👁️ Політика.
Цікавий документ.
Радіо Свобода опублікувало самий перший ультиматум росіян, який вони висунули на перемовинах в Білорусі на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
Березень 22
Цікавий документ.
Березень 22
Antiprom а вы лично ходили и погибших считали и выехавших?а шо ш вы умалчиваете так скромненько сотни тысяч погибших россиян,калек,мирных,беженцев сотни тысяч с курщины и белгородщины,за 1 день бомжарами стали.дети срочники по запчастях валяются на полях курских,матеря поседели,видео похорон в инете сколько!за что погибли эти русские?
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Ми зараз з вами переливаємо з пустого в порожнє.. оці нічого незначащі пафосні фрази залиште іншим.. почнемо з себе, задаю ще раз питання: ви готові щоб ваш чоловік воював а потім син? Можливо хтось із них загине ви готові віддати за це життя близької вам людини. Тільки чесно воював на 0, а не десь купити тепле місцечко ?
Це тупі маніпуляції з вашої сторони зі спробою увести діалог в сторону. В стилі ’якщо не ляжемо під рашку, то всі загинемо’. Я ніколи не ведуся на подібне, навіть не старайтеся.
Повертаючись до суті запитання, ще раз: з чого Ви вирішили, що рашка буде сумлінно виконувати свою частину договору, якщо ми, допустимо, його підпишемо? Враховуючи, що рашка постійно демонструє, що чхати вона хотіла на будь-які договори.
Ирина-bbd0• 04 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Щоб виїхати, коли відкриють кордони.
Мда
Сложно.что в подобных темах.пользователи не указывают свои личные мотивы при написании букв
Обсуждали сотни мирадобра.которым просто открыть границы и свалить и плевать им а украинцев оставшихся))))
Не считая кацапорылых ждунов откровенных
Ответ дляСвітланкаОК
За умови підписання таких угод - який % вірогідності, що чоловіки не воювали б далі? І ще - який % вірогідності тим, хто залучений до ЗСУ чи допомоги й підтримці їх вижили б? Чи ви вважаєте параша, яка окупувала б Україну всім це з рук спустила?
Я так розумію що у Вас чоловік на 0? І син якщо є готовий покласии своє життя за те що ви пишите?
Стрекоза любви• 04 ноября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Не програє.
Готова посперечатися на донат в 100 гривень 🤙
СвітланкаОК• 04 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Давайте )
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Щоб виїхати, коли відкриють кордони.
Навіщо для цього підписувати якісь договори з агресором?
Хіба це рашка нам кордони закрила?
Відкрити кордони українцям, українська влада може в будь-який момент і так.
Хіба це рашка нам кордони закрила?
СвітланкаОК• 04 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Тоді домовились 👌
Коли там відомо стане? Завтра?
Ответ дляSova splushka
Ви хоча б в Україні? Бо виявиться що така войовнича амазонка знаходиться зараз десь за 1000 км від України)
Ирина-bbd0• 04 ноября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Ну как Рудая сова тут писал ’а мне что.я дурных патриотичных картинок не постил.не донатил.не убивал никого’))))
Эти прям подготовились)))))
СвітланкаОК• 04 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Эти прям подготовились)))))
Таким боятись нічого.
Стрекоза любви• 04 ноября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Коли там відомо стане? Завтра?
Офіційно коли оголосять переможця
Ответ дляVeselka8
Ой не заметила вашу тему, путинская свинья совсем страх и берега потеряла!
Выкуси наркоман.
У нас самолеты, у нас ракеты, у нас ПРО, у нас всё - что бы превращать путинских свиней в навоз как и всю россию уничтожим.
Слава Украине!
Выкуси наркоман.
Слава Украине!
ой так интересно наблюдать.тут сцепилась сива секта с мертветчуковскими.кричу чаечкою
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
І знову тупі маніпуляції. А на моє запитання Ви так і не відповіли.
То як, на чому базується Ваша впевненість в тому, що раша буде виконувати підписаний нею договір?
Ответ дляСтрекоза любви
Якщо навіть зараз цей документ викликає обурення, уяви, щоб у 2022 році вмотивовані люди, готові боротися за Україну зробили б!?
Вимоги, дійсно, нереальні.
Зараз більше питання до сьогодення. Зброя, люди де їх брати, авіація!? Ми в якомусь тупіку. Трамп з вірогідністю в 95% вибори програє. Чи буде Харріс більш рішучою, ніж Байден у дозволах на зброю, удари, покаже час. З одного боку це наша війна, на яку ми своїми силами можемо впливати не так багато, як хотілося б.
Вимоги, дійсно, нереальні.
