щось.
Це необхідна умова, але не достатня.
Тому треба ще щось.
А взагалі згодга, що треба ще щось.. у нас багато розумних людей , думаю вони можуть щось придумати головне окреслити мету
Chocolate cake• 04 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А чого Ви хамите??
Chocolate cake• 04 ноября 2024
Ответ дляmari_klim
А Вы заметили, что в 2019 выбор оказался выгоден раше?
+
Ирина-bbd0• 04 ноября 2024
Ответ дляmari_klim
Так гёрл за рашу и совок и голосовала))))