Я саме про реаліі 22 і пишу, мало того б можливий розкол, можливий майдан би був...
Чи громадянства. Тобто з усіх сторін Ж.
Думаю і депутати б не голосували конституційні зміни.
Зараз теж виклики, і своє не доробили, ракет мало, одиниці, дронів не хватає. А захід просто тримає штани, гадати не має змісту, дивлячись яка Адміністрація Сша і який курс візьме.
Чи громадянства. Тобто з усіх сторін Ж.
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
А чого так стидно сказати що не готові чоловіка відправити на фронт?
Я взагалі НІКОГО не відправляю на фронт.
Я категорично проти примусової мобілізації, і постійно це пишу у всіх темах.
То що там щодо Вашої впевненості у тому, що рашка буде виконувати договір? Давайте, не соромтеся, викладайте сюди ваші аргументи.
Ответ дляSova splushka
Я відповім тільки після того як ви відповісте на мої питання. Чи ви в Україні, чи готові відправити рідних вмирати? Я свої ні! Тому у мене логічне питання якщо я не хочу помирати на війні чому інші мають це зробити?
Ответ дляLudaSHS
Я не знаю чи при такому можливе б було б життя, чи це була б пауза до винищення знову таки. Без Впк, ракет, пво ніякого.
І не знаю кто б оте все підписав і які люди в Вр оте все б прийняли? Конституційною більшістю, депутати наші?
А чого не можна будо якесь більш реальне прийняти? Якись притомне? Ну не знаю
Этот документ невозможно было бы ’продать’ народу в 2022 г., это абсолютно очевидно.
Ирина-bbd0• 04 ноября 2024
Ответ дляanutaw
вона мертветчуковский троль
Та я в курсе)))
Главное он ночью с прерваной нам решили грустный наш гимн менять на веселый))))
Ответ дляVeselka8
Выкуси наркоман.
Слава Украине!
Выкуси наркоман.
Слава Украине!
Не починайте, плиз...
Ответ дляSova splushka
Так, отож Ви проти примусової мобілізації, то як нам зробити щоб не підписувати тей договір? Він мені також не подобається і території мені шкода які ми втрачаємо.. але якщо ніхто не хоче воювати як зробити так щоб не підписувати тей договір?
Ответ дляСвітланкаОК
Всі, хто ниє за Стамбульськими домовленостями, подумайте хоч на крок вперед: обмеження війська до 50 тис і виробництва зброї - для чого?
Цікаво почитати відповіді.
Только чтобы выехать, а дальше пусть горит все синем пламенем. Я это понимаю так.
Очевидно, что будет на этой земле вскоре после выполнения таких условий, не верю в существование незамутненных, которые не догадываются.
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
По-перше, я задавала запитання першою, а Ви почали пересмикувати та маніпулювати.
По-друге, повторю, я категорично проти примусової мобілізації, і ніколи не пропонувала ні вам, ні комусь іншому помирати на війні. І непідписання угоди з агресором НЕ означає, що треба продовжувати бусифікацію, як вона є зараз. Це означає лише те, що НЕ треба підписувати нічого подібного з рашкою, роблячи таким чином Україну ще більш слабкою, ніж зараз.
І так, я в Україні зараз.
Отже, я чекаю відповіді від Вас. Звідки Ви взяли, що рашка буде виконувати підписаний договір, якщо до цього вона постійно демонструвала протилежну поведінку?
І так, я в Україні зараз.
Ирина-bbd0• 04 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
Потому что именно ’народу’
Мыши ждуны сидели тихо
С тех пор прошло много времени и событий.
Но мышатины зря надеются на реванш))))
Мыши ждуны сидели тихо
Но мышатины зря надеются на реванш))))
Valentina shop2020• 04 ноября 2024
Ответ дляTargarian
Как же я их ненавижу . Гной рода человеческого
А что можете говорить о наших ворах,тцк,врачах, такой же гной только уже человеческим родом назвать нельзя,чтоб так воровать без стыда и совести.
Говорите м пишите больше о наших предателях
Wendy Rhoades• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Воно не реальне було
Ну зовсім...
В цій редакції
Які республіки, які відбудови Донецька, які зміни устрою в конституції,
Які згортання заводів
І що пво у нас не мало бути , ніякого іноземного устаткування.
Ну зовсім...
В цій редакції
Які згортання заводів
може це була стратегія - просити по максимуму, щоб зійтись десь посередині?
Типу ок, знімайте санкції, визнавайте Крим, ніяких військових союзів, армії і озброєння, і російська мова державна.
А все інше і без вашого підпису зробимо, коли повністю окупуємо всю Україну